Jump to content
GIGN Forum

Allstar Game V.2


HoLLow_LiFe
 Share

Recommended Posts

  • Replies 124
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tik šogan varētu izdomāt k-ko citu... ne vairs veco, vidējo un jauno skolu, kaut gan, ko citu var izdomāt?!

worm, vaitad tik traki? atceros pagājšgad pub un lapa bija on, toties 15x15 serveris lagoja. mož tikai csdm un pub atrubīt var, vai web un csdm.

Link to comment
Share on other sites

Pa novadiem būtu interesanti. Interesanti vai latgalieši varētu tīmu savākt? Vismaz 1 ir, ES. smile.gif

me to no latgales zinu veel vienu labu owerline... gignaa te rusho ja ira.. diezgan labi spelee.. vareetu savaak!!!

ko tu saki?

Link to comment
Share on other sites

me to no latgales zinu veel vienu labu owerline... gignaa te rusho ja ira.. diezgan labi spelee.. vareetu savaak!!!

ko tu saki?

Nē nu es ar visām piecām par, bet nav svarīgi ko es saku, bet gan ko saka lielie papas.

EDIT: es pazīstu vēl 4 čuvakus, bet viņi GIGN nespēle.

Edited by jonass
Link to comment
Share on other sites

Atbalstu šo pasākumu, bet vajag dalīties savādāk pa tiem tīmiem, jo sanāk, ka no latgales būs 10, bet no Rīgas 30. Vajag 2 Rīgas un 2 lauku komandas. Gan jau spēlētāji pietiks.

lauki juss ka beernus(maybe) .. un latgale nemaz nav lauki ..

nu davai vajag uzmeikot kko!!!

Link to comment
Share on other sites

pagaajusha gada apsaakums bija vienkaarshi NOREECIENS biggrin.gif

muvijs arii perfekts, it iipashi kaa Filtrs beigaas fuckaa un saalaats ka zinjkaariigasi to veero biggrin.gif par to reaali iereecu biggrin.gif

ja daliito slinkjos straadniekois un tajos kas maacas es nespeeshu sarauties 3 daljaas sad.gif par regjioniem hmm, nu nez pagaajushajaa gadaa bija domaatas 4 komandaam, tachu beigaas savaacaas tikai 3, neredzu tam jeegu taisiit ahuuno komandu skaitu, jo savaadaak atkaartosies pagajushaa gada nebeedas sad.gif tachu moska kaut kas ir mainiijies thumbsup.gif un shoreiz (ja taads pasaakums notiks) tad arii moska savaaksies visi

katra zinja komandu iedaalijums peec nodarboshanas liekas pagaidaam vis reaalaakais no malas spriezhot, kauut gan liekas ka daudzi gribees slinjkju komandaa smile.gif

kaut gan kaada satrpiiba kaadaa komandaa esi, jo vienkaarshi tas masu pasaakums ir labs smile.gif

Link to comment
Share on other sites

ja tads pasakums notiks...es vareshu ari piedalieties..(es ganjau ka bushu pie jauninajiem...) es jau gribetu...

kljuudies, piekam smagi! ja tu gribi piedaliities, tad speciaali buus jaaizveido 4. komanda - "DAUNJI", domaaju, tu vareetu buut kapteinis!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...