Jump to content
GIGN Forum

Mini_movie


Who.mE?
 Share

Recommended Posts

Tātad uzmeikoju atkal mūviju.

Movie ir garš 52sec - ne par velti viņš ir nosaukts par mini_movie smile.gif

Mūvijā fragi ir tikai ar scout, awp - bez zooma..

-^_

Download : ŠEIT

P.S. Domāju, ka esmu pirmais kurš uztaisījis šāda veida movie. smile.gif

------------------

P.S.S. Visi kam gļukoja šis movie kura links ir augstāk, tad ņemiet tagad šo - šim gļuki novērsti + aizņem mazāk mb.

---> ŅEMAT

-------------------

Tātad es pateikšu tikai vienu reizi - Man nekāds mērķis nebija. Vienkārši no zoom no crosshair - neesmu debīls čīteris. Tākā atkasaties no manis ar savām privatajām vēstulēm: "Kur Tu dabūji awp un scout mērķi".

Ar to arī viss būtu pateikts.

--------------------

Edited by Who.mE?
Link to comment
Share on other sites

Tātad uzmeikoju atkal mūviju.

Movie ir garš 52sec - ne par velti viņš ir nosaukts par mini_movie smile.gif

Mūvijā fragi ir tikai ar scout, awp - bez zooma..

-^_

Download : ŠEIT

P.S. Domāju, ka esmu pirmais kurš uztaisījis šāda veida movie. smile.gif

nu hvz, domaaju, ka esi speejiigs uz kko labaaku...tb domaats muuviku zinjaa, jo sharas mees dabuujam katru dienu speeleejot pubaa...skati jau nav peljami, bet nu taisiit topicu delj shito... dry.gif

Link to comment
Share on other sites

Movie pats ta neko naw laika uztaiisit bet bez merka sviest kaut kads es tev varu aizsutit demas un es ar botgun 7 purnus bez merka vaaaru pakert ir tads suudz ka var mieriigi un deltadiem sviestiem movi naw jega taisiit!

ej gals ar botgun gan ir ljoti gruuti bez zoom speeleet.

Nice work, un neņem pierē tos čīkstuļus, kam galvenais ir pafragot vairāk, laika tērēšana taisot un skatoties mūvijus ir nekam nederīga. JO viņi skaistus fragus nemāk dabūt smile.gif

Link to comment
Share on other sites

nu hvz, domaaju, ka esi speejiigs uz kko labaaku...tb domaats muuviku zinjaa, jo sharas mees dabuujam katru dienu speeleejot pubaa...skati jau nav peljami, bet nu taisiit topicu delj shito... dry.gif

Ja godīgi, tad neviens frags movie nav no puba.. lielākā daļa no cw. Un pārējie sava klana starpā.

Link to comment
Share on other sites

emm.. tā kā es vislaik bombīju ar awp, man baigi bieži sanāk tādi no zoom fragi. Un lai gan tur daži bija interesanti, teiksim tas skautvariants uz a1, nebija tāds inčīgs kopējais iespaids. Tur prasās pēc vairākiem fragiem pēc kārtas smile.gif Man liekas man ir demka, kur es divus krutus džekus pēc kārtas inferno A spotā iekšā stāvot paņemu - abus bez zūma un pirmo pa labu gabalu smile.gif Džekiņš ventrilo kas uz mani skatījās paguva tik noelsties "ooo mach-ooo" happy.gif

bet arī tie fragi nav nekas īpaši nereāls. Lai mūviks būtu interesants tur kaut kādu savu pieeju vajag maģisku. Ai, ko es te aizrunājos...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...