Jump to content
GIGN Forum

Iesakiet Kadu Telefonu Pirkt!


JuiCe
 Share

Recommended Posts

Ja intrese telefons ar diezgan normalu kameru un melodiju kvalitati Nokia N73 .

Vienigais minus shada tipa telefoniem , lens .

Pats lietoju un uzskatu ,ka viens no labakajiem N series talruniem . ..

Link to comment
Share on other sites

man piemeeram 6330 no 5stava nolidoja uz asvalta un tikai apskraapeejas i nekaadu gluku.. vot ta ira mabila!!!! evil6.gif

nē, tas ir klucis aka ķieģelis, ne mobilais

pašam tgd ir SE, tjipa esmu apmierināts. nokia`s k-kā nepiedur.

nu varu ieteikt NOKIA 6233 vai jau to pašu pieminēto SE 810i

p.s. neņem mobilo ar džoistiku. tie sūdi ātri sapišas un remonts maksā ~15 Ls

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

nē, tas ir klucis aka ķieģelis, ne mobilais

pašam tgd ir SE, tjipa esmu apmierināts. nokia`s k-kā nepiedur.

nu varu ieteikt NOKIA 6233 vai jau to pašu pieminēto SE 810i

p.s. neņem mobilo ar džoistiku. tie sūdi ātri sapišas un remonts maksā ~15 Ls

oi ble es sajaucu man 6233..

laugh.gif sajaucu sajaucu sorry..

nu vot vis ko teicu ta ira patiesiiba!!! evil6.giflaugh.gif bivaet gluki

Link to comment
Share on other sites

pats lietoju k750i + 2gb atmiņas karte (tik pirku pa 15 nevis 40ls ) , nekas negļuko un lēns arī nav + vēl pārflashoju par w800 un tagad ir odziņa smile.gif viss prieks man kopā izmaksāja 90ls

Link to comment
Share on other sites

nokija 5540 vai kas lidzigs...

kas tas ir ? nuu tipa jauna mitrum/puteklu/triecien izturiga..

uzskats shads, nah telefonu kurs nokritot no metra augstuma ir javed remontet un jaizdod 2354k$?

bralim bija ieprieksejais modelis (vel ir dzivs) dzina masinu uz treilera pec ziemas priekiem un aizmirsis ka bija atstajis to nokiju uz treilera, parbrauca paari ( ar ziemas sporta shipotam riepam) izpluda tikai displejs vis parejais bija ok, ja neskaita to ka tas triecien izturigais vacinjs ir saspradzis viena vieta, kura nav ipasi nozimiga..

morale kada: ja kkadai jaunajau motorolai vai citam sudam parbrauktu pari ar zagiem hana tam bus, vai ari dajebkas notiktu, tizli dzerot iekriit alus kausa... smiliez.de_2469.gif

Link to comment
Share on other sites

morale kada: ja kkadai jaunajau motorolai vai citam sudam parbrauktu pari ar zagiem hana tam bus, vai ari dajebkas notiktu, tizli dzerot iekriit alus kausa... smiliez.de_2469.gif

ne jau visi ir tik neveikli un neuzmanīgi pret saviem telefoniem smile.gif

Link to comment
Share on other sites

bralim bija ieprieksejais modelis (vel ir dzivs) dzina masinu uz treilera pec ziemas priekiem un aizmirsis ka bija atstajis to nokiju uz treilera, parbrauca paari ( ar ziemas sporta shipotam riepam) izpluda tikai displejs vis parejais bija ok, ja neskaita to ka tas triecien izturigais vacinjs ir saspradzis viena vieta, kura nav ipasi nozimiga..

ja tam telefonam nekas nebūtu noticis, tad būtu jēga bet redz vāciņš ieplīsa un displejs izplūda tak što neko izturīgs nav!

ja būtu tāds kam ar fūri pāri braukt varētu un nekas nenotiktu, tad gan es tādu ņemtu rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...