Jump to content
GIGN Forum

Paraadiijushaas Nezinaams .exe Lietinjas


jerrico
 Share

Recommended Posts

drošsneesmu, bet sita var uzkerties uz trojaniem un trojandowloaderiem (vienreiz gadijas un ticiet man--> nau patikami)...vispirms gan vajadzētu pārliecināties vai tie tiesham nau updeiti

Man pirms kāda mēneša bija viena trojene daķī. Izrādījas, ka viņu nemaz nav tik grūti izdzēst.

Vobš. Te būs maza pamācība kā izdzēst kādu trojeni no sava pc ja ir AVG Antivīrus.

- Ir tāda lieta, ka kādreiz kāds slikts draugs kurš grib ieriebt vai kāds svešinieks vai hakers grib tavā pē cē nosūtīt vienu trojas zirgu. Viņš tev sastāsta viss kautko labu, ka nosūtīs piemēram BNC (mircai) un tu akceptē.

- Kad tev ir nosūtīts un kad slēdz iekšā to failu (kuru tev nosūtīja) tev uzmetīs logu par trojas zirgu. (parasti parādas tāds sūds kur rakstīts, ka datorā tajā failā ir trojas zirg - tas ir tikai ja tev ir AVG anti vīrus.)

- Lai vīrus neizplatītos datorā tad uzreiz uzspied labo taustiņu un: "Virus Vault" - vīrusa cietums.

- Kad esi to izdarījis ieej pašā anti-vīrusā --> Test Center --> Virus Vault. Tur tev rādīsies tavs trojas zirgs kuru tu iemeti cietumā. Un uzspied uz trojenes labo taustiņu un delete all files.

- Vai arī kad esi izskanējis datoru ar AVG ieej virus vault un tur arī parādīsies tava trojene ja kādu būsi dabūjis.

P.S. Vismaz šis viss notika ar mani... smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Nahrenizē. Visu, kas nav bijis, bet negaidīti ir parādījies, var dzēst.

PS: "Chiii" ir tā kā no "Chiiiiti"?? smile.gif

nu ta meegjinaashu izdzeest

uzmineeji wink.gif

btw kompis diezgan normaali iebremzee, itsevishkji kad forumaa scrooloju uz leju topicus tad lago smile.gif

mistika, izdzeesu tos failus, rebootoju pc iesleedzaas un atkal restarteejaas, bet tik un taa kkas ielago

Edited by jerrico
Link to comment
Share on other sites

who.me..nekad nepieņem .exe failus no nepazīstamiem cilvēkiem (ja pazīstams atsūtīs vīrusu tad vismaz varēs viņu pēctam atštaukāt smiliez.de_2469.gif )

jerrico izskene kompi, newis tikai izdzes tos failinjus. Ja lags paliek un newari atrast vainu tad pārinstalē (man palīdzēja)

Link to comment
Share on other sites

Ieteiktu ar vairākiem noskenēt. Tev jau ir maz man reiz šādi parādījās ~ 20 mapēs pie programfailiem un tur bija nevis kādi 5, bet pie 2k. laugh.gif visi bija cracki un katreiz kā viņus izdzēsi viņi parādījās pa jaunu. Man izdevās tikai ar kādu ceturto sceneri viņus izdzēst, tākā ja ar vienu neizdodas skenē ar vēlvienu.

Link to comment
Share on other sites

nu tad taa, izdzeesu .exe failus, izskeneeju ar Ad-Aware SE Professional (nekaa neatrada), izskeneeju ar Spybot - Search & Destroy atrada vieniigi kkaadu 3 crapus vieniigi, bet tik un taa kkas nezinu kas iedarbojas uz inetu un lago kompis, ar ko veel izskeneet iznjemot nortonus, kasperskyus utt..?

Link to comment
Share on other sites

Kādu Browseri Jerrico lieto?

Ja lieto Internet explorer, tad nav brīnums ka visādu šitos noķer, viņš jau tieši tam domāts. naughty.gif

Ak jā, paskaties vai registryjā pie run(tas kas palaižas reizē ar windows) nav kaut kādi aizdomīgie elementi. Šitie parasti tur ielien: e.g. tu izdzēs tos failus, pārstartē un faili atkal ir klāt biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

1. Windows autopacher - uzisntalē FULL + augusta + septembra + oktobra updeitus uzisntalē tos. Tad palaid autopatcher un atzīmē tikai CRITICAL updates.

2. AVG antivirus - uzisntalē, nokačā updates un noskanē datoru

3. Lavasoft antispyware nokačā - uzisntalē - nokačā apdeitus un noskanē kompi

varu tev teikt ka tavs kompis ir totāli PIEDIRSTS ar spywarem un botu komandsoftiem.

pS. OBLIGĀTI VEIC VISUS TRĪS SOĻUS. Ja tikai nsoaknēsi ar antivīrusu un izdzēsīsi- tad pēc pāris stundām tie sūdi atkal būs uz kompja.

Link to comment
Share on other sites

Lai netaisiitu jaunu topiku es uzraxtiiju sheit!!

Kas ir labāks adaware vai kaspersky 5??

Man raada arii kkadu Ad-Watch status Not Available-ko tas noziimee??

Un vispār Lai dators straadaatu aatri un bet lagiem, kam vajadzeetu buut virsuu saakot no firewall beidzot ar antiviirusiem??

Edited by crap^
Link to comment
Share on other sites

test2

nu taa trojanus izdzeest izdevaas, bet nu kad laizhu AutoPatcher Critical update's tad kompis peec paaris minuuteem vienakarshi restarteejas

Neaiziet liidz galm un restarteejas?Tad tu vismaz no tiem trojaniem tiki valaa.Man arii trojani bija kompoii,bet es no tiem nerkratiijos valjaa jo vnk peec 2 dienaam paarinstaleeju kompi.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...