Jump to content
GIGN Forum

Gign Allstar 2007


samuray
 Share

Recommended Posts

  • Replies 450
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no cs'a nebij ne miņas - vismaz man. lielāko daļu laika vnk rēcu pie pc pa tekstiem, it īpaši, kas nāca no benčika puses, un dziedāju ( cik zināju ) sakarīgas lv dziesmas. bet tā bij okei - kas līdzīgs labam, ilgam ''gign vakaram'' ( spam sadaļā bij topiks).

Link to comment
Share on other sites

Paldies Samuray!!! zheel par a,b,c komandaam, kam izskataas nebija nekaada fun sad.gif Mees normali noorganizejaam ventrilo, visi kopaa norecamies, padziedajam pafragojaam...(paldies denja,slowik,rikky utt... kuri neatlaidigi meginaja muus apshaut) aaa kaa tas notika, sarunajam visi ar nazhiem skrienam survivora uz lidmashinu un taisam masu slaktinju, bet paradaas slowik un apshauj visus smiliez.de_2524.gif Nu jaa protams, kad muus nesa ar rezultaatu 1:8 jo kruta jau shaut pa cilveku baru, kas skrien jautribaa. Piekriitu flashback, kad bija taa, ka dazhi dara dazhi nee. Tieshi tapeec biju viilies gign, jo man biezhi pub ir izdevies lielaku jautriibu uztaisiit nekaa allstar game.

Es nenozheloju, kad piedaliijos un esmu loooti prieciigs, kad biju D team, taadu jautriibu laist garaam nedriikst smiliez.de_2551.gif

Paldies hollowam,rusty,dream,ba1ba,divitim,wormam un visiem parejiem, kad piedalijaas D komandaa un lava izbaudiit allstar game thumbsup.gif

P.s.Aaaa Ba1binj... man tagad ir 2 probleemas - es tevi miilu un man jau 3 dienu ir stojaaks 10cms.gif4.gif

Link to comment
Share on other sites

P.s.Aaaa Ba1binj... man tagad ir 2 probleemas - es tevi miilu un man jau 3 dienu ir stojaaks 

Tev nav bail dabūt tik gadu cik ir viņai?? 4.gif

Link to comment
Share on other sites

sasniegums smiliez.de_2428.gif

da labi, mēs visi tur šāvām (katrs atsevišķi) un es vienīgais paņemu (pROOO~!~@!@!!~). Enīvei, C komandai pa ventr arī gāja ietiekami jautri (denja happy.gif, naziic "eu, džeki, man bail ka zaudēsim" utt.).

p.s. paldies sammīīīīī

p.s.s. SHARP KOLBASNJKS!!!11111

Link to comment
Share on other sites

eh, sviests. gāju uz spēli ar domu, ka tulīt varēs tik viskaut kādus brīnumus taisīt, bet kad mēģināju kaut ko c komandā sarunāt un mēģināju ierunāt pārējiem, ka nav jēgas skriet, fragot un vinnēt (nevienam nekasa, kurš šajā cupā uzvarēs), tad visi (okej, ne visi, bet pietiek ar 5 pidiņiem, kuri aizskrien fragot, lai vēl 5 skrietu līdzi un viss izjūk) pārējie uzreiz - nē, nē, nafig kaut ko tādu vajag, nevajag, vajag fragut utt.

esmu vīlies.

pagājušā gada spēle bija krietni labāka.

