Jump to content
GIGN Forum

Ozona Slānis


eXt
 Share

Vai jūs domājat par ozona slāni?  

60 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

tagad jau tas ozons aizpildaas atpakalj ... jo udens saka jau pamazlietinaam (kalst vai kka ta nu kr4 izpuut es nezin) un itkaa ne duumi bet ble ... rasa vai kkas tam liidziigs aizpilda.. esto nesen neta izlasiiju tongue.gif ME GUDRS...

Link to comment
Share on other sites

da nu tas ozona slānis nav svarīgs, es labā gribētu zināt ko mēs darīsim kad beigsies naftas atradnes pēc kādiem 20-40 gadiem.. un labi vien būs, vismaz vairāk sāks izmantot mazāk kaitīgus resursus, piemēram, ūdeņradi vai elektrību... bet tas ozona slānis tā ir tukša amīšu diršana, kaut kas taču jāraksta avīzēs... sen jau pierādīts, ka polos mazāks ozona slānis ir tikai normāli, jo tur kkāda figņa, tjipa pie poliem vinjsh beržās nost planētas kustības rezultātā vai tml, neesmu meklējis par šo lietu sīkāk, bet iesaku jums palasīt lai nepīkstētu par drīzo armagedonu smiliez.de_2125.gif Lielāka iespēja ir, ka kāds meteorīts ietrieksies Zemē un būs vēl viens leduslaikmets, bet tas tā... (pagaidām neviens kaut cik liels vismaz turpmākos 10 gadus neietrieksies)

Link to comment
Share on other sites

Omg, its ozone layer, WE GOTTA CALL CARE POLICE, ZOMG !

un starpcitu, pievienojos fb. Es esmu viens no lielākajiem cūķiem pagastā. Mēsloju visās malās, pat nerunājot par skolu, kura izskatās vnk drausmīgi pēc stundu beigām, jo viss tiek mests zemē, neskatoties uz to, ka miskaste ir pilnīgi tukša dienas beigās. smile.gif

Edited by minOrity
Link to comment
Share on other sites

pirmo reizi dzirdu, ka kāds būtu nomiris no seksa smiliez.de_2125.gif

nu tad tu esi "mazliet" atpalicis:

- par HIV & STS nekko neesi dzirdējis?

- reāls atgadījums, tepat iekš LV: 1 džeks ņēmās pēc kārtas ar 4 čiksām (laikam baigais vecis bija) un pie ceturtās viņam apstājās sirds tb atstiepa kājas (laikam tad tomēr nebija smiliez.de_2524.gif )

P.S. nobalsoju par "man pie dirsas." tas visvairāk atbilstu patiesībai. kamēr k-kāds nopietns černis nav sācies, tikmēr mani tas nerausta

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

nu tad tu esi "mazliet" atpalicis:

- par HIV & STS nekko neesi dzirdējis?

- reāls atgadījums, tepat iekš LV: 1 džeks ņēmās pēc kārtas ar 4 čiksām (laikam baigais vecis bija) un pie ceturtās viņam apstājās sirds (laikam tad tomēr nebija smiliez.de_2524.gif )

- nu tās jau ir atsevišķas slimības

- 100% džekam asinis nebija tīras

Link to comment
Share on other sites

- nu tās jau ir atsevišķas slimības

- 100% džekam asinis nebija tīras

HIV izplatās arī dzimumattiecību (lol, cik pieklājīgs vārds) ceļā un cilvēki mirst no tā.

bija vai nebija viņam k-kas asinīs nezinu, bet rezultāts ir tāds, ka viņš atstiepa kājas seksa dēļ. nebūtu seksojis, sirds, drošvien, būtu izturējusi

Link to comment
Share on other sites

HIV izplatās arī dzimumattiecību (lol, cik pieklājīgs vārds) ceļā un cilvēki mirst no tā.

bija vai nebija viņam k-kas asinīs nezinu, bet rezultāts ir tāds, ka viņš atstiepa kājas seksa dēļ. nebūtu seksojis, sirds, drošvien, būtu izturējusi

bet nomirst jau viņi nejau no seksa, bet gan hiv

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...