Jump to content
GIGN Forum

Vajadzīgas Tavas Zināšanas, Viedoklis, Pieredze


anfisa
 Share

Recommended Posts

Sveiki, draudzene meklēja mp3 pleijeri un atrada lūk šādu piedāvājumu - http://www.digiworld.lv/index.php?productI...&picture_id=136

Mums (viņai, man un diviem citiem cilvēkiem, kurus saucu palīgā) šis piedāvājums likās drusciņ aizdomīgs. Cena par šādu pleijeri diezgan zema, vai ne tā? Šķita, ka varētu kaut kur būt kāds āķis, tāpēc nolēmu rakstīt te, jo varbūt kāds no jums ir saskāries ar šo veikalu vai tāpat zinās ko vairāk sacīt/ieteikt man, dumjajai meitenei. Starpcitu, tas veikals atrodas Stabu ielā, kāds no jums tur tuvumā nedzīvo? smile.gif Katrā ziņā prasu jūsu domas, jo pleijeris neizskatās slikts (hehē, galvenais, ka karaoke laugh.gif!). Ūn vēl kas. Pati nelasīju, bet draudzene teica, ka it kā 1 gada garantija. Nezinu cik tur droši tas viss. Ka tik nav tā, ka saplīst un beigās neņem pretī vai vēl sazin kas.

Link to comment
Share on other sites

tas pleijeris jau pēc skata atgādina lētu Sony pakaļdarinājumu. pēc skata ir tāds pats, tikai Sony un maksā ap 85 Ls. esmu diezgan drošs, ka skaņas kvalitāte (lol, par kādu gan vēl kvalitāti varam šeit runāt) ir pilnīgā dirsā. un pleijera programmatūra arī drīz nobruks. karoč labāk bišk piekrāj un paņem k-ko labāku.

bet tās jau bija tikai manas domas. tava nauda, tava izvēle, tavas problēmas pēc tam smile.gif

EDIT: WolfBlade, kāpēc izgrūst bezjēgā (gandrīz bezjēgā) 25 Ls, ja tam var piekrāt klāt un nopirkt k-ko kvalitatīvāku. kaut vai creative zen nano plus (man tāds ir) pa 45 Ls. esmu diezgan apmierināts (tik defaultās austiņas bija jānomaina)

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

karaoke imo domāts kā mikrafons. tipa vari ierakstīt skaņas. Par cenu - normāla cena. Pats pagājušonedēļ iepirku Roadstar MPR-290UR/2gb flashu ar radio, mikrafonu, ieraksts no radio uz flashu, vēl kaut kas bija (īsti nezinu, ne sev pirku), bet cena sanāca 66Ls (RD veikalā - tipa steidzami vajadzēja kaut ko uzdāvināt, tb ineta veikalos var atrast arī lētāk)

edīte:

cash, labāk piemet vēl klāt un nopērc ipod evil6.gif. bet ja nopietni - kāda, tev, bļaģ, kvalitāte no visiem šiem ļeva spiestajiem mp3 failiem? reti kuras mp3škas ir kvalitatīvi noripotas. Pat diski, ko tirgo vietējās bodēs, tipa oriģinālie, ja paskatās uz grafikiem ir ar apgrieztām virsotnēm...

Edited by DuH
Link to comment
Share on other sites

Big TFT color screen  no

color OLED screen  yes

7 color LCD screen  no

Photo viewer (JPG, GIF)  yes

nu šīs lietas likās tādas aizdomīgas - kā var būt bilžu skatīšanās ja nav ekrāna, nu ir tikai tas diožu kur var textu redzēt. neloģiski confused.gif

es nepirktu šādu

Link to comment
Share on other sites

Tas par to bilžu skatīšanos arī likās galīgi dīvaini biggrin.gif.

Nja, un izskatās, ka labāk šito pleijeri tad neņemt. Būs jāņem viņai kaut kas parastāks, jo draudzene domā augstākais izdot 30ls, nevar tik dārgus un krutus pleijerus atļauties, kur nu vēl iPodu wink.gif (kaut gan tas tāpat pagaidām tiktu izslēgts, jo iPodu pērk tikai tie, kas grib būt "kruti" XD.gif un skriet pakaļ modei sux smile.gif (jānogaida, kad izies no modes)).

Nū šitādu http://www.m79.lv/product/single/group/59/...00/SWEEX_MP013_ varētu mēģināt paņemt, bet tur nav nekas rakstīts par baterijām.

Ja varētu ņemt šito http://www.m79.lv/product/single/group/59/...6/product/16751, tad jau vispār būtu lieliski biggrin.gif.

