Jump to content
GIGN Forum

Busteris


m3rsy
 Share

Recommended Posts

kas pa huinu? kaa uzlika busteri taa gan csdm gan pub nav playeru vispar es pa 2 dienam neesu nevienu reizi redzejis pilnu serveri

labi bija taka bija agrak bija i playeri i 4iiteri bet (4iiterus momentaali nobanoja)

P.S. un kad uzlikts busteris saak vairaak lagot serveRI

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 161
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

daudziem dēļ bustera cē es lago un es esmu viens no tiem! Pirms bustera nekā tāda nebija, takā nestāstat, ka tā ir kompja vaina!

un pateicoties bustera lagiem sāk zust viss cs prieks ... šodien vispār spēles vienā minūtē vismaz 10 iekārieni bija ...

Link to comment
Share on other sites

daudziem dēļ bustera cē es lago un es esmu viens no tiem! Pirms bustera nekā tāda nebija, takā nestāstat, ka tā ir kompja vaina!

un pateicoties bustera lagiem sāk zust viss cs prieks ... šodien vispār spēles vienā minūtē vismaz 10 iekārieni bija ...

pilniibaa piekriitu

Link to comment
Share on other sites

Saprotat to var dariit ja spelee ar wh tie kuri sepelee ar wall hack lai speleee unj dabuu ban unj viss........bet buusteris taa bija stulba doma jo, neviens vinam neiet ....... blink.gif

Aktivizejot vinu ieeju cs-gigna pec laika izmet araa sad.gifzaban.gif

Tatad labak domajiet ko dariit talakaa smile.gif

Busteris ir jabaz cstrike kaa es to dzirdeeju tongue.gifevil6.gif

Link to comment
Share on other sites

dzeki, varbuut bishku pacieshaties kameer worms salabo to "buster"...vnk, kaa jau pashi vareejaat izlaiit, tas ir veel alfabetagammadelta izstrādes dry.gif ...tapeec domaaju, ka vajadzeetu paciesties un neteikt tik stulbas pieziimes... dotiet mazliet laika un viss buus thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

LiL_Ew!L' date='Nov 18 2006, 23:43'] Saprotat to var dariit ja spelee ar wh tie kuri sepelee ar wall hack lai speleee unj dabuu ban unj viss........bet buusteris taa bija stulba doma jo, neviens vinam neiet ....... blink.gif

Aktivizejot vinu ieeju cs-gigna pec laika izmet araa sad.gifzaban.gif

Tatad labak domajiet ko dariit talakaa smile.gif

Busteris ir jabaz cstrike kaa es to dzirdeeju tongue.gifevil6.gif

stfu.gifdevil.gifsmiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2523.gifsmiliez.de_2524.gifsmiliez.de_2538.gifsmiliez.de_2428.gifsmiliez.de_2469.gif10cms.gif10cms.gif unja banojam tevi. unj wsp unju njunju tu wsp baigais lil ewils unj wsp smiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2125.gif

Link to comment
Share on other sites

dzeki, varbuut bishku pacieshaties kameer worms salabo to "buster"...vnk, kaa jau pashi vareejaat izlaiit, tas ir veel alfabetagammadelta izstrādes dry.gif ...tapeec domaaju, ka vajadzeetu paciesties un neteikt tik stulbas pieziimes... dotiet mazliet laika un viss buus thumbsup.gif

Pilnigi piekriitu! Cilveki nesaprot, kad ja tikko kaut kas iznaak nav tas perfekts, un ja veel shi ir pati alfa versija, tas ir tikai norm, kad taadi gluki. Pats deelj tiem glukiem esmu besijies araa, bet tiku galaa un tagad speleju norm(praktiski).

Es labaak speleju 5:5 bez chiterem nekaa 9:9, kur katrs 3 lieto kaut kaadu papildprogrammu....

Link to comment
Share on other sites

ja nu kadam kaut kur jaskrien, tad tiesham saku bye bye, bet parejiem... sekojoshas lietas pashreiz tiek risinaatas rindas kaartibaa:

1) bustera gljuks kas izkiko araa visu serveri (notiek aptuveni reizi 5 stundaas)

2) fps problemas

3) loadoshanaas problemas, kad vienkarshi busters nepalaizhaas bez nekaada iemesla

4) "hl.exe nav atrasts" probleema

5) nomainoties kartei reizem dazhi purni izlido no servera ar iemeslu "busters nav palaists"

Link to comment
Share on other sites

nu ok apmeram man skaidrs kaa te ir ,nebiju izlasijis to ka vinsh vel "BETA"

bus vien jagaida sad.gif

par to ka labak 5x5 nav 4ieru un 9x9 katrs tresais...tas ir mulkibas gigna nekad nav 4iteru jo laba adminstracija (Ja neskaita riitus)

P.S. riitos ari ir dazi admini regulari spele kas speelee un bano tos 4iiterus taka arii riitos nav tik traki

Link to comment
Share on other sites

nu ok apmeram man skaidrs kaa te ir ,nebiju izlasijis to ka vinsh vel "BETA"

bus vien jagaida sad.gif

par to ka labak 5x5 nav 4ieru un 9x9 katrs tresais...tas ir mulkibas gigna nekad nav 4iteru jo laba adminstracija (Ja neskaita riitus)

P.S. riitos ari ir dazi admini regulari spele kas speelee un bano tos 4iiterus taka arii riitos nav tik traki

Mersy tas nebija jasaprot burtiski, pats atceries, kad mums bija tadi speleetaaji, kuri baigi krushija un pusej gign bija aizdomas par chitiem....

Piem. H!ivemind mani noshauj un tagad domaa chitoja vins vai godigi noshava,tagad speleejot es vismaz zinu, kad spelee godigi visi smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Tiesi ta, gluki ir ar to BUSTER, tapec pagaidam pieduros pie cita servera, cerot ka ar gign.lv driizuma viss bus kartiba, jo tautas tiesam zuud, bet ir ari taada lieta, ja nebuutu baster nebuutu problemas ja, un tad ari adminiem buutu ko dariit banot skatities, bet tagad vini sez un lago wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Mersy tas nebija jasaprot burtiski, pats atceries, kad mums bija tadi speleetaaji, kuri baigi krushija un pusej gign bija aizdomas par chitiem....

Piem. H!ivemind mani noshauj un tagad domaa chitoja vins vai godigi noshava,tagad speleejot es vismaz zinu, kad spelee godigi visi smile.gif

iespejams tev taisniba nu ticu ka hive ne4iito ,bet cik zinu visi sitie maasteri ierubii wh un kad ir dead skataas vai ir kads kurs baigi teemee caur seinam lai vieglaak noteikt un kad saak roundu izrubii ,nu var jau ari kads atstat uz paris roundiem to wh un ta uzmanigi spelet (taka zinaamaa meera tev taisinba)

Link to comment
Share on other sites

iespejams tev taisniba nu ticu ka hive ne4iito ,bet cik zinu visi sitie maasteri ierubii wh un kad ir dead skataas vai ir kads kurs baigi teemee caur seinam lai vieglaak noteikt un kad saak roundu izrubii ,nu var jau ari kads atstat uz paris roundiem to wh un ta uzmanigi spelet (taka zinaamaa meera tev taisinba)

kaada jeega tev rakstiit kaut ko tik izcili stulbu?

kas attiecas uz topiku, tad gribeeju teikt, ka man viss iet un esmu apmierinaats ar Busteri taads kaads vinjsh ir. Un pilniibaa nepiekriitu to cilveeku viedoklim, kuri grib, lai buutu viss pa vecam, proti, bez Bustera.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...