Jump to content
GIGN Forum

Eeehh


keda2222
 Share

Recommended Posts

Vajag jūsu palīdzību. Tātad meklēju dziesmu muvijam, svārstos starp paparoach-getting away with murder, cerams busiet dzirdējuši, ja nē varu ielikt un šo --->>__<. Protams izgriežot to bum bum un dažas citas vietas, varētu iznākt diezgan norm gabaliņš. Ja jums ir citas idejas droši gaidu jūsu dziesmas un ieteikumus!

Link to comment
Share on other sites

Prodigy - Hot Ride, tagad pats klausos, bet domāju, ka arī muvijam labi piestāvētu, ja nu vidū, tajā šaušanā nē, tad pašā sākumā jau ritīgi iederētos, kā tāds ievads.

Vai Prodigy feat. Tom Morelo - One man army

Šaušanā - Hydrovibe Feat. Shawnee Smith - Killer Inside

Link to comment
Share on other sites

īstenība tur nav nekas smieklīgs esmu taisījis ar dažādiem foršiem muzoniem, viens bija schnappi! nekāda vaian nebija wink.gif

es jau nesaku, ka ar tadam dziesmam nekas nesanaak, ja saliek

muuzku sinhroni ar notiekoso ekraana var iznaakt tiiri ok.. tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Avail - Simple Song

aaa, veel atcereejos labu dziesmu: Britney Spears - Stronger, tur taa baigi labi prieksh muvika snaak, saakumaa skan muuzika un kkadi vaardi un tad piedziedaajums baigi labais - "Cuz now I'm Stronger than yesterday, it?s nothing but my way, My loneliness ain?t killing me no more, NOW I'M STRONGER THAN YESTERDAY! STRONGER!" un tad tanii laikaa, kad skan piedziedaajums tu vari ielikt krutaakos fragus, tipo paraados cik tu speeciigs esi kluvis un visus killo nost! muahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

ja atcereeshos veel kaadu labo, uzrakstiishu!

atcereejos smile.gif Daniels Rebuss & MC Smits - Minka Nak, karoche loti pateiciiga dziesma prieksh muvika, saakumaa nedzied bet vienkaarshi skan muuzika un tad vari labi intro zem taada muzona uztaisiit un kad saakas dziedaashanas paarts, tad var likt fragus!

bet ja nopietni, tad labaa ir Scooter - We Are The Greatest, prieksh muvika ideaala!

Edited by slow hands
Link to comment
Share on other sites

Paldies, paklausīšos. Ev, bet kā sauc to dziesmu taja video, draugos kur esi redzams tu. Ja vēl neēsi redzējis ieej counter-strike un pirmais video šausmīgi patīk tā dziesma

mol.gif

ooo labs draugos ielikta slowika shara biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

OMFROFLGOD!

es ar to sharu baigi sen piedaliijos ng sharu konkursaa, pilniigs sviests smile.gif

dziesma ir Disturbed - Conflict no albuuma Sickness, tai dziesmai ir kruts piedziedaajums, kaa jau tu paarliecinaajies, bet pati dziesma man taa so-so smile.gif

a btw, tanii konkursaa es piedaliijos ar 2 sharaam, ja kaads grib noskatiities (LOL), tad varat novilkt - http://netgames.apollo.lv/portal/articles/4413

a kas ir tas, kas ielika to video draugos (es domaaju konter straik niku) ? reaali vareetu iesuudzeet smile.gif

Edited by slow hands
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...