Jump to content
GIGN Forum

Gign Tuss


0xDEAD BEEF
 Share

Tev ir japiedalas!  

158 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 753
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

taatad, sazvaniijos ar blood un tas kjeems neko nav ierakstiijis. buushu un savaakshu gan vinju gan ali, jau sarunaajaam kur un kaa, nav skaidrs par uyinatoru, vajag savaakt vai nee, savu mob jau esmu aizsuutiijis vinjam. neesmu samaksaajis taapeec, ka esmu viens no idiotiem, kam besii i-bankas un deelj chirika vloms braukt. taatad, luc nemizt, bus klat ar visiti, ko dzers daudz daudz.

Link to comment
Share on other sites

Karoche taa vajag sadabuut cs movies, ko skatities smile.gif

Skana buus 3 vietaas, un ja kadam ir savs muzons var droshi nemt lidzi biggrin.gif

Ir viens poker set, bet ja kaadam ir veel tad noteikti japanem lidzi !!!

Par parejo neuztraucaties, buss jau lab new_silly.gif

Tagad par pirti -

Beefy vakaraa atbrauca un baigi kruta mani nolika, kad neko nepaspees, un vispaar kaa mees te ar deadalive neesam stradaajushi, tikai dzeerushi...

Taatad lai viss Gign zin, vienigais ko beefy pirtii ir izdariijis ir uzmurejis shiibu krasninju, un shkiibas sienas salicis, ar kuraam mums ar deadalive bija jamokaas

Vairaak neko vins nav tur dariijis, tapeec Beefy paklusee un nemegini velreiz parmest to ko mees ar deadalive esam uztaisiijushi, jo pats tu Nehuja tur neesi izdariijis!!!

Piem,kad tu shovakar man parmeti par to kad 50 ls ir par daudz, jo tjipa cilvekiem nepatiks...

Nu protams tas kad es tev nelaavu pirkt tikai snjabi, un tjipa lai visi klausaas tikai club tev nepatika, jo visi neklausiisies club!!!

Es domaju, kad 2 ls no cilveka nav daudz par taadu telpu, so shut the fuck off!!!

aaa riit shmigu aizbraukshu pats nopirkt, es domaaju ar EDD varetu kopa aizmochiit rolleyes.gif

Tagad pie galvenaa - kad Beefy aizbrauci shovakar ar augsti paceltu galvu ar kaut kaadu tur dzeku, tjipa ar domu, da ko tu te paspeesi nehuja nebuus...

Atnaca Deadalive(jaa tas pats, kas tjipa neko neruubii, un tikai dzerot stradaa), un mees kopaa ar Dream , 3jataa lidz 6 ritaa maucaam pa pirti.Deadalive tiko aizgaja uz darbu, un mees ar Dream mauksim talaak veel stradaat. Ta ka ja nebuutu Deadalive tad tas ko juus redzeesiet nebutu

Pa sho nakti mees pabeidzaam laavu, nositaam visas sienas, nosiltinajam griestus no augshas, sataisijam gridu, iztirijaam 2 staavu, un ielikaam durvis, un arpusi apsitaam ar regibsi.

Ta ka darbs turpinaas un ceru, kad lidz vakaram viss buus chikiniekaa, vnk gribejaas lai gign zin, kas to darbu dara un kas tikai muld....Kaa tai senaa teicienaa, gudri dirst nav malku cirst.

P.s. No offense beefy, bet tu esi vnk lolita 362.gif

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

nav skaidrs par uyinatoru, vajag savaakt vai nee, savu mob jau esmu aizsuutiijis vinjam.

es izmantoshu tavu labveeliibu un braukshu ar tevi, taak viss buus kaartiiba, pa dienu uzzvaniishu !

Link to comment
Share on other sites

Ta ka darbs turpinaas un ceru, kad lidz vakaram viss buus chikiniekaa, vnk gribejaas lai gign zin, kas to darbu dara un kas tikai muld....Kaa tai senaa teicienaa, gudri dirst nav malku cirst.

P.s. No offense beefy, bet tu esi vnk lolita 362.gif

būs jau labi. Neiespringsti wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Johaidī, kas pa pasākumu briest, ka vesela brigāde strādā pie apstākļu veidošanas. Kaut kas nebijis. Tam par godu es piedzeršos. evil6.gif wormij, tad paķersi mani pa ceļam līdzi? Nu, protams, tev taču nekas cits neatliks. smile.gif

vai tad worms arii buus ?

Link to comment
Share on other sites

Oi bencik! smile.gif Nevajadzeja jau musu netiro velju te publiski mazgat! wink.gif

Lai nu ka - jus dzeki esat malachi - protams! Ka saka - labs tas darbs, kas padarits! Un neapvainojies par to "nolikshanu" vakar - tas bija mazliet savadak, ka tev izskatijas! Laikam neizdevas tevi uzmundrinat sad.gif - lai nu ka - sodien tusins bus MKEY! VISS BUMBAAS!

