Jump to content
GIGN Forum

Mmorpg Speeljuks..


FreeLancer
 Share

Recommended Posts

Nu nokačāju es ar.. Jau sestais levels ,bet nesaprotu kā attīstīt skillus, likt pointus utml..

.. Nepatīk man diezko..

Interfeiss tāds mazliet nesaprotams, gameplays arī.. kamera un tas ka jāspaida ar peli lai tu kautkur aizbīdītos, grafika ar tāda.. so so. Un vēl man liekas ka visi čarakteri izskatās pēc gejiskiem emo..

wacko.gif

Pats vainīgs ka nelasi ko viņi tev sākuma kvestos saka!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 314
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nu nokačāju es ar.. Jau sestais levels ,bet nesaprotu kā attīstīt skillus, likt pointus utml..

.. Nepatīk man diezko..

Interfeiss tāds mazliet nesaprotams, gameplays arī.. kamera un tas ka jāspaida ar peli lai tu kautkur aizbīdītos, grafika ar tāda.. so so. Un vēl man liekas ka visi čarakteri izskatās pēc gejiskiem emo..

wacko.gif

BAAAAC lasi ko tev raksta un viss buus oki doki smile.gif

+ neviens nav perfekts !!!

mani speele apmierina un davai visi iekshaa lai var norm kopbildi uztaisiit !!! smile.gif

Link to comment
Share on other sites

hmmmm es šodien apmeram 100 reizes meginaju un vien un tas pats! =[

es biju shodien iesledzis lai kacha update un gaju uz skolu! tur biju no 9:00-13:00 un man update bija tikai 58% tad es vinus izsledzu un domaju ka tagad atrak kachasies, bet neeee!!! wacko.gif tas nenotika! viss apgriezas kajam gaisa! blink.gif Es ne update varu nokachat, ne paspelet to speli ! gr.... ja kads zin problemu ludzu rakstiet!!

savadak es bushu zaban.gifzaban.gifevilmad.gif

Link to comment
Share on other sites

hehe.. peedeejaas dienaas gan nav sanaacis taa ritiigi uzspeeleet.. bet viss notiek, augam gan liimenii gan zinaashanaas.. iet tiiri jautri XD.gif

paaris jaunaaki skreeni smile.gif

ciinoties ar Piranjaam, Trainees island peedeejaa uzdevumaa..

user posted image

skrienam mediit smile.gif

user posted image

skats uz Asura galvaspilseetu Katan..

user posted image

gaidot Lost Relics of Arid Moonlight vestibiilaa XD.gif

user posted image

chara klase - aatraa paliidziiba wink.gif

user posted image

Link to comment
Share on other sites

Ielikšu ar pāris skrīnus. wink.gif

Šis man patīk, varam redzēt kā LaCristie aka FreeLancer beeg no bosa un viņa palīgiem, bet LaCristie palīga skrien MemoRable aka bwah-lma0, bet arī viņam pakaļ skrien kkāds monsts. Nu karoči tāds foršs vagons sanāca wink.gif

http://img54.imageshack.us/my.php?image=ra...00000001gi1.jpg

Te es mēģinu izsaukt savu kaķi. smile.gif

http://img148.imageshack.us/my.php?image=r...00000015mg1.jpg

Tāda shara, man un kaķim kopā lvl up.

http://img59.imageshack.us/my.php?image=ra...00000017zb9.jpg

Tuvplāns smile.gif

http://img153.imageshack.us/my.php?image=r...00000022tp5.jpg

Edited by jonass
Link to comment
Share on other sites

aaargh... dienu nebiju spēlējis domāju, ka jāuzspēlē. Taču jau atkal uzkarās. Ir tāda lieta, ka, kad palaižu game start, parādās tas antihacks un man uzkarās desktops un spēle uz priekšu neiet. Tā nav vienmēr, bet gadās un tagad 2x pēc kārtas. Un stulbākais, ka pēc katras reizes ir jārestartē kompis, jo neko vairs nevar izdarīt uz desktopa, arī alt+f4 nelīdz, ne ctrl+alt+delete, ne pie uzdevumiem, ne pie procesiem neatradu, vai arī nemācēju atrast. Zinat varbūt, kā cīnīties ar šo problēmu, vai kā atrast pie procesiem, ka jums ir bijusi šāda pati problēma? Tūlīt atkal nāksies kompi restartēt, jo uz desktopa neko nevaru izdarīt.

EDIT: NAJS, 3x pēc kārtas. Nav vairs vēlēšanās spiest uz tās pogas. Sapratu to, ka to procesu sauc SFRAME.exe, vai kkas tamlīdzīgs, bet pats tizlākais, ka to procesu nevar NOBEIDZĒT.

Edited by Traffic
Link to comment
Share on other sites

aaargh... dienu nebiju spēlējis domāju, ka jāuzspēlē. Taču jau atkal uzkarās. Ir tāda lieta, ka, kad palaižu game start, parādās tas antihacks un man uzkarās desktops un spēle uz priekšu neiet. Tā nav vienmēr, bet gadās un tagad 2x pēc kārtas. Un stulbākais, ka pēc katras reizes ir jārestartē kompis, jo neko vairs nevar izdarīt uz desktopa, arī alt+f4 nelīdz, ne ctrl+alt+delete, ne pie uzdevumiem, ne pie procesiem neatradu, vai arī nemācēju atrast. Zinat varbūt, kā cīnīties ar šo problēmu, vai kā atrast pie procesiem, ka jums ir bijusi šāda pati problēma? Tūlīt atkal nāksies kompi restartēt, jo uz desktopa neko nevaru izdarīt.

EDIT: NAJS, 3x pēc kārtas. Nav vairs vēlēšanās spiest uz tās pogas. Sapratu to, ka to procesu sauc SFRAME.exe, vai kkas tamlīdzīgs, bet pats tizlākais, ka to procesu nevar NOBEIDZĒT.

Nuuuuuuuuuuu, pamēģini reinstall, bet šaubos ka tev būs vēlēšanās vēlreiz kačāt update.

Link to comment
Share on other sites

Ew es gribetu tikt klana! man ir tada iespeja? Man ir 9 lvl pa 1 dienu.! 1 pilseta nesmu neko stiprs!!! un ja vareshu tikt klana pectam es gribetu ar jums kopbildi uztaisit!

P.S. Kr4 gribas guild, varbut kads trade man kaut ko iedot, kopbilde, viss,... A vel ludzu neejiet uz citu pilsetu jo es gribu ar jums kopbildi uztaisit jo es uz 2 pilsetu nevaru tikt un jums uz manu..(varbut, isti nezinu)...un cik katram LvL.... un vel var kadu mazu pamacibu vai ko kas ir kas jo es taja game esmu tads 76.gifsmiliez.de_2428.gif Help!

Ok???

post-6-1173123458.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...