Jump to content
GIGN Forum

Par Savu Niku! :d


ExTaZy
 Share

Recommended Posts

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mans niks husis, agraak bija churbans biggrin.gif husis radaas tad kad klases zhurnalaa viens paraxtijaas cirvis666 tad es izdomaju husis666-husis ir zagis taka nesmu 666 fans vnk njemu husis!!!aa nu jaa churbans laiki bija vislabakie ar zbotiem cool2.gifnaughty.gif vismaz bija tauta ar ko spelet 15vs 15 laikam naughty.gif

Edited by husis666
Link to comment
Share on other sites

Jā, būtu gan smile.gif Man kompī stāv tikai Kelis - flashback un The Chemical Brothers - flashback smile.gif Bet, manuprāt, tā ko tu domā ir kāda cita, kuru es nezinu sad.gif

P.S. minOrity XD.gifthumbsup.gif

japs - es vinu vakar atradu, bet vina bija ieks ministry of sound cd2 nu - karoce - tas gabals uz 70 minutem un ta dziesmina kaut kur 33 minute ir! wink.gif Liekas, ka 2006 Ma, bet nesmu parliecinats!

beefy

Link to comment
Share on other sites

anfisa, te cilvēki mainījušies.

Ir, jā, bet vispirms jau pirms topika taisīšanas ir jāpārliecinās, vai šāds topiks jau neeksistē. Nu, ja tomēr neatrod un topiks ir uztaisīts, tad kādam no vecākajiem vajadzētu tā kā norādīt uz to jau esošo topiku un šo taisīt ciet!

Vēl atceros, ka man teici, ka tajā topikā jau var rakstīt jebkurā laikā, jo tas taču vienmēr ir aktuāli. Varbūt pat vajadzēja to topiku nopinnot. Un tagad jau arī daudzi ieraksta to pašu.

Dj Erixam ir taisnība sad.gif.

P.S Negribu piesieties, Bencik, bet nē, tomēr gribu - kāpēc tas nav taisnība? Kā nika vēsture var mainīties?

Link to comment
Share on other sites

overmind - pārākais prāts, smadzene utml...

Radies spēlējot spēli "Starcraft" no čaraktera - Zerg Overmind , kautkur 2005 gada beigās.

Iepatikās šis vārds pat nezinu kapēc...

Par iepriekšējo niku nerakstīšu, tad biju mazs un stulbs, kā arī esmu vārijis lielas ziepes.. blink.gif

Link to comment
Share on other sites

Es ieraksitju gabalinu no fleashback dziesmas! biggrin.gifwink.gif

mekle sitadu dc++

D:\Music\Ministry.of.Sound.The.Annual.2005.[Limited

Edition].[2CD].MP3.192Kbps.By.FACUF.[GDG]

bet pagaidam klausies...

beefy

es jusu vieta karitigi padomatu pirms vilkt to .zip, hvz ko 0xDEAD BEEF atkal ielicis. mosh kartejais viiruss

Link to comment
Share on other sites

man pamataa ir bijushi 3 niki

pirmais bija GURKISS* ar kuru speeleeju kaadu laicinju, peec tam naaca 21.century, izdomaaju skolaa jo mums ar draugiem kad gribeejaam taisiit klanu bija shitaac variants, bet tas netika izmantots.

Tad jau pirmspeedeejais bija 1ntake^ kas radaas no masiinas sastaavdaljas nosaukuma, un tagad ir vnk Intake.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...