Jump to content
GIGN Forum

Bitcomet


Ducatii
 Share

Recommended Posts

nesen izdomāju, ka no dc++ pāriešu uz bitcomet, jo visi saka, ka tas esot labāks, bet ir tāda problēma, ka es nemāku ar to rīkoties, jo visu laiku man bija DC upset.gif

tad nu gribētu palūgt lai kāds smiliez.de_2524.gif uzraksta pamācību iesācējiem ar lielo i kā darboties aar bitcomet naughty.gif

Edited by Ducatii
Link to comment
Share on other sites

nesen izdomāju, ka no dc++ pāriešu uz bitcomet, jo visi saka, ka tas esot labāks, bet ir tāda problēma, ka es nemāku ar to rīkoties, jo visu laiku man bija DC upset.gif

tad nu gribētu palūgt lai kāds smiliez.de_2524.gif uzraksta pamācību iesācējiem ar lielo i kā darboties aar bitcomet naughty.gif

Nu tas ir vienkārši pat vieglāk neka sataisīt DC!

1.Ieej te vai te

2.Iereģistrējies!

Cerams ka saprati līdz šim!

3.Novelc kādu torrentu! Torrent(fails,music,video....)

4.Tev parādīsies Open,Save,Cancel! miec Sava izvēlies kur saglabāt!

5.Sāc lādēt!

Cerams ka saprati! wink.gif

P.S rakstīju ātri cerams bez kļūdām uzrakstīju!

Link to comment
Share on other sites

tu par šīm lietām runā it kā tas būtu gandrīz tas pats!

bet lieta tāda ka DC++ (RevConnect, StrongDC etc.) ir viena failu šārēšanas sistēma, bet torrenti(kuriem izmanto visus tos BitComet, Azureus uTorrent etc.) ir pavisam kas cits.

Ko es tev iesaku: nelieto BitComet jo tas rij daudz RAM, labāk ņem uTorrent, tas ēd RAM'u daudz mazāk.

Tā kā šī klienta programma ir pat Latviski, tev nevajadzētu būt grūtībām kaut ko saprast. smile.gif

EDIT: velns, kamēr uzrakstu Traffic jau pasteidzās biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

emūlis rocko. nav jāgaida vai jālūdz, lai kāds izliek tev vajadzīgo materiālu. Iesakso tikai tas, ka viss pamatā no ārzemēm nāk... :/

cik tas ēmūlis ir labs? man vairs nav uzticība tādām lietām, jo draugs ieteica LimeWire kurā vislaik kaut ko kačā, bet tikai vīrusainas mantas dabū... (1/10 nebija vīrusaina)

Link to comment
Share on other sites

cik tas ēmūlis ir labs? man vairs nav uzticība tādām lietām, jo draugs ieteica LimeWire kurā vislaik kaut ko kačā, bet tikai vīrusainas mantas dabū... (1/10 nebija vīrusaina)

nez, tad jau man labāk KaZa patika, tur vismaz nebija serveru, varēja gandrīz visu atrast. Tas ē-zelis ar saviem serveriem apnika.

Link to comment
Share on other sites

aha, tagad esi mēģinājis ar kazu kaut ko vilkt? feiki un vīrusi vien. mūlī vismaz forša komentu un reitingu fiška. + vari aplūrēt faila detailus (bitreitu, izšķirstpēju, fps, kodekus). vienīgais mīnuss - bezmaz tīri no ārzemēm nāk. lēni, bet kvalitatīvi. atrast arī var praktiski jebko (nav gadijies pieprasijums, ko nebūtu atradis)

Link to comment
Share on other sites

Cik atceros utorrent arii bija tada fishka kas nav citam, kad vins visu failu novelk, pats arii vinju sakarto, jo ja tu velc uz megabaitiem/sekunde, rodaas daudz bad sectors, kurus bitcomet taadus arii atstaaj, bet utorrent, pedejas kachashanas minutes velta arii tam lai fails butu veseliigs thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Cik atceros utorrent arii bija tada fishka kas nav citam, kad vins visu failu novelk, pats arii vinju sakarto, jo ja tu velc uz megabaitiem/sekunde, rodaas daudz bad sectors, kurus bitcomet taadus arii atstaaj, bet utorrent, pedejas kachashanas minutes velta arii tam lai fails butu veseliigs thumbsup.gif

o, tas izskaidro, to kāpēc ar utorrentu man vairs nav jātaisa tas manual hash check, kas ar bitcometu bija ik pa laikam jāuzbliež.

Link to comment
Share on other sites

o, tas izskaidro, to kāpēc ar utorrentu man vairs nav jātaisa tas manual hash check, kas ar bitcometu bija ik pa laikam jāuzbliež.

Njaa shitaa fiicha baigi labaa, man viens gudrinieks pachuksteeja, tapeec manupraat bitcomet vispar vajadzetu buut vesturei.

Link to comment
Share on other sites

IMO bitcomet ir pielīdzinams explorer'am un utorrent firefox'am. Un bitcomet nav izzudis cilvēku slinkuma dēļ apgūt kaut ko jaunu - redz viens sīcis pie otra kā darbojas bitcomet un pats paņem to tikai tapēc ka citu neko nezin, ne arī zin ka tas bitcomet gļuko un ja iedotu viņam utorrent viņš brēktu, ka neko tur nesaprot un turpina lietot ierasto bitComet

Pats vairs neatceros kad nonācu pie uTorrent, zinu tikai ka sākumā kad neko no torrentiem nerubiju, es arī to BitCometu lietoju. Iemēģināju vēl dažus citus klientus bet laikam kaut kas nepatika un uTorrent šķita samērā labs.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...