Jump to content
GIGN Forum

Draudzene/sieva Vs Datorspeeles


uyinaators
 Share

Recommended Posts

taaks atziistaas, kura draudzene taa ir, kas shito rakstiija ?

Vispaar diez gan interesanta teema! Ko juusu draudzenes/sievas (kuriem taadas ir) saka par juusu aizraushanos ar datoriem/datorspeeleem?

Piemeeram, man nav draudzenes un tam nav nekaada sakara ar datorspeeleem, taaka nevareeshu padaliities ar pieredzi par sho teemu. Bet runaajot par to situaaciju, kas ir aprakstiita tajaa linkaa, es domaaju, ka pirmkaart ir jarunaa par to sievieti/meiteni - man taa izskatas, ka vinjai ir koknkreetas probleemas ar pashcienju un pashnoverteejumu. Sevis cienosha meitene, kas zina savu veertiibu un zina, ko veelas, nekad nepaliktu kopaa ar taadu mulju un ja vinja pati sevi neciena, ljaujot taa pret sevi iztureeties, tad tas dzheks vinju arii nekad necieniis. UN nevajag tagad te saakt puuust piiliites par miilestiibu, paardabiskaam juutaam utt., sheit zinaama meera iedarobojas "slikto zeenu" faktors, nez kapeec lielaakai daljai sievieshu shkjiet, ka viirieshi ir kaa plastaliina gabals, kuru vinjas speej izmiiciit/izveidot peec sava praata! Tad nu man prieksh jums ir jaunums - taa nav!

A un es aizmirsu pateikt, man shodien darbaa nav ko dariit wink.gif

Edited by uyinaators
Link to comment
Share on other sites

Sabiedrisko attiecību fakultātes (SAF) studente Natālija Gembicka

jautājums bija jāsaprot: kurš ir viņas draugs!

Bet vispār kruta ir ja ir draudzene kurai pašai patīk kopā ar puisi datorspēles uzspēlēt, nu protams ne tā kā bija aprakstīts tai rakstā, bet veselīgās devās!

Edited by vincister
Link to comment
Share on other sites

TIpa atnakt tada ar pliku pezu

smile.gif

Man liekas, ka shi problema skar vairak vai mazak visus datrolietotajus normalas devas ar draudzeni fonaa. Skiet, ka katram liekas ir bijis strids par to, ka pa ilgu sedi pie pc un nepievers redz vinjai uzmanibu. Jautajums tik rodas cik nu kursh ilgi sez pie pc, kamer kads back stage sez tevi un gaida ar pliku pezu.

Man liekas, ka viena liela dalja sichu (jaa es runaju ar Jums) ir stipri atkarigi no pc un jutas jua diezgan stresaini un rausta valodu, ja nav tiks sedets pie vinja 3 dienas.

Link to comment
Share on other sites

1 vārds - ATKARĪGAIS

Ieteikums:

Tagad visi pastamies spgulī un 3 reizes atkārtojam "Es neesu atkarīgs!"

Ja dzive butu spele - theme hospital, tad tev uzstaditu diagnozi - traki atkargis no PC un arstesana butu - qualified psyhyatrist should convite pacient of that how stupid it is to be seriolsy dependent on pc games and that he looks foolish to others.

Beefy! wink.gif

Link to comment
Share on other sites

cool2.gif

es 24 gados vairs vispār pie pc nenākšu.. labāk strādāšu, izklaidēšos u.t.t nekā pavadīšu visu dienu pie PC tongue.gif

nu nerunāsim par manu dzīvi kāda tā ir tagad (daudz sēžu pie pc un esmu gignā) bet pēc pāris gadiem tas 100% mainīsies smile.gif

