Jump to content
GIGN Forum

Busteris


m3rsy
 Share

Recommended Posts

  • Replies 161
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

jā tikai dēļ tiem lagiem nevienu nošaut nevar! biggrin.gif

atmazka smile.gif

a man ir lagains provaiders, tas laikam shinii gadiijuma man ir plus, jo esmu jau pieradis pie lagoshanas!

Bet ja shitaados temos tauta turpinaas pazust, tad nekas labs gaidaams nav!

Varbuut ka busteru, kameer vinjsh ir gljukains, vajadzeeja palaist tikai uz csdm servera, lai tur testeetos

Link to comment
Share on other sites

Hmm man ar shovakar tas pats, lai gan pirms 2 stundaam vel speleeju un viss bija absoluuta kartiiba. Un man saak likties ka tas nav man vieniigajam uz doto briidi, cik skatos lielaaka dalja no speletaajiem pashlaika serverii tiek izmesti.

edit: HA, man aizgaaja. Paarliku kadu jaunaaku versiju kasperskim un pieliku busteri pie exeption lista un viss iet. Tikai vienalga nesaprotu kapec pa dienu viss gaaja un nupat vel ne.

Edited by meidinsh
Link to comment
Share on other sites

Hmm man ar shovakar tas pats, lai gan pirms 2 stundaam vel speleeju un viss bija absoluuta kartiiba. Un man saak likties ka tas nav man vieniigajam uz doto briidi, cik skatos lielaaka dalja no speletaajiem pashlaika serverii tiek izmesti.

meginu tikt taja pasa laika ka redzems postosanas laikaa ,tas pac pirms 1,5 h visu speleju vis bija ok tagad nekaa 10 mins emginu tapat console visu uzrada ka ir ierubiits busters tapat kiko a no csdm nekiko sad.gif

Link to comment
Share on other sites

ir viena taada problema, ka serveris aptuveni peec 5 stundundu darbibas pekshnji nogljuko un busteris visus saak lidinat araa... par laimi uztaisiju skriptu, kas ik pa 5 min cheko vai ir shitads gljuks... un ja ir, tad norestartee serveri... cerams kaut kad atrisinashu shito problemu

Link to comment
Share on other sites

ir viena taada problema, ka serveris aptuveni peec 5 stundundu darbibas pekshnji nogljuko un busteris visus saak lidinat araa... par laimi uztaisiju skriptu, kas ik pa 5 min cheko vai ir shitads gljuks... un ja ir, tad norestartee serveri... cerams kaut kad atrisinashu shito problemu

mby buutu labak non'emt vinju ( beidz mozcit speletajus ) sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Tik recigi shoriit ap 4 no rita bija skatiities, ka cilveeki gribeja tik uz paspeleet gign biggrin.gif

vinjus uzreiz izmet araa pec kadam 30 sec smile.gif

Es kaadu pustundu paspeleeju, man jau bija forshi ienak dzeks, noshauju to izmet, pa to laiku jau nakamais taads pats ienaak, es sho noshauj, to izmet araa, skatos jau nakamais klaat, un ar to tieshi tapat biggrin.gif

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

Es gribu paspelet,bet serverii 2 cilveki! O`my god i`m doomed smile.gif Rets gadijums! sad.gif

,ok izdomaju iejiet,ieeju tie pashi pazud!Ok,pievienojas viens pec 30 sec,pazuud,ok pievienojas velviens atkal pazud!Un taa kadi 6purni pec 15min gaidishasnas apnika cool2.gif

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...