Jump to content
GIGN Forum

Show Me What U Got


feelya`
 Share

Recommended Posts

Sveiki! wink.gif

Tad nu tā, esmu izjutis vajadzību pēc acc iekš CSDM servera, jo adminu NAV daudz kā dažs labs jau saka, piemēram šodien laika posmā no ~15.00 līdz 18.00 nebija, vai arī reti kāds ienāca admins. Vismaz par laimi neviens nečītoja.

Mans spēlēšanas grafiks apmēram tāds :

Pirmdiena, Trešdiena - Tieku spēlēt no ~17.15 līdz 23.00

Otrdiena, Ceturtdiena - No ~14.00 līdz 23.00

Piektdiena, Sestdiena, Svētdiena - jebkurā laikā (tikai piektdien no 17.15 dēļ treniņiem Rīdzenē) un arī plusiņš šajās dienās ir tas ka spēlēju līdz ~4.00 rītā.

Protams ka nebūšu sekundi, sekundē minētajos laikos, bet man ir draugi kas diezgan bieži spēlē serverī un PC ieslēgts ir visu laiku, un ja es nespēlēju spēlē brālis un viņš var mani pasaukt ja kāds liekas dīvains. Žēl ka CSDM vēl nav statu, tad varētu ielikt smile.gif

Admins kurš par mani varētu pateikt kaut ko labu ir neviens cits kā saulīte Bucher aka Ban4er smile.gif Protams ir daudzi ar kuriem esmu runājis serverī vai mIRC'ā, bet Bucher ir mans potenciālais varonis biggrin.gif Ir arī tādi kas nav admini, bet kko var pateikt par mani kā slowhands, varbūt arī myth` maybe arī narkoze smile.gif

Ak jā, es vēlos iegūt savā ķešā xban un arī xvotemap. čīteriem un dažiem bezsmadzeņiem kas daudz palaidīs muti un votemap, jo citreiz naktī nenāk cilvēki un tad jāspēlē 3x3 pa cbble vai vertigo un tas nav jautri sad.gif

Admina pieredze kkāda jau ir, netlames CSDM serverī tākā zinu CSDM stilu smile.gif

Thanks for attention.

Edited by feelya`
Link to comment
Share on other sites

Shis indiviids ir loti labs daunatnes un pokemonizacijas iznjeemums!

Diezgan sakarigs, lai gan tikai 13 gadi! Tas ari labi, jo laika buus daudz admineet smile.gif

Varbut tik sen ari uz GIGNa neuzturas, bet nu ka jau redzat vinja specializaacija ir CSDM un tur vinsh uzturaas diezgan biezhi!

Vienigi tas ka tu gribi 4iterus apkarot ar kiku, labak butu prasit ari banu, tos gan jau maces atshkirt, jo spele norm (nesen vinju pashu uz CSDM ali vai kaut kas tamlidzigs izbanoja par wh) smile.gif

Es domaju vinsh butu labs papildinajums!

Apmeram taa!

Link to comment
Share on other sites

1) pret čīteriem kickam nav jēgas - tikai banam (nu tas tā)

2) Las attiecas uz kemperiem csdm, tad es nedomāju, ka kādu vajadzētu īpaši slapot/slejot/kikot. Jo čali, kurš vislaik sēž savā defaultajā vietā ir daudz vieglāk nošaut, nekā kaut kādu wannabe pro, kam ir svarīgi stati un viņš pa vienu vietu skraida šurpu turpu (teiksim dust2 a2), tādējādi būdams daudz besīgāks par jebkuru nūbiņkemperi un arī grūtāk nošaujams. Protams, ja nūbiņš traucē (teiksim sēž cbblē augšējā tornī vislaik) tad jau var darīt visu ar viņu, es tikai gribēju norādīt uz to ka, ja kāds csdmā izdomā apsēsties kādā stūrī - tas nepadara viņu par viennozīmīgu mērķi uz kuru izmantot admintiesības.

myth ir admins un ņemot vērā peina jaunos noteikumus ne-admini te nedrīkst rakstīt.

Link to comment
Share on other sites

nu it kaa dzheks sakariigs, vienigaa probleema ir taa ka nav neko ilgi uztureejies gignaa! wink.gif

20.gif Nu jā tas toč esmu te no vasaras sākuma.

macho es vienkārši nedomāju ka man xban uzreiz dos, bet tomēr ja ir iespēja tad ok biggrin.gif

Nu, gaidīšu pārējos!

Link to comment
Share on other sites

20.gif Nu jā tas toč esmu te no vasaras sākuma.

macho es vienkārši nedomāju ka man xban uzreiz dos, bet tomēr ja ir iespēja tad ok biggrin.gif

Nu, gaidīšu pārējos!

s nachala leta eto ne pokazatelj.. estj ljudi kotorije zdesj igrajut uzhe dostatocno vremeni i do sih por bez accessa.. esli prosto budut davatj access kazdomu kto budet igratj bolshe pol goda, to nacnjotsja bezpredel.. tak cto o vremeni v online mozhno i vovse ne zarekatsja.. dumaju cto tebe esho stoit poigratj po bolshe vremeni na gigne, ctobi zasluzhitj bolshe polozitelnih statusov i doverija.. na dannij moment recomendacija budet otrecatelnoj unsure.gif

Link to comment
Share on other sites

1. a tev vispār regots niks ir ?

2. pārāk maz sērverī tu vēl esi rādījies, kas ir tavs -

Ir, ir.

Nu jā, to jau samuray teica.

Edit : Āāā, ja Tu to domā kā ka es tieši spēlēju maz serverī nevis maz esmu GIGN'ā, tad nu varu teikt ka pēdējās 2 dienas nedaudz aizrāvos ar WoW, tikko sāku offā spēlēt, bet tāpat spēlēšu @ gign csdm.

Edited by feelya`
Link to comment
Share on other sites

Nu, jūsu atbalsta uzmundrināts es paeditoju prasības uz xban un xvotemap, jo izskatās ka jūs domājat ka bez ban nu nekādīgi unsure.gif

Edit : btw, paldies visiem! smile.gif

Edit 2 : jerrico lol smiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gif

Edited by feelya`
Link to comment
Share on other sites

Nu, jūsu atbalsta uzmundrināts es paeditoju prasības uz xban un xvotemap, jo izskatās ka jūs domājat ka bez ban nu nekādīgi unsure.gif

Edit : btw, paldies visiem! thumbsup.gif

un rapec tu ari varetu iet kait ka peedas un salidzinat nu mle es ta gribeju shidien gribeju vienu sibvieti izpioeet un piedzeroas vinas itas sievites dzimshasn dieninaaa un paliky gibedams zaban.gif akal es te kau murogju vispa no manis REC[.olor

tapec ka mn liekas ka