Edited by Who.mE?
Link to comment
Share on other sites

cool2.gif

es 24 gados vairs vispār pie pc nenākšu.. labāk strādāšu, izklaidēšos u.t.t nekā pavadīšu visu dienu pie PC tongue.gif

nu nerunāsim par manu dzīvi kāda tā ir tagad (daudz sēžu pie pc un esmu gignā) bet pēc pāris gadiem tas 100% mainīsies smile.gif

es par pipeshanu sev ari ta solos jau 6 gadus! ;P

Beefy

Link to comment
Share on other sites

cool2.gif

es 24 gados vairs vispār pie pc nenākšu.. labāk strādāšu, izklaidēšos u.t.t nekā pavadīšu visu dienu pie PC tongue.gif

nu nerunāsim par manu dzīvi kāda tā ir tagad (daudz sēžu pie pc un esmu gignā) bet pēc pāris gadiem tas 100% mainīsies smile.gif

Nekad nesaki nekad evilmad.gif

Link to comment
Share on other sites

Normals keks! Vinam discrespect uz veceni un vecene bija sadomajusies, ka vinas garas zekjubikses ir uber uzbudinosas... smile.gif Man gan vairak uzbudina, ja nav zekjubikses wink.gif TIpa atnakt tada ar pliku pezu - nu tad viss... aizmirsti par visu biggrin.gif

Beefy

Manuprāt viņai bija tikai zeķubikses smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Nu ko lai saka,ejam smiliez.de_2433.gifbiggrin.gif

Bet ja pa teemu, tad man ir bijushas draudzenes, bet kaut kaa paldies dievam es pie cs dienaa nevaru nosedet ilgaak par 2 h un nespeleeju nekadus WOW utt...

Ja man kadreiz buus draudzene ar kuru dzivoshu kopaa(yeah right), domaju problemaam nevajadzeetu buut, jo pa dienu nevelk pie kompja sedeet.

Toties vinja varetu necereet pa nakti pis...ties, jo nakti man nepatiik gulet, tapec pie kompja seezhu lidz kaadiem 6 riita, nakts tas ir mans laiks biggrin.gif

Runajot par preciizi sho situaciju, atrisinajuma nav, ja dzeks ir tik atkarigs, kad neklausaas draudzenee, tad tikai var palidzeet draugi(kas protams spelee, visu laiku to pashu ko vins). Karoche vinji jau nu neies palidzeet...

Atliek atrast normaalu dzeku vecenei, un kameer vins spelee kaut ko ,riktiigi padrateties un buus labi, jo izskatas, kad vinjai baigi niez, un tur ir taa probleema smiliez.de_29.gif

Link to comment
Share on other sites

manas ceriibas attaisnojaas - neviena sakariiga posta

Link to comment
Share on other sites

saprotu chomu, ja man peec darba visu vakaru jaaklausaas ljerinaashana iz teemas: vai, es shodien nolauzu nagu; ka viena vecene trolejbuaa uz mani ne taa skatiijaas utt, es neiztureetu un arii saaktu speeleet speeles, kuraas var kaadu nogalinaat smile.gif

hahaha. Nu tā tak nav nekāda problēma. Vai nu čiksa nespēj to pieņemt un pamet džeku vai arī painteresējas par to ko viņš tur dara, daudz vieglāk būs ar viņu runāt (un pierunāt) zinot kas tai spēlē notiek. Kā nekā, viņam tak arī ir jāinteresējas zināmā mērā par visādu čiksas garlaicīgo nodarbošanos... enivei, bez komunikācijas viņa tur neko nepanāks. Un "EU MAN ZEĶUBIKSEZ, BEJDZ ZPELET TO SPELI" nav nekāda komunikācija.

beefy lola smile.gif

vo atradu normālu komentu smile.gif

Pat spēles nosaukumu nevar pateikt. vismaz esi apjautājusies kas tā par spēli? Kas tajā interesants vai nevarētu parādīt pamācīt arī tevi.. Tā vietā tāāā spēle tāaada riebīga spēle... pļer pļer žagata...

LOOOOL kāds intelekts

Tagad - datorspēles, vēlāk - Admirāļu klubi.

Interesanti kad ir "vēlāk". Man posms "tagad" iet jau kādus 16 gadus smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...