Jump to content
GIGN Forum

Mmorpg Speeljuks..


FreeLancer
 Share

Recommended Posts

  • Replies 314
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

kaaads veel to speeli velk ja vajag varu ielekt dc ganjav ka buus aatraak smile.gif

Traffic jaa var at teleport scroll ! a tu veel trainee islandaa vai kaa ?

+ iesaku iegaadaaties radiijumu kas ir liidziigs zirgam ar to tu paarvietosies daudzreiz aatraak !!! maksaa laikam 1000R iedos tev uz 6 h

Edited by mader
Link to comment
Share on other sites

niks man mader[Lv] kr4 man vinsh vinju veel laikam aatri noindexos un ta buus k up speeds man norm liidz 5 megiem ar kaapj takaa vareetu buut ok smile.gif

+ grover updeitu gan naaksies pasham novilkt es vilku apm kaadas 2h

ja ir kaadi jautaajumi droshi uzdodiet arii par pashu speeli !!! taapat kameewr no manis velk nespeeleeshu smile.gif

+ niks man pasham iekshaa speelee ir MemoRable un levels tuuliit buus 26 saaku speeleet laikam 4dien !!! smile.gif

Edited by mader
Link to comment
Share on other sites

ingame nick : LaChristie (Guildmaster)

nu nez.. man tie apdeiti nonaaca mazaak kaa 2h.. + tas viss kopaa sver ~1.8gB.. to nav tik viegli kautkur ielikt.. + nezinu vai straadaas, ja taadu novilks..

speeleejam 1. serverii (Yeti)..

---------------------------------------

par klaseem.. ljoooooti daudz infas ir atrodama oficiaalajaa forumaa.. klashu sadalijums pagaidaam izskataas shaadi:

* Stepper - Asura's starting class

1. Strider - Asura's "Warrior", many think of this class as Assassin

2. Dark Magician - Asura's "Mage", uses strong direct damage spells

3. Sorcerer - Asura's "Summoner", Have Toggle-based Buffs for pets

* Rogue - Gaia's starting class

1. Fighter - Gaia's "Warrior", Versaitle - can use all sorts of weapon and is well known for Bow skills

2. Kahuna - Gaia's "Magician", specializes in DoT spell and buffs comparable to Clerics

3. Spell Singer - Gaia's "Summoner", Pet Buffs stack with Clerics

* Guide - Deva's starting class

1. Holy Warrior - Deva's "Warrior", many think of it as the Paladin and it specializes in tanking and drawing aggro

2. Cleric - Deva's "Mage", specializes in heals and buffs

3. Breeder - Deva's "Summoner"

-------------------------------------------

bet ieksh oficiaalaa "In Development" topika, rakstiits:

The following changes will be coming within the next few months:

* 2nd Job Change (This is the TOP priority and will hopefully be in before March)

* Auction System

* Skills for the Uncommon Pets

* Monster AI Improvements

* Monster Model Updates

* Guild Level System

Par ko jau tiek aktiivi runaats, un tas noziimee, ka katra klase sadaliisies vel vairaakaas apakshklasees..

-------------------------------------------

~ cik esam sapratushi kautko par raseem/klaseem:

ja gribi buut Tanks, njem DEVA - HOLY WARRIOR..

ja gribi buut DamageDealerWarrior, njem ASURA - STRIDER..

ja gribi buut Archeris, njem GAIA - FIGHTER..

ja gribi buut BattleMage, njem ASURA - DARK MAGICIAN..

ja gribi, lai tevi miil, sauc uz party'iem, utt.. njem DEVA - CLERIC vai GAIA - KAHUNA, bet zato vienatnee vareetu buut bik pagruutaak..

Link to comment
Share on other sites

1.Kada exp?

2.Cik liela pasaule?

3.Ka tur ir ar naudu?

4.Vai viegli uzkacat skilus?

5.No kura lvl var mainit klasi?

P.S. man jau 28% smile.gif

EXP - ir kaa jau visur pienjemtaa expa nosit monstrinju un vinju dabon tikaij klaat ir naakusi lieta stamina. ja tev vinjas nav tad tev nenaak bonusa expa un JP kas nav forshi sad.gif atka4aajas vinja ljoti leeni bet ir iespeeja vinju iegaadaaties par gpotatoes (realmoney) vai arii seedeet pilseetaa un gaidiit kameer pati atka4aajas kas ir leeni sad.gif

JP(Job Points) - naak kopaa ar EXP tikaij daudz mazaak izmantojot vinju tev tiek dota iespeeja palielināt JLVL kuram palielinoties tev naak klaat aizvien jauni un jauni skilli kurus arii vari uzka4aat izmantojot JP

JLVL (Job Level) - vienk kraaj JP un ka4aa

pasaule ir pietiekoshi liela pats veel esmu njeemies tik pa 2aam pilseetaam un apkaartni neesmu izstaigaajis lai nokljuutu ejot ar kaajinjaam no vienas pasaules otraa (kas nav praata darbs) aiziet nu nezinaashu preciizi bet apm 10 min jaunu buus + veel ir arii 4aa bonusa pilseeta kuraa neesmu bijis jo diezgan saaliiti sanaak maksaat par braucienu uz vinju jeb pareizaak sakot man nekad nav bijis tik daudz naudas lai es uz turieni aizbrauktu

nauda ir parasti R kas tiek dota par izpildiitaam misijaam nopaardotiem itemiem un protams kriit arii aaraa no 4aljiem

skilus ir viegli uzka4aaat ja tu ka4aa expu

klasi nevar mainiit, to izveelas taisot 4ali bet var izveeleeties specialitaati ja nemaldos kaadaa 12 vai pat agraak levelii

PS malacis smile.gif

PS esmu iekshaa DC varat vilkt

+ bwah kursh tev LVL kaads tev niks utt ?

Edited by mader
Link to comment
Share on other sites

1.Kada exp?

2.Cik liela pasaule?

3.Ka tur ir ar naudu?

4.Vai viegli uzkacat skilus?

5.No kura lvl var mainit klasi?

1. exp kaa jau exp.. naak norm, questojot var savaakt tiiri pieklaajiigi.. jo par questu izpildi sanjemsi praktiski tikpat, cik izpildes laikaa esi no monstriem savaacis..

2. sameeraa paliela, bet nu viss jau ir relatiivi protams..

3. piem. es, ik pa briidim esu dilemmaa, jo ir teoreetiski daudz naudas, vareetu sapirkt tonnu ar visaadaam mulkjiibaam, bet nekam paaraak krutam vel iisti nepietiek.. ekipeejumu, zveeru, pudeles vareesi atljauties praktiski vienmeer !

4. Skilli nav saistiiti ar tavu LVL un tavu EXP.. bet ari otru raadiitaaju JP un JLVL.. jaa, vinji naak tiiri paatri..

5. 10 lvl..

Link to comment
Share on other sites

Tad skaidrs man bus niks: Lil_Grow3r busu ASURA - DARK MAGICIAN

Spelesu serveri:Yeti

Nu tad mums visiem vajadzetu savakties viena Klana wink.gif

klans jau ir Latvians

+ meidinsh vilksi tad no manis vai nee ?

Edited by mader
Link to comment
Share on other sites

mader tu esi dumsh.. cik tu zini chaljus, kuriem niks ir LaChristie.. man vienk macho ieshkjieba banu uz nedeelju te XD.gif

+ tu esi dumsh.. atceros toreiz kad tu vel biji njuubiku salaa, un es eksperimentaa skraidiju apkaart.. skreeju gandriiz stundu, un netiku ne 1/4 no celja lidz citai pilseetai..

grower nee skillus tu vari likt nospiezhot ALT+S..

Vincister, un kam vel tur PC rebootojaas laizhot speeli.. paskataties vai jums ir uzlikti jaunaakie grafiskie draiveri un directX.. palasiju forumu, un tur shis bij 1. ko ieteica, pie liidziigaam probleemaam..

btw juus kaads lasat ko es rakstu? biggrin.gif

PM LaChristie.. pakjers gjildee smile.gif

Link to comment
Share on other sites

nu jā neiet -> kompis pie spēles palaišanas restartējas....

man ir: amd 64 3200+ procis; nForce3 MOBO; gForce 6600; protams winXP, kā arī zonealarm

gribu zināt vai kādam citam arī ar šādu konfigurāciju iet/neiet un izštukot kas par vainu

p.s. laikam jāčeko oficiālie spēles forumi

EDIT: ā, paldies, bet šķiet ka man būs otrādi - nedaudz vecāki driaveri jāliek jo jaunākie ir un neiet dry.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...