Jump to content
GIGN Forum

Busteris


m3rsy
 Share

Recommended Posts

  • Replies 161
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

No sākuma pirmās dienas man busters galīgi negāja pie sirds. Bet tagad kautkā iepaticies. Un lagu arī vispār kā vairs nav + cheaters = bye .. Protams tiem kam problēmas: nemāk būsteri novilkt vai palaist ir viņu problēma, ka nav pārāk attīstīti uz datoriem smile.gif

Link to comment
Share on other sites

vopshem denjas kompi izanalizeju un NEKAADU fps lagu nav, takaa joprojaam nav apstiprinajuma, ka gljuki ir delj bustera... gaidu nakamo kompi pie sevis ciemos, ko vareshu papeetiit...

kad manejais saks mirt , tad atvediishu smile.gif ..

PS: to ko wb teica , man ari ta ir bijis ka banoju bet dazhreiz nekas nenotiek , un vienreiz bija ta ka megjinaju vienam sreenu nonjemt , bet ari nenjemas teica ka dzhekam nav bustera , bet vinsh nospeleja vesalu karti

Link to comment
Share on other sites

Man vairs nelago tik bieži. Sākumā bija tā, ka gandrīz nepārtraukti fps no 75 nokritās uz 30-40. Tagad ir daudz mazāk, apmēram starp 5 un 10 minūtēm reizi ielago. Jūtams, ka viss pamazām iet uz labo pusi.

Vēl ir tāda lieta, ka pirmo reizi, kad eju gigna ar busteri viss ir okey. Kad eju otro reizi gignā saka, ka busteris nav palaists, kaut gan ir palaists. Pa starpai biju izslēdzis busteri. t.i. Kad pirmo reizi beidzu spēlēt busteri izslēdzu un kad otro reizi gribēju uzspēlēt laidu busteri pa jaunu. Nu kr4 ejot otru reizi met ārā. Tad atkal ir jāizslēdz busteris un pa jaunu jāpalaiž. Bet nav tik traki. Lielākās problēmas ar fps.

Link to comment
Share on other sites

Pilnigi piekriitu! Cilveki nesaprot, kad ja tikko kaut kas iznaak nav tas perfekts, un ja veel shi ir pati alfa versija, tas ir tikai norm, kad taadi gluki. Pats deelj tiem glukiem esmu besijies araa, bet tiku galaa un tagad speleju norm(praktiski).

Es labaak speleju 5:5 bez chiterem nekaa 9:9, kur katrs 3 lieto kaut kaadu papildprogrammu....

Vo beidzot bencik kko pratigu pateici smile.gif Tieshi taa. Un lago varbut tikai tapec ka jums kkas nav kartiba, jo pirms es pacakareeju video kartes draiverim settingus (lai varetu muvi kvalitatiivaak uztaisiit) man vispaar lagu nebija. Tikliidz es pacakareeju taa psc arii dazreiz fps nokriit. Domaaju ka busters nav pie VISA vainiigs. Tas tikai dod savu shoreiz arii miinusu.

Link to comment
Share on other sites

Pirmais chiteris wh+aim ap 2 @ nuke eusa_clap.gif, p.s tika izbanots..

nav pirmais... aizvakar jau vienu redzeju, bet vinjs bij uz iisu mirkli un admins mani neklausiija jo teica ka busters tak ir...

busteri ir tapat ka parejos, paris dienas un atlauzts... arii Latviesiem...vieniigaa jega no vinja pagaidaam taada, ka naktis serveris ir tukksss

Link to comment
Share on other sites

bloods te kaut ko iemineejas par screena nonjemshanu no speletaja PC caur busteru! Kaa tas iespeejams? es arii taa gribu, gribu....gribu

Link to comment
Share on other sites

bloods te kaut ko iemineejas par screena nonjemshanu no speletaja PC caur busteru! Kaa tas iespeejams? es arii taa gribu, gribu....gribu

ng ir lidziga lietinja, nu tur busters nav, bet screens var njemt, bet lieta tada ka tagad jau gandriz katram 4iitam komplektaa naak antiscreen, taa kaa no taa tolka nav

Link to comment
Share on other sites

SUPER! ienak chiters Kelgutaja ar aimu noshauj 4Hs izsviezh ,araa ienak vish atkal,atkal pakjer paris fragus atkal izsviezh araa!nu cammon!Adminu arii nava!Busters gulj!

p.s. Shodien mapesl aikaa kads 15reizes smagi ielagoja,ka fps lidz pat 6 nokrita sad.gifsad.gifsad.gif

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Man vairs nelago tik bieži. Sākumā bija tā, ka gandrīz nepārtraukti fps no 75 nokritās uz 30-40. Tagad ir daudz mazāk, apmēram starp 5 un 10 minūtēm reizi ielago. Jūtams, ka viss pamazām iet uz labo pusi.

Vēl ir tāda lieta, ka pirmo reizi, kad eju gigna ar busteri viss ir okey. Kad eju otro reizi gignā saka, ka busteris nav palaists, kaut gan ir palaists. Pa starpai biju izslēdzis busteri. t.i. Kad pirmo reizi beidzu spēlēt busteri izslēdzu un kad otro reizi gribēju uzspēlēt laidu busteri pa jaunu. Nu kr4 ejot otru reizi met ārā. Tad atkal ir jāizslēdz busteris un pa jaunu jāpalaiž. Bet nav tik traki. Lielākās problēmas ar fps.

par fps man anv ko suzdeties ka bija bez bustera ta ir ari ar bet par tiem ielagiem man tapat 5-10 mins paris ielagi atkal vis norm utt... un ar bustera palaissanu pedejas 2 dienas man nav vairs gluku smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Lai jūs nemestu ārā ar iemeslu, ka nav busteris ieslēdzot busteru ieejot csā ierakstiet consulē trīs burtus bus (skat atēlā) Ja parādās iespēja izvēlēties opciju buster tad buster ir palaists un varat iet iekšā gignā, bet ja neparādās tad restartējiet csu un busteru tikmēr kamēr palaižas!

post-10-1164451310.jpg

Link to comment
Share on other sites

Juu no riita ap vienpadsmitiem palaidu busteri un cs,aizgaaja peec kaadas vienas kartes izgaaju aaraa no gign neizsleedzot cs.Ienaaku divos un man busteris saak mest aaraa.Principaa,ir viens jautaajums.Vai nebuutu jeedziigaak saakumaa busteri uzlikt uz csdm tikai un tad pietjuunot vinju ar laiku ,lai optimaali straadaa? Parastajaa gignaa ir pietiekami daudz adminu,kas var banot chiiterus.Vienkaarshi tagad ir 5vs5 kaut kaads cheatau pa dienu sestdienaa..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...