Jump to content
GIGN Forum

Mini_movie


Who.mE?
 Share

Recommended Posts

Njaa, cepums par centību smile.gif

Es arī vienu dienu monitora centrā pielīmēju nelielu gabalu košļenes un gāju uz csdm. Nu tā smuki sanāca pabombīt, bet čota neaizrauj. Movie normal thumbsup.gif

Man nekas ekrāna vidū nebija pielīmēts. Jo nejau es tajos cw tikai ar kautkādu sūdu uz ekrāna vidus pielīmētu spēlēju. Kad pirku ak-47, m4ai u.t.t. tad man tas sūds traucēja un es viņu nelīmētu turp atpaķaļ, ja vēl neskaita, ka ekrāns paliek pļeķains u.t.t.

vobšem tas ir skillzz smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Man nekas ekrāna vidū nebija pielīmēts. Jo nejau es tajos cw tikai ar kautkādu sūdu uz ekrāna vidus pielīmētu spēlēju. Kad pirku ak-47, m4ai u.t.t. tad man tas sūds traucēja un es viņu nelīmētu turp atpaķaļ, ja vēl neskaita, ka ekrāns paliek pļeķains u.t.t.

vobšem tas ir skillzz smile.gif

Kaads veel tev skilzz? Tur ir jaabuut beerniibaa gariigi sistam lai liimeetu k-kaadu suudu uz ekraana! Un tas tikuntaa neko nedod! Jo awp lodes nelido taisni!

Link to comment
Share on other sites

ar awp un scoutu nozoomaa jaashauj vnk.

panjem pievelc ar awp jebkuru punktu, tad, neatlaizhot peles labo pogu, meerkjee uz purnu, kuru tev vajag noshaut nozoomaa. tie, kas saprata, tiem noderees. anyway, nouzuumaa var jebkuru nonshaut no jebkaada attaaluma, ja ir vismaz kaut cik koordinaacijas. blink.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...