Jump to content
GIGN Forum

Movie_Top5!!!


MatriX
 Share

Recommended Posts

  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

1. jackass

2. 2fast 2furius

3. scary movie visas daljas

4. antikiller

5. american pie

6. un daudzas citas kuram nezinu nosaukumu

nepatiik:

Tie seriaali kas iet pa dienu no 16-19 pa lnt, tv3 un ltv1!

Link to comment
Share on other sites

1. amerikaanju piiraagz ( visas daljaz)

2. 2 fast 2 fearius ( visas daljaz iznjemot tokio drift.. )

3. ai vairs nevaru izdomaat.. biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

1.Lord of The Ring (viss kopa)

2.American Pie (1-5)

3.Black Hawk Down

4.Casablanca (1942.gada variants)

5.The Gril Next Doors(nesen atkal redzeju, baigi labais gabals biggrin.gif )

Protams shis saraksta mainaas ik pa laikam, bet 1 un 2 vieta paliek nekustigas paljube smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Pff, cik taas filmas nav redzeetas, gruuti uztaisiit topu, bet varu nosaukt forshas filminjas.

Saw (otraa un treshaa nav tik forshas), Underworld (abas daljas pwnz), Donie Darko, Lucky Number Slevin, The Grudge (otraa dalja ir seksiiga), Diry Sanchez, Jackass (abas daljas pwno), Grandmas Boy (forsha filma par trakajiem geimeriem), Borat (must see), Scary Movie 4 (feina, tikai, lai buutu ritiigi smiekliigi jaaredz filmas, kuras tiek parodeetas), The Butterfly's Effect (pirmaa dalja ir super, bet manupraat otraa dalja ir kaka), Running Scared un veel daudzas filmas, kuras nespeeju shobriid atcereeties. wink.gif

P.S. Galiig aizmirsu piemineet visias Matrix daljas, Girl Next Door (auuuuu! Elisha smile.gif ), Kids, Lord of The Rings (visas daljas ir okej), Rocky un uber krutais Fight Club.

Edited by Koshkers
Link to comment
Share on other sites

Neteikshu kuras nepatiik, bet kuras patiik vislaabaak

1. Lock stock and two smoking barrels

2. Snach

3. Vella kalpi

4. The rocky horror picture show (1973 gada muuzikls) (zheel ka Latvijaa vinju neredzeet)

5. Lord of rings (visas labas)

6. BBC - Hyperspace - (Sam Neill) (part 1 and part 2)

ehh, laikam sanaaca vairaak kaa TOP 5

Link to comment
Share on other sites

Maneejas (seciiba gan nav pareiza, kaa atceros taa rakstu)

1. Apocalypto

2. Man Under Fire

3. Pursuit of Happiness

3. 88 Minutes

4. Saving Private Ryan

5. Braveheart

6. Bad Boys 1&2 (2. biki forshaka)

7. Terminator 2 (vieniiga filma pie kuras raudaajis esmu)

8. Gladiator

9. Forest Gump

10. Lord of the Rings visas daljas

11. Saw

un gandriiz visas kara filmas.

Edited by meidinsh
Link to comment
Share on other sites

Da, ladno Matrica iekš Top 5. Tbh tā ir vienkāršakā fantastika, a.k.a. sviests.

Tā, kas tur vel mums ir .. bļa, tie visi Zāģi vispār ir visdauniskākie mēsli kādi redzēti. Tipa competions, kurš uztaisīs filmu, kurā vairāk cilvēkiem izdurs acis, noraus pirkstus - iebāzīs dirsā roku un izvilks smadzenes pa degunu. ( makzipam paradīze tongue.gif )

+ visi Jackass, Dirty sanchezi etc.. Personīgi mani kretinē Dirty Sanchez, jo man kretinē briti defoltā, bet nu tie Jackass čaļi patīk. Izsmieties jau var, bet nu likt tādu 'marazmu' filmu Top 5 ? pff, ti.

minoritija topz.

Filmas - < zinat ir ļoti daudz, ļoti labas filmas, kuras es pat gribot nevaru atcerēties, bet nu no tām, kuras atceros >

Nr.1 - Krustēvs ( bez komentāriem )

No seriāliem - Izlaušanās vienkārši iespārda, Heroes nav peļams, Dubultspēle bija mana mīļākā filma pirms Izlaušanās, American Dad ir lol.

Es ar savu internetu īpaši neizvēršos seriālu skatīšanā, jo ar lādēšanu tur ir kā ir, bet maybe kāds, kuram nets spārda dirsu un velk tos seriālus kā traks, varētu pateikt vai ir jēga sākt skatīties Jericho ( tipa tā pilsēta Jērika ? ) ?

VOT. Atcerējos labu filmu - ''Likteņa ironija, jeb vieglu garu''

Pēdējā laikā man šķiet ir mode taisīt labus seriālus, bet pēc iespējas stulbākas filmas, jo nekas normāls jau toč nenāk ārā pēdējā laikā. ( ar izņēmumiem )

Viena laba jaunā filma - The Prestige ( aizmirsu kā bija latviski )

Edited by minOrity
Link to comment
Share on other sites

Iluuzija?

GoodMen, pakaries... kaa bljadj naxuj 6. dalja var buut labaaka par 1.-4. Rokija dalaam? 5. ir suuds, jaa, bet 6. nav par kripatu labaaka...

japiekrit tev,4tartaa jaliek augstaak nekaa 6taa,bet nu vnk ir taa ka 6ta man labak tagad atminjaa seezh,nekaa 1maa vai otraa,bet nu cik zinu bija forshhhh 4.gif shshshshshsh-aubu nav biggrin.gif

Nu Da Vinchi Kods arii bij forshs!Nu un Prestige shodien bus janoskataas! Ei nu vel tach zajebisaa filma bija Independence Day!

Link to comment
Share on other sites

nav tak iespējams top5 ierondot visu žanru filmas ><

nu es teiktu tā, ka tieshām superīgas filmas ir (nelikšu pa vietām, sākot ar labāko, jo man visas ļoti patīk) :

Euro trip

Braveheart

Inside man

Lucky number slevin

Armageddon

Gladiator

Pearl Harbor

Blood Diamond

Interview with the Vampire

The Devil's Advokate

The Last Samurai

Anger management

Click

Enemy at the gates

Kingdom of heaven

the fifth element

The Devil wears prada

Underworld (1)

ui, pārcentos laikam biggrin.gif bet principā tā viņš i'

mmm, chakijs pacēla pavecu lietu biggrin.gif

Edited by EriX
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...