Jump to content
GIGN Forum

Allstar Game V.2


HoLLow_LiFe
 Share

Recommended Posts

  • Replies 124
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

laikam jau nē  zaban.gif

worms jau neteica nē smile.gif neviens nenormirs no tā, ka pāris stundiņas serveros būs maintenance. un bez spamošanas arī kādu laiku izdzīvosim.

galvenais jau jāprasa, vai wormam ir gatavība to izdarīt.

pLz pLz ļaujiet mums paplēst serveri uz 2h!?!?!?! nu lūūūūūdzu!!!! crying.gif

Link to comment
Share on other sites

Njā, pagājušā gada ALL-STAR game notika 9. aprīlī. Principā, 9. aprīlis arī šogad ir brīvdiena, vēl 5 dienas ir laiks... Es domāju, ka smuki izskatītos, ja spēlētu tieši tai pašā dienā?

Nē! tad ir visuvarenais spring 2x2 cups naughty.gif

Edited by Traffic
Link to comment
Share on other sites

traffic, vai tu LŪŪŪŪDZU varētu nomainīt savu avataru ? es patiešām lūdzu ..

btw, kamoon, jūs te varat raudāt vai neraudāt, bet worms tāpat ausi necels, līdz kāds no main ADMIŅIEM k-ko nesāks bīdīt *cough*EDD*cough*macho*cough*Dr. Pain*cough*

Link to comment
Share on other sites

macho pamanīja citu cilvēku, ā, nē, dildo, tik un tā apsveicu!

principā forša doma par novadiem, varētu vēl + Rīga. gign tagad daudz jauniņo sareģistrējušies. Gan jau savāktos 5'i tīmi. wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Gan jau savāktos 5'i tīmi. wink.gif

atceries pagaajushajaa gadaa bija 4 komanadas un gribeetaju arii bija daudz, BET beigaas savaacaas tikai 3! un biegaas uz peedeejo speeli jau truuka speeleetaju sad.gif

laikam

Link to comment
Share on other sites

eu, man ienaacaa praataa super ideja, redzot ka rakstiija ManuVietuIenjemRegistretais!

doma vienkaarsha - GIGN SUPA STAR TEAM vs. GIGN ex-cheaters team!

domaajams, ka jebkaadi paskaidrojumi un komentaari buus tikai lieki, ideja vienkaarsha. tikai vareetu pat dariit taa, ka chiiteriem atljauts speeleet arii ar chiitiem - taapat vinjus izpwnos! wink.gif

Link to comment
Share on other sites

nuuu, beidz, pat dzheki ar taadu speedhacku, ka peec 5sek no raunda saakuma ir preteejaas komandas baazee ir normaali pwnoti ar granaataam un shauru vietu izmantoshanu smile.gif taa kaa esmu daudz speeleejis arii pret chiiteriem ar pilnu komplektu, kas to nemaz nesleepj, zinu, ka ir jautri vinjus pwnot smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...