Link to comment
Share on other sites

Jaa C un B komandas ar kuram bija jaspele lidz prikoliem nemaz nebija spejigi aizdomaties,ka vienigi,kad tik kadu noshaut lai STATI butu realaki,ka vinsh ir pats KRUTAKAIS! Vinji bija piemirsushi,ka neatrodas PUBAA vai kaut kadaa CW,bet gana ALLSTAR geimaa!Nu granat metejs izdevas lieliski,tapat kaa kamikadzes gajieni ar konsolee ieraxtiitu KILL un LIECIENIEM no TILTA MALAS biggrin.gif Jeb slicinashanas survaiver diikjii biggrin.gifsmiliez.de_2428.gif Paldies par jauko tiim,kuri vismaz saprata,ka galvenais nava uzvarett! thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Jaa C un B komandas ar kuram bija jaspele lidz prikoliem nemaz nebija spejigi aizdomaties,ka vienigi,kad tik kadu noshaut lai STATI butu realaki,ka vinsh ir pats KRUTAKAIS! Vinji bija piemirsushi,ka neatrodas PUBAA vai kaut kadaa CW,bet gana ALLSTAR geimaa!Nu granat metejs izdevas lieliski,tapat kaa kamikadzes gajieni ar konsolee ieraxtiitu KILL un LIECIENIEM no TILTA MALAS biggrin.gif Jeb slicinashanas survaiver diikjii biggrin.gif  smiliez.de_2428.gif  Paldies par jauko tiim,kuri vismaz saprata,ka galvenais nava uzvarett! thumbsup.gif

Tu tiešām neesi sevišķi gudrs confused.gif

Link to comment
Share on other sites

da labi, mēs visi tur šāvām (katrs atsevišķi) un es vienīgais paņemu (pROOO~!~@!@!!~). Enīvei, C komandai pa ventr arī gāja ietiekami jautri (denja happy.gif, naziic "eu, džeki, man bail ka zaudēsim" utt.).

p.s. paldies sammīīīīī

p.s.s. SHARP KOLBASNJKS!!!11111

Nē, es neteicu, ka man bail, ka zaudēsim, es teicu 'eu, džeki, man bail' to nugan atceros.

Man liekas, ka visaktīvākie no C tīma bija flashback un samuraijs, vismaz tie ir tie, kurus es atpazinu un kuri centās kko izdomāt. Man patika 'mēģinājums' diskopārtijam, varbūt šo spēli varam ieskaitīt kā treniņu, un uzrīkot vēlvienu?

EDIT - pareizi, piemirsu ordijs arī bija da best smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Nakoso allstargame vajadzes tikai tos kas ir riktigi fun dzeki biggrin.gif

Man nekad naw interesejusi tie kill... Tiesam gribeju but pie D team, bet tapat bija vismaz kaut kads fun manam team kas mani novaca biggrin.gifmad.gif

Nu kad bus nakamais CS pasakums?

Link to comment
Share on other sites

P.s.Aaaa Ba1binj... man tagad ir 2 probleemas - es tevi miilu un man jau 3 dienu ir stojaaks? 10cms.gif? 4.gif

ahh un tas, ka tu mani miili taa ir probleema(tikai ar kuru vietu tu miili) laugh.giftongue.gif

p.s. nu gan jau tu no siim problemaam tiksi valjaa, BEN4IK console.gif

Edited by ba1ba
Link to comment
Share on other sites

Ek. Denja frageris, to vairs nenjemsim biggrin.gif un jaa, iespeejams, ka ciinja par vietaam arii ietekmeeja speeli ;]

ee.

Mums bija baigaa taktika kaa njemt raundu - visiem walkaa aiziet uz b spotu un tad teriki atskries un dzirdees ka nekaa nav un tad peekshnji no visaam psueem visi saskries, bet nu huj kaa vienmeer puse kkur paskreeja fragot citur.

Nu jaa.

Vajag imo labaak 2, max 3 tiimus ar chaliishiem, kam cs ir izklaidei nevis tikai fragiem fragiem un tad jau var kautko izdomaat.

P.S. ES DABUJU DUBULTDUBULTFRAGU - ct un t ar 1 awp lodi thumbsup.gif

edit:

un goodmen nestaasti, ka d bija baigie funmasteri! Pie ct fragoja taka izsalkushas kuces pilnmeenesii! mees tur torniishus ceelaam un vel visaadu cherni taisijaam, speeleejaam ar 3-4 smile.gif

A juus tik uzskrien bars ar fleshiem un visaadiem suudiem un nober visus wink.gif

edit2 : aaaaaaaaaaaa lol, ventilis vispaar rulleeja biggrin.gif gan tas kaa es skatoties a-b machu iegaaju pie b un caur hltv centos izruchiit sakot kur iet ct, nezinot ka htlv ir 30sec delay, gan tas kaa es gaaju spiegot uz D kanaalu gan arii tas kaa worms ar bigshitu naaca spiegot pie mums un shausminaajaas par muusu troksni biggrin.gif

