Jump to content
GIGN Forum

Busteris


m3rsy
 Share

Recommended Posts

iespejams tev taisniba nu ticu ka hive ne4iito ,bet cik zinu visi sitie maasteri ierubii wh un kad ir dead skataas vai ir kads kurs baigi teemee caur seinam lai vieglaak noteikt un kad saak roundu izrubii ,nu var jau ari kads atstat uz paris roundiem to wh un ta uzmanigi spelet (taka zinaamaa meera tev taisinba)

nebuut ne

----------------

esiet pacietiigi

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 161
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

kad palaizat busteri ieejot csa uzrakstiet consule bus ja apaksa paraadas izveele izveeleties komandu buster, tad busters ir palaidies janee tad rr cs un buster kamer ta komanda paraadaas dazreiz man tas ir jaadara 4x bet kad aiziet tad nav nekadu probleemu !

Link to comment
Share on other sites

worm, es sāku nesaprast bustera principus, visi bani ir nost un tikai ar čītiem viņi netiek iekšā?

vnk es vienu čali nobanoju pa čītiem , kad nebija busteris , a tagad viņš skraida! xcheckā nerādijās...

mb, cits kompis , bet tas nav vienīgais eksemplārs!

Edit - kursh noņēma Who.mE? banu pa čītiem? Tas , ka varbūt pazīstams atbrīvo no soda? psc!

Edited by PliKaiS
Link to comment
Share on other sites

Jaa, sodien kipa parinstaleju windows un uzliku VECO cs kuru diskaa saglabaju.. skriptu nau.. varbuut agrak esmu kautko nemies bet tagat jau kadus 3 menesus speleju pa tiro def cfg.. nez bus laikam japarinstale cs sad.gif un APOLLO REALI IESUKAA tiko dabuju no kautkada traktora perm ban par to, kad vins man uzdirsa un es vinam atbildeju normali admini ko man teikt kads ir apollo.., bet tas jau ir cits stasts..

Link to comment
Share on other sites

Es pirmajā dienā, kad parādijās tas būsters skraidiju un pa visu dienu neredzēju neviena laga, toties šodien mēģināju 10 reizes palaist un visu laiku meta laukā no servera! sad.gif Man ir pilnīgi neitrāla noskaņa pret to būsteru! Varētu viņš būt varētu nebūt, vienk. bija vienīgais serveris, kur tiešām bija tauta! sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Es pirmajā dienā, kad parādijās tas būsters skraidiju un pa visu dienu neredzēju neviena laga, toties šodien mēģināju 10 reizes palaist un visu laiku meta laukā no servera! sad.gif Man ir pilnīgi neitrāla noskaņa pret to būsteru! Varētu viņš būt varētu nebūt, vienk. bija vienīgais serveris, kur tiešām bija tauta! sad.gif

L-BeasT, man tas pats pirmaja diena viss chikinieka, pilniba nelagoja, otraja jau saka raustities..

Link to comment
Share on other sites

tauta rodas tikai un vienigi no jums, miiljie cilveeki... viss atkariigs vai speletajiem ir dzelz nervi un shie iztures sho ne parak forsho bustera testeshanas faazi vai nee... cerams ka jaa... rezultataa serveris kljuus vel tiiraaks un bus krietni patikamak spelet, kad onlainaa nav neviena admina

Link to comment
Share on other sites

tauta rodas tikai un vienigi no jums, miiljie cilveeki... viss atkariigs vai speletajiem ir dzelz nervi un shie iztures sho ne parak forsho bustera testeshanas faazi vai nee... cerams ka jaa... rezultataa serveris kljuus vel tiiraaks un bus krietni patikamak spelet, kad onlainaa nav neviena admina

nu vis mums ir skaidrs tnx smile.gif var close topic savadak saskatu spamu te

P.S. 5-dien man ari nekadi lagi enbija vis bija ok bet visas nakamaas saakas ielagi ik pa laikam,parasti kadas 7 minutes reizi ir tas ielags,izmeeginaasim jauno buster.dll

P.P.S. seit forumaa es redzu cilveeku aktivitaati 10x lielaaku nekaa serverii sad.gif

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

tauta rodas tikai un vienigi no jums, miiljie cilveeki... viss atkariigs vai speletajiem ir dzelz nervi un shie iztures sho ne parak forsho bustera testeshanas faazi vai nee... cerams ka jaa... rezultataa serveris kljuus vel tiiraaks un bus krietni patikamak spelet, kad onlainaa nav neviena admina

Liekas, ka tu gribi uzcelt sociālismu smile.gif . Nebūs likuma pārkāpēju, nebūs vajadzība pēc adminiem, visi laimīgi thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

tauta rodas tikai un vienigi no jums, miiljie cilveeki... viss atkariigs vai speletajiem ir dzelz nervi un shie iztures sho ne parak forsho bustera testeshanas faazi vai nee... cerams ka jaa... rezultataa serveris kljuus vel tiiraaks un bus krietni patikamak spelet, kad onlainaa nav neviena admina

... līdz parādīsies BusterHack

Link to comment
Share on other sites

stulbs jautaajums bet cik liela iespeja ir sho busteri uzlauzt-partaisiit wh cfg un dll failus lai varetu spelet ar to wh kaut vai ir vajadziigs tas busteris?

jo liekas ka sodien csdmaa bija viens dzekins ar wh jo vinam bija taadi nereaali skilli ka diez vai kads varetu ta paspelet bez 4iitiem niks siika`s____ kka taa

Link to comment
Share on other sites

siikam visticamāk nekā nav. Un uzlauzt busteri nav tik vienkārši.

gan jau ka uzlauzt visus iepriekšējos anti-cheatus ar nebija tik vienkārši, bet to mierīgi paveica. kaut vai jāatzīst, ka gan jau nekāds tur 1337 hackers nečakarēšies gar kaut kādu pašmāju brūvējumu wink.gif

Link to comment
Share on other sites

nu datoram ir viens liels prikols,apiet var pilniibaa jebko, bet tas taa

vieniigi es shiem buusteriem nesaprotu to banu lietu (no iepriekseja topica -Banaans)

kluudijos lasot vai kaa? -kaa es sapratu vinam staav bans un worms iedod citu buster.dll failu un vinam vairs tas bans nav? jeb kaa?

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...