Jump to content
GIGN Forum

Ja Aizsargat Serveri!


Recommended Posts

p.s ja adrese ip ir 89.191.114.* kur * tas IP mainas. Sis cilveks lauz un lauz serveri, jau nobanoju 10 IP adreses, man jautajums ka tik isa laika var tik daudz paspeet nomainiit ????

B var banot pedejas ip dalas vieta zvaigzniti ielikt un nevar gadities ka citi netiks ar ??

Link to comment
Share on other sites

bija kautkads firewalls jaaieinstalee! preciizi neatceros kaa sauca bet atceros kad uzinstaleeju to firewall tad peec kopmja restarteeshanas man nets negaaja vnk vinjsh blokjeeja netu! bet ja atblokjee portus vai ko tur izdara tad laikam nevar nograut! smile.gif

P.S. man agraak kad bija serveris arii visu laiku nograava manu serveri..un tas bija viens no iemesliem kaapeec vairs neturu serveri!

Link to comment
Share on other sites

bija kautkads firewalls jaaieinstalee! preciizi neatceros kaa sauca bet atceros kad uzinstaleeju to firewall tad peec kopmja restarteeshanas man nets negaaja vnk vinjsh blokjeeja netu! bet ja atblokjee portus vai ko tur izdara tad laikam nevar nograut! smile.gif

P.S. man agraak kad bija serveris arii visu laiku nograava manu serveri..un tas bija viens no iemesliem kaapeec vairs neturu serveri!

outpoost firewall?

Link to comment
Share on other sites

overmind elemtāri var uzlikt - attiecīgs cipars manā kontā, un no exploitiem, aka hackiem - brīvs, respektīvi, pārdošu savu gara darbu biggrin.gif ..... ar windowsajiem FW diez vai kko iesāksiet, jo nezinu FW, kas ir spējīgs filtrēt visus connection un banot/bloķēt attiecīgu string ....

Edited by niker444
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...