Jump to content
GIGN Forum

Jūsu Liecības :)


McGraDy
 Share

Recommended Posts

man pagaisogad klasee gaja taads comaks ... skolaa pa visu mc.gadu pavaadijaa tikai 22 dienas normaali ne ? vinjam jau 22 gadi bet iet tikai 11 klasee biggrin.gifbiggrin.gif

Visiem deva pizdi, draaza jaunas meitenes.. nu karoce - vens vailders - puisis kvalitativi pavada laiku - respekta! wink.gif

Beefy

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hehe. Īstenībā nemaz nebiju domājis, ka kāds arī noticēs tādām atzīmēm biggrin.gif (nu vispār nenoticēja jau arī).

Īstenībā man vidējā 5 zaban.gif

Tev ticamības moments zuda par psiholoģiju un filozofiju. Nekad neesmu redzējis, ka kādam abi šie priekšmeti būtu uz liecības. Tāpat kā krievu UN vācu valoda. Kur nu vēl cs spēlētājs + cilvēks, kas labi mācās. EDDs un r&r gan ir izņēmumi, bet viņi pārāk maz cs spēlē.

Un kādam no Madonas tik laba liecība? Arī neticās.

Vajag mācīties matemātiku, latviešu valodu un angļu valodu skolā, jo šiem priekšmetiem liek centralizētos eksāmenus pēc kuru rezultātiem arī augstskolas vērtē pretendentus uz budžeta vietām wink.gif

Link to comment
Share on other sites

šajā pusgadā nemācijos gandrīz vispar - kauns rādīt savu liecibu dry.gif

vovo man chista tas pats!! biggrin.gif

a vispaar kaada jeega te iet lieliities par savu leiciibu vai veel nezko! biggrin.gif

tu katru dienu maacies ? biggrin.gif = zubre !!!

es gan katru dienu nemaacos!! biggrin.gif lab vispaar tas ir slikti sad.gifunsure.gif

Link to comment
Share on other sites

Tev ticamības moments zuda par psiholoģiju un filozofiju. Nekad neesmu redzējis, ka kādam abi šie priekšmeti būtu uz liecības. Tāpat kā krievu UN vācu valoda. Kur nu vēl cs spēlētājs + cilvēks, kas labi mācās.

Vispār man ir gan psiholoģija, gan filosofija. Filosofija bija jau 10. klasē, bet šogad klāt pielika arī psiholoģiju. Un Vācu valoda man ir 2. svešvaloda no 6. klases, bet Krievu valoda 3. svešvaloda no 10. klases. smile.gif Tā ir humanitārā klase... Īstenībā nožēloju ka tur iestājos, jo vairāk māca literatūru, visādus teātrus u.t.t. ... Liekas ka tas man tāpat nenoderēs.

Link to comment
Share on other sites

Matemātika _ 9

Latviešu val. _ 9

Literatūra _ 10

Sports _ 10

Lietišķā informātika (datori kr4) _ 10

Vēsture _ 10

Vācu valoda _ 10

Angļu valoda _ 10

Krievu valoda _ 10

BEP _ 10

Filosofija _ 10

Psiholoģija _ 10

Ģeogrāfija _ 10

Kultūras vēsture _ 10

DZK (Ķīmija) _ 10

Politika un tiesības _ 10,9

klase - 12

Nu jus ticat ??

Vel viens smiliez.de_2428.gif kaut ko sarakstija na xaljavu. Tadas atdzimes nevar but.

Man ari visas macibas sadas atdzimes:

Matemātika _ 10

Latviešu val. _ 10

Literatūra _ 10

Sports _ 9

Lietišķā informātika (datori kr4) _ 10

Vēsture _ 10

Vācu valoda _ 9

Angļu valoda _ 10

Krievu valoda _ 10

BEP _ 9

Filosofija _ 10

Psiholoģija _ 10

Ģeogrāfija _ 9

Kultūras vēsture _ 10

DZK (Ķīmija) _ 9

Politika un tiesības _ 10

Link to comment
Share on other sites

~7.00 (taapat kaa mazajam atpakaljzibsniitim) laugh.gif

9 balles 9. klases valsts gala eksāmenā (matemātikā)

man arii, bet gadaa ielika 7.

Nēēē nu PSC vieni 10,9,8 vai jūs vispār spēlējat Counter-Strike???

new_rofl.gif

Edited by kaamis
Link to comment
Share on other sites

Tas jau atkarīgs no tā, ko tu vēlies pēc skolas darīt. Literatūras pārzināšana jebkurā gadījumā nekādu ļaunumu tev nedarīs, tikai paplašinās redzesloku (ja vien protams tev nav jālasa Zaļā Zeme).

rv1ģ ir attīstījusies, šogad nebij jālasa zaļā zeme, atceros, kā vēl pagājušo gad 12. mauca cauri un mocījās. ah, cik žēl smile.gif

un vēl saka, ka Dieva nav!

