Jump to content
GIGN Forum

Man Patiik Worma Posts


Gvrik
 Share

Recommended Posts

18.gif.. sheit palasiet smile.gif par to policiju es nez kapēc sāku smieties biggrin.gif.. bet nu ja kādam slinkums vērt to linku vaļā, tad lūdzu jums :

es esmu pats WORMS iedomajaties pats pats WORMS un es iesniedzu suudziibu kapec jus nospikojat weba dizaini???

ja jus turpmako dienu laika to nenomainisiet vai nedosiet labu iemeslu kapec jus to izdarijat es suudzeesos policiijaa iedomajaties tik pashaa isitajaa policijaaa

Atvaino WORM, ja tev nepatīk šis topiks rolleyes.gif

+ jaut: worm tu 4ist taisies zinjot policijai?? laugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.gif

Edited by Gvrik
Link to comment
Share on other sites

psc un es doaamju, ka worms visu sho webu pats taisiiji, bet naakas vilties? sad.gif

a un taa lapa vairs neiet smile.gif

lapa neiet jo tam pidar*m kompis izslēgts.

vai nu kaut kas cits zaban.gif

Es tak teicu "Gvrik" lohs ir.

tu daunis esi? visi it kā smejās ne jau par šo topiku, bet gan par :

"Viss ir otraadi worms panema no ta Weba DIZAINU lai ieliktu GIGN'a , vismaz ta es sapratu pec Macho posta. "

vismaz man tā liekas.. laugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gif

Edited by Gvrik
Link to comment
Share on other sites

nu lol zin kaa es reecu par to postu tajaa forumaa/lapaa...  smiliez.de_2125.gif  smiliez.de_2125.gif  smiliez.de_2125.gif  smiliez.de_2125.gif  un tas tur : "worm tu 4ist taisies zinjot policijai" bij prikolam..  smiliez.de_2428.gif  smiliez.de_2125.gif  smiliez.de_2125.gif  smiliez.de_2125.gif  smiliez.de_2125.gif  smiliez.de_2551.gif

lielāku dirsēju par tevi neesmu sen redzējis. Pats sākumā rakstīji "vei ku worms ierakstījis, eu tu tiešām grasies ziņot policijai?" Redzēdams ka par tevi smejas, tu saliki daudz smailijus postā noeditēji to nākamajā rītā un mēģināji to pārvērst par joku. Tagad vēl raksti par kaut kādu rēkšanu un atdarini mani postojot entos superlol smailijus. Nu, iespējams, kāds kas neredzēja needitēto postu tev arī noticēja, bet ne es smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...