Nu redzēs smile.gif.

p.s un jā, nejau man vajag pleijeri smile.gif man pašai ir. un kāpēc gan lai es dēļ pleijera, kurus Vācijā tāpat var dabūt lētāk, kultos uz Stabu ielu? laugh.gif

Edited by anfisa
Link to comment
Share on other sites

Te nav iistaa vieta! *smailijs kursh sakrustojis rokas un paceelis degunu gaisaa* (nezinu vai te taads ir, un ja ir, negribu mekleet smile.gif )

p.s sux tas, ka nevaru aiz smaidoshaa smailija likt iekavu, jo tad iznaak 18.gif

Edited by anfisa
Link to comment
Share on other sites

http://cgi.ebay.com/2GB-1-5-LCD-MP3-MP4-Pl...1QQcmdZViewItem

Perc sito suudu! sellers izskatas 100% uzticams un sippingam butu jabut zem 5$. Tikai vispirms paprasi, vai samejais ar mieru sutit ar usps.

Padoma - kas ir sitas salidinajuma ar to sudu! 35$

Beefy

edit: loti atvainojos - tagad ari links.. sad.gif

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

njem to gm lighter! daudzreiz krutaaks par to sweex suudu, sweex kaka man bija, straadaa jau normaali, bet nu nepatika man vinsh. Un itkaa uzziimeeta bija gaisminja, bet taa gaisminja patiesiibaa nedega displeyam.

Tas gmlighter ir labs, cena normaala. Un par kvalitaati, HAH smiekli naak. Kvalitaatei nav ne vainas, panjem normaalas austinjas pa 5-10ls un viss buus bumbaas.

Arii neredzu jeegu pirkt ajpodu ja var nopirkt parastu mp3, nemaksaat uzcenojumu par firmas ziimi un imo nevajadziigu ekraanu.

thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

njem to gm lighter! daudzreiz krutaaks par to sweex suudu, sweex kaka man bija, straadaa jau normaali, bet nu nepatika man vinsh. Un itkaa uzziimeeta bija gaisminja, bet taa gaisminja patiesiibaa nedega displeyam.

Tas gmlighter ir labs, cena normaala. Un par kvalitaati, HAH smiekli naak. Kvalitaatei nav ne vainas, panjem normaalas austinjas pa 5-10ls un viss buus bumbaas.

Arii neredzu jeegu pirkt ajpodu ja var nopirkt parastu mp3, nemaksaat uzcenojumu par firmas ziimi un imo nevajadziigu ekraanu.

thumbsup.gif

Nedrs! Teret naudu Latvijas tirguu ir mauciiba! Kamer tie sukas nesaks pardot par normalu cenu - lai iet dirst! Tadus gm lighter tas iveikals ieperk no kiinas par 1$ gabala! Sukas!

Beefy

Link to comment
Share on other sites

Maneejais, kursh nav no tiem labaakajiem, maksaaja ~50ls+, opcijas mazaak kaa shim, lielums tas pats tb 512mb, domaaju ka vareetu buut fake, ja nu vieniigi tur ir kaada akcija...

Nu lol, tad jau drīzāk Tevi appisa, jo kā gan tik parasts pleijeris kā Tev, var maksāt ~50 ls? smile.gif Hm nu katrā ziņā jau var aiziet uz turieni un paskatīties. Varbūt arī iedod ietestēt biggrin.gif.

Link to comment
Share on other sites

Cena it kā ir okej , priekš 512 mb. Pats nesen pa ~35 ls iegādājos creative mp3 plejerīti 512mb , tiesa paspēju jau nozaudēt. Nezinu vai tās daudzās fukcijas ir baigi vajadzīgās , lielākoties plejerīti nesā kabatā un nav nemaz laika viņu bakstīt.

Link to comment
Share on other sites

Nu lol, tad jau drīzāk Tevi appisa, jo kā gan tik parasts pleijeris kā Tev, var maksāt ~50 ls? smile.gif Hm nu katrā ziņā jau var aiziet uz turieni un paskatīties. Varbūt arī iedod ietestēt biggrin.gif.

nee nu tas bija vismaz pusgadu atpakalj, kad iegaadaajos, tad cenas bija augstaakas smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Nopietni?

Priecē smile.gif. A tā viedokļi te dalās..

P.S Atamans, nejau tas, ka tur 512mb, bet piemēram tas, ka ir color OLED screen, USB Flash drive, Build-in rechargeable Li-ION battery un Build-in flash memory. Nu lab, whatever smile.gif.

Link to comment
Share on other sites

nu bija lidziga situacija manam draugam-vinsh pirka jaunu pc un noskatijo to @ eouroshop.lv (lai gan pectm vinsh aizgaja pie adminstracijas un to sudu nosauca pa euroshit)

nu noskatija sev pc... un video karte liikaas stipri pa krutu prieks tadas cents geforce 7600gtx un tas izklausijaas pilniba nereali tada video karte pa 60 LS un parliecinajas vai ir un zvanija euroshit administracijai un vini vel parbaudija un teica ka ir ir nu vinsh taisijaas pirkt un tajaa dienaa kad vaidzeja atvest pc uz majam vini pateica ka neesot 7600gtx bet gan 6600xt (laikam) un esot kluudijosies

nu taka ja kas uzmanies tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...