Beefy

p.s. un tomer jutos mazliet "nevieta nodirsts" jo savas 12h stabili tur esmu pavadijis un ari buvmaterialus tev vedu un alinu un instrumentus devu - nau jav daudz, bet tomet... smiliez.de_1343.gif

P.s. diamond - tikai skaties ka tajos alpos ir sniegs.. sad.gif

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

taatad, sazvaniijos ar blood un tas kjeems neko nav ierakstiijis. buushu un savaakshu gan vinju gan ali, jau sarunaajaam kur un kaa, nav skaidrs par uyinatoru, vajag savaakt vai nee, savu mob jau esmu aizsuutiijis vinjam. neesmu samaksaajis taapeec, ka esmu viens no idiotiem, kam besii i-bankas un deelj chirika vloms braukt. taatad, luc nemizt, bus klat ar visiti, ko dzers daudz daudz.

es aizsutiju vinjam pm :, taka nedirs smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Oi bencik! smile.gif Nevajadzeja jau musu netiro velju te publiski mazgat! wink.gif

Lai nu ka - jus dzeki esat malachi - protams! Ka saka - labs tas darbs, kas padarits! Un neapvainojies par to "nolikshanu" vakar - tas bija mazliet savadak, ka tev izskatijas! Laikam neizdevas tevi uzmundrinat sad.gif - lai nu ka - sodien tusins bus MKEY! VISS BUMBAAS!

Beefy

p.s. un tomer jutos mazliet "nevieta nodirsts" jo savas 12h stabili tur esmu pavadijis un ari buvmaterialus tev vedu un alinu un instrumentus devu - nau jav daudz, bet tomet... smiliez.de_1343.gif

P.s. diamond - tikai skaties ka tajos alpos ir sniegs.. sad.gif

Beefy shis viss nebuutu, ja tu vakar tik kruta muus ar deadalive noliki, alinju jaa atvedi... buvmaterialus palidzeeji atvest, jaa atziistu, bet to jau bez tevis arii vareja izdariit mad.gif

A vot tad kad vajadzeeja visvairaak palidzeet(piem. iepriekshejaa nakti), tu ar augsti paceltu galvu smejoties par mani aizgaaji(tjipa uzmundrinaaji). Tobish es paliku viens. Tagad plkst. ir 11:00 un es veel neesmu aizgaajis guleet, jo gribaas visu forshi sataisiit. A tev kaut kaa vakar izskatijas, kad gribetos lai mees nepabeidzam un tad varetu muus forshi nolikt...

Vot nesanaaks, jo ja es teicu buus tad buus wink.gif

Un par to tavu uzmundrinashanu un jokiem, es neesmu pirmais kurs vinjus nesaprot, visi kas ir bijushi manaa pirtii tevi uzskata par kaut kaadu diivaini, un es veel visiem teicu, tak Beefy normaals pacans eusa_think.gif

Ta ka veciit peace, shonakt vajag iztuseties, bet tas kaa tu muus vakar noliki(nedirs, kad taa bija uzmundrinashana) nebija smuki.

p.s.nu varbuut ieprieksehajis posts biki par daudz tevi nolika, bet atceries kaa tu vakar par deadalive izteicies, kurs praktiski pirti ir uzceelis mad.gif

Link to comment
Share on other sites

Ai! Piedod! Nenem launa! smile.gif Deadalive kools dzeks! Man prosta zb maz laika jums bija palidzet uz biegam. sad.gif sieva stromija ka par maz majas esmu, butu labprat palicis un palidzejis. Cereju vismaz sodien 1h vai ka pasanset un to lavu uzbliezt, bet ja jau jus to esat izdarijusi tad thumbsup.gif. Nu - sodien gribetu jau ap 4triem atbrivoties lai pedejas stundas varu veltit organizesani cik nu man speka. Varu ari prosta mebeles pastumdit un gridas paslaucit un pa veikaliem parushiit! wink.gif

Man pasam ari stroms jo tipa skaitos taka organizetajs tapec vajag, lai viss butu tip top!

Beefy

btw, tev to gazes fignu vajadzes?

Link to comment
Share on other sites

Vai cs "n00bi" velesies spelet kaut kadas sporta speles - nu tipa ka jaskrien un japlanto bumba vai kaut ka ta?

Beefy

vieniiga speele, ko mees vareetu speelet ir LITRABOLS

Link to comment
Share on other sites

nee nju ir viss ok smile.gif nupat iegaaju pirtii ie4ekoju viss 4ikinekaa bik veel jaapiliek roka un buus viesp zajebca kr4 vakaraa buushu kopaa ar hainy un saveejo tikaij ceru ka vinjiem tieshaam veel ir mans tel smile.gif ja nav ta ganjav dabuus PS ja izlasiet tad to4 uzzvaniet un pasakiet cikos buusit riigaa utt utt.

kr4 peace.

BB tiekamies vakaraa !!!

Link to comment
Share on other sites

ai bljin man baigais cheepeeeeeeeeeeee un es nebuushu!

lai jums labi dzeraas

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...