Jump to content
GIGN Forum

Kkas


arnizs
 Share

Recommended Posts

kads ir redzejis tadu prikolu?? es nee... Kr4 vienu vakaru spelejam manaa serverii.. mape mana_kaka, tad ienaak, kkads losis un saka noshausi mani es tev serveri nokarshu, dzeku viens noshava, pec tam nakamajaa raundaa tas pats tongue.gif ja ieshausi es tavu serveri nokaarshu, es vinju izkikoju, un peec 15 sekundeem serveris nokaaraas smiliez.de_2538.gif ne tikai serveris, bet arii pats kompis, es neko nevareeju izdariit smiliez.de_2428.gif

kas tas varetu buut? kada veida tadu sudu tas lohs var vispar izdariit??? Vai jums kadam ta ir bijis?

Link to comment
Share on other sites

kads ir redzejis tadu prikolu?? es nee... Kr4 vienu vakaru spelejam manaa serverii.. mape mana_kaka, tad ienaak, kkads losis un saka noshausi mani es tev serveri nokarshu, dzeku viens noshava, pec tam nakamajaa raundaa tas pats tongue.gif  ja ieshausi es tavu serveri nokaarshu, es vinju izkikoju, un peec 15 sekundeem serveris nokaaraas  smiliez.de_2538.gif  ne tikai serveris, bet arii pats kompis, es neko nevareeju izdariit  smiliez.de_2428.gif

kas tas varetu buut? kada veida tadu sudu tas lohs var vispar izdariit???  Vai jums kadam ta ir bijis?

Ja iemaksāsi man kontā 3 Ls tad pateikšu kā es to prikolu izdarīju wink.gif

Edited by Who.mE?
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...