+ mums kaads speeleeja ar tumbaam biggrin.gif

Edited by ExtraOrdinary
Link to comment
Share on other sites

Flashback tev skauzh, kad mums komanda bija vienota un visi vnk kill uztaisiija, vai kopaa lecaam no tilta biggrin.gif Goodman gan parspiileeja nedaudz, bet visumaa vins taisnibu runaa thumbsup.gif

Dj Erix cik es zinu, es nezinu cik vinjai gadu biggrin.gif

Un Ba1ninj miilu tevi ar visu savu labo roku un sirdi biggrin.giftongue.gif

Biju piemirsis, kaada jautriba turpinaajaas gign.lv, izturigaakie piedziivoja superman cienigus gaajienus biggrin.gif Atceros veel kaa worm laimiigs blaustiijas pa mikrofonu, kas par Anarhiju 18.gif

Samuray maybe, ja jau tik daudz mums fragotaaju vajag uztaisiit nopietnu gign turniiru? Piem. Dolee taadi jau notiek, nevajadzeetu atpalikt thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Dj Erix cik es zinu, es nezinu cik vinjai gadu biggrin.gif

Un Ba1ninj miilu tevi ar visu savu labo roku un sirdi biggrin.giftongue.gif

Samuray maybe, ja jau tik daudz mums fragotaaju vajag uztaisiit nopietnu gign turniiru? Piem. Dolee taadi jau notiek, nevajadzeetu atpalikt  thumbsup.gif

ar tevi, Bencik, vienmeer jautri tongue.gif

starp citu par to gign turniiru...es atbalstu so ideju rolleyes.gif

Edited by ba1ba
Link to comment
Share on other sites

Paldies Ba1binj thumbsup.gif

Un es nopietni domaju par to turniiru, varbuut MX serveri varetu iedot, varbuut kaut kas sanaaktu, jo es neatceros, kad pedejo reizi gign taads bijis smile.gif

p.s. Es taados dzilos laukos psc vnk, mobilajam pat tiikls nav, knapi internetu juutu smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Bencik:Un es nopietni domaju par to turniiru, varbuut MX serveri varetu iedot, varbuut kaut kas sanaaktu, jo es neatceros, kad pedejo reizi gign taads bijis smile.gif

bencik, davai riikojam mees divi? laugh.gifwink.gif

Edited by ba1ba
Link to comment
Share on other sites

ko juus varat njemties? smile.gif

cereet, ka sanaaks otreiz atkaartot kaut ko, kas tieshi TAADS ir bijis tikai un vieniigi tapeec, ka notika pirmo reizi ir debiili new_silly.gif

pesimistiskais gludeklis, kursh uzreiz pazinjoja, ka muusu komanda suukaa, jo mums ir neorgjinaals tags + nav "smiekliigaas" taktikas bija HAJC!

man bija jautri... paaris momentos eusa_shifty.gif

Link to comment
Share on other sites

Bencik:Un es nopietni domaju par to turniiru, varbuut MX serveri varetu iedot, varbuut kaut kas sanaaktu, jo es neatceros, kad pedejo reizi gign taads bijis smile.gif

bencik, davai riikojam mees divi? laugh.gifwink.gif

jūs piespiediet wormu samazinat weblapas noslodzi un varētu rīkot tepat uz gigna smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Nakoso allstargame vajadzes tikai tos kas ir riktigi fun dzeki biggrin.gif

Man nekad naw interesejusi tie kill... Tiesam gribeju but pie D team, bet tapat bija vismaz kaut kads fun manam team kas mani novaca biggrin.gifmad.gif

Nu kad bus nakamais CS pasakums?

cik atceros no speeles A pret B... mees seedeejaam pie kjomkas un taisiijaam uuber krutu torni (kkaadaa skriinaa tas tornis ir) un peec tam mees rushojaam b, un cik atceros, tu sedeeji tur b spotaa uz taas platformas ar savu kruto awp un muus visus shaavi nost... "mani tie killi neintereseeja" Nemaz nezinu vai gaaji ar kaadu citu ieroci iznjemot awp.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...