Jump to content
GIGN Forum

Par Savu Niku! :d


ExTaZy
 Share

Recommended Posts

Nu es nolēmu uztaisīt šādu topic!

Es vēlējos uzzināt ko nozīmē jūsu niks un vai agrāk lietojāt arī citus nikus!Un cik ili to jau lietojat!

Man niks ir extazy-tas ir tabletes (narkotikas)

Jau lietoju 1,5gadus apmēram!

Es agrāk lietoju niku swings?

P.S Ja nezināt kas ir extazy tad apskatat šo te

cool2.gifcool2.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Čalīt, tu gadījumā nēsi ~ 7-8 gadus vecs ( cik atceros tajā laikā berniem sākas kautkāds vecums, kad gribas visu zināt?

Ar to gribējupateikt, ka vajadzētu bišku piebremzēt ar savu topiku taisīšanu, jo var gadīties, kad tu vnk nevari vairs atvērt gign forumu uz kādu laiku wink.gif

Pirmais niks bija Sniedzin$ > Condom > Ali9ator > ALI

Link to comment
Share on other sites

Pirmos divus cs iznakshanas gadus speleju zem nika UnrealAngel vai Angelius smiliez.de_2469.gif Tie bija gadi, kad apguvu sho speeli cs laugh.gif

Tad iznaca tada spelite ka runescape, kura arii pilnigi nahaljavu izdomaju Bencik(izradas tas ir viriesha vards Chehija lol biggrin.gif ) Nu respektivi kadus 8 gadus esmu visiem pazistams kaa Bencik thumbsup.gif

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

Piedavaju izdzest extazy no gign foruma kopa ar sito postu un uzlikt vinam super banu, jo TE NEVIENS NARKOMANUS NEATBALSTA BLEDJ UN NARKOMANUS MES IZSTUMJAM SUKAS JOBANAS BLEDJ!

0xdead beef forever. Tiem, kas nezin, tad 0xdead beef ir hexdecimalas sistemas skaitlis, kura vertiba decimalaja sistema ir 3735928559. Nemiet vera, ka tas ir 32bit word un ar sadu vertibu parasti apzime tikla adreses (parasti mac adreses), kas ir virtualas vai nesasniedzamas.

Beefy

p.s. es atmetu smekesanu un es ruleju!

Link to comment
Share on other sites

Man pašā sākumā bija nika anger vēl 1.1versiju spēlēju. Tad kautkā neatceros vairs šito izdomāju nu tā jau gadus 5-6 ar šo niku rukāju

Tu gribi teikt, ka tavs niks nav ņemts no viena no UT botiem? smile.gif Man tu vislaik ar to asociējies.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...