Link to comment
Share on other sites

9 matemātikā un 9 dabaszinībās, pārējos neatceros, bet visi bija baaaigi viegli.

Man bija dabaszinībās 9 un matenē 10 cool2.gif

Btw - šogad tāpat kā visus pagājušos gadus - laidu totālu fufeli, neko nedarīju, bet nu vidējā atzīme arī labākā kopš kādas 8. klases - 7 smile.gif

Link to comment
Share on other sites

rv1ģ ir attīstījusies, šogad nebij jālasa zaļā zeme, atceros, kā vēl pagājušo gad 12. mauca cauri un mocījās. ah, cik žēl smile.gif

un vēl saka, ka Dieva nav!

lol? Es neesmu dzirdējis, ka kādam būtu jālasa tā foršā grāmata. Mums arī nebija.

Link to comment
Share on other sites

10. klase

Angļu valoda - 7

Bioloģija - 8

Fizika - 9

Ģeogrāfija - 9

Informātika - 10

Krievu valoda - 7

Kultūras vēsture - 8

Ķīmija - 8

Latviešu valoda - 7

Literatūra - 8

Sports - 9

Vēsture - 9

Matemātika - 8

Ģeometrija - 8

Algebra - 9  (algebra un ģeometrija tika vērtēti vienā mācību priekšmetā "Matemātika")

Skolu beidzu kā labinieks un dāvanā dabūju "dāvanu karti 2ls" apmērā biggrin.gif

Kā redziet, valodas nepadodas tik labi...

Jūsu Liecības? smile.gif

Esam godīgi...

Edit.

Slimības dēļ - 0

Attaisnotas -  5

Neattaisnotas - 6

par kimiju,matematiku,fiziku es saprotu tas ir elementaari galvenais ir forumlas bet par kkadu fakinu biologiju un veesturi nu psc lai tev veicas turpmaak tik labi ://

aa un vel geografija viegli

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

8. Klase...

Latviešu valoda : 4

Literatūra : 4

Anglu valoda : 7

Krievu valoda : 6

Matemātika(Algebra un ģeometrija kopā) : 3

Informātika : 8

Bioloģija : 5

Fizika : 6

Ķīmija : 7

Ģeogrāfija : 7

Vēsture : 5

Sociālās zinības : 5

Amatmācība : 7

Vizuālā māksla : 6

Sports : 7

Es gadu pabeidzu normāli un arī dabūju diplomu par Angļu valodas olimpiādi... smile.gif

Link to comment
Share on other sites

es ,piemeeram, skolas gados maajas maaciijos kaut kaadas 30min nedeeljaa un exaktajos priekshmetos man atziimes bija ljoti labas un kopumaa labas. ko man tas deva? njihera, ja ir taada slimiiga kaa man - hronisks slinkums! tiku buzheet un tik pat aatri "tiku" no vinja araa, bljin nu nevaru sanjemties un nolauzt to augstskolu!

A pa to laiku skatos, kaa citi "bremzes" no manas bijushaas klases jau maacas magjistros.

moraale - neesiet taadi kaa es wink.gif vispaar galvenais skolas gados ir pieradinaat sevi pie maaciishanaas, pirmo reizi piedzerties un zaudeet nevainiibu!

Edited by uyinaators
Link to comment
Share on other sites

es ,piemeeram, skolas gados maajas maaciijos kaut kaadas 30min nedeeljaa un exaktajos priekshmetos man atziimes bija ljoti labas un kopumaa labas. ko man tas deva? njihera, ja ir taada slimiiga kaa man - hronisks slinkums! tiku buzheet un tik pat aatri "tiku" no vinja araa, bljin nu nevaru sanjemties un nolauzt to augstskolu!

A pa to laiku skatos, kaa citi "bremzes" no manas bijushaas klases jau maacas magjistros.

moraale - neesiet taadi kaa es wink.gif vispaar galvenais skolas gados ir pieradinaat sevi pie maaciishanaas, pirmo reizi piedzerties un zaudeet nevainiibu!

Stipri līdzīgs dzīves stāsts . Budžets beidzās vēl tā lāgā nesācies , respektīvi pēc pirmā semestra.Tagad arī cīnos ar augskolu tā viļņveidīgi . Nokārtoju parādu jūru , atkal ielaižu , tiesa šogad ir gājis vairāk labumā , kā sliktumā smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...