Jump to content
GIGN Forum

Mmorpg Speeljuks..


FreeLancer
 Share

Recommended Posts

  • Replies 314
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

man pat liekas ka bij veelkaads kursh kaadas lapas atpakalj sho probleemu raadiija !!! smile.gif

+ man kkaa servaa negribeeja iet iekshaa kaadu laiku :/ uzspeleju cs un tgd viss k !!!

NJaa es ar pakapaaju cs biggrin.gif baigi labaa speele domaju uus jaspele biezhaak biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

2x nopliisa armors taisot uz +5.. lab poh, tas huinja.. pakaasu tik ~500k-1kk..

a tiko nojaajaas mans +4 lvl10 swords.. tas gan nav forshi :/.. juutos diezgan stulbi !

taaka pagaidaam me vs. enchanting 0:3.. esu apm -2500000 deelj tiem stulbajiem kubiem biggrin.gif

MADER PAT NEKO NESAKI, TU VIENK ESI SHARIKS, AND THAT's IT !

Link to comment
Share on other sites

Daži jautājumi.

Ko man tagad darīt, ja visus kvestus esmu izdarījis, izņemot ingmars, rohas utml kvestus, kā arī red drill nav izdarīt, bet diezvai pēc bosa nosišanas vel pie tā džeka būs kvesti, vismaz parasti nav tā. Un citu kvestu man nav. lvl man 29. Šovakar pirmo reizi aizgāju uz dungeon, kur sapratu, ka vienam tur nav ko darīt.

Tad vēl, kāds ir bijis rondo? man tur ir tolks iet? Varētu aprakstīt, kas tur ir.

Kā arī meklēju palīgus, kas varētu palīdzēt nosist red drill.

p.s. spēlē, kad spēlēju esmu visbiežākais viens pats sad.gif nav vairs tautas galīgi

Edited by Traffic
Link to comment
Share on other sites

Daži jautājumi.

Ko man tagad darīt, ja visus kvestus esmu izdarījis, izņemot ingmars, rohas utml kvestus, kā arī red drill nav izdarīt, bet diezvai pēc bosa nosišanas vel pie tā džeka būs kvesti, vismaz parasti nav tā. Un citu kvestu man nav. lvl man 29. Šovakar pirmo reizi aizgāju uz dungeon, kur sapratu, ka vienam tur nav ko darīt.

Tad vēl, kāds ir bijis rondo? man tur ir tolks iet? Varētu aprakstīt, kas tur ir.

Kā arī meklēju palīgus, kas varētu palīdzēt nosist red drill.

p.s. spēlē, kad spēlēju esmu visbiežākais viens pats sad.gif nav vairs tautas galīgi

Hmmm... ieej tak majaslapas foruma tur par kvestiem smile.gif

Kvestu saraksts

Kvestus ja nemaldos var pildiit lidz kadam 90 lvl biggrin.gif UN par to Red Drill tieshaam vienmeer viens pats speelee? Diivani man taa nekad negadaas, cik atceros tu vienmeer, kad ienaac 1 h paspelee un pazuudi, tad jau chista nevienu neredzeesi, es normali kada 5 h pakaapa, i kvestus ar rolch 2vataa visus izejam i visu parejo izdaram.

Ta, ka ja redzi mani online vai rolch tad noteikti prasi par Red Drill paliidzeesim smile.gif

Un par to, kad galiigi tautas nav, jau vienreiz teicu, mums guild nav tik liels veel tikai kaadi 30 cilveki, kuriem nav visu laiku laika speelt speeli.

Es personiski piem, kad speleeju tad speleeju riktigi un tad pazuudu uz paris dienaam biggrin.gif

Un par to Dungeon, nemiiz lai veel paris dzekinji no guild uzkachaajis varesim iet uz dungeon smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Paldies par kvestiem. par to īso laiku, ko pavadu serverī bieži - visbiežākais iemesls, kādēļ pazūdu ir lagi. Vnk tad, kad cilvēki visvairāk lieto netu, man diezgan traki lago.

EDIT: Kā es varu filtrēt čatu? Piemēram, man vajag log split card, un es gribu, lai čatā rāda tikai tās ziņas, kur būtu iekļauts vārds log split. Man teica, lai spiešu s burtu pie čata, tur tajā brīvajā lodziņā ieraxtīju log split, apstiprināju, bet tik un tā man rāda visas ziņas.

Edited by Traffic
Link to comment
Share on other sites

Eu tauta gribu gildija tikt 30lvl strider niks Ainar rolchu pazistu personigi dazhreiz iekap[ajam kopa biggrin.gif Vel viens jautajums kas ir pildijis kvestu pie hunter Kane South field of Salt mines tur vajag kautkadu Gozilla nosist maybe kads jau ir to darijis paradiet ludzu uz kartes kur vinju meklet sodien stundu atskaraidiju ta ari neatradu.

Link to comment
Share on other sites

godzila ir tur pat pie tā džeka, pie tiem pelēkajiem kalniem.

par karti varu teikt tikai to sliktāko. nav pirmā reize, kad viss ir aplami tur pateikts, vai parādīts. Piemēram horizona mazakā kartē cliff of dune ir augšā, bet lielajā kartē cliff of dune ir pašā lejā. Pareizi ir lielajā kartē, ja nu kāds vel nezin.

aa aizmirsu, Tamerlan godzila respawnojās tikai pēc 10 min. Parasti tur jau bariņš gaida uz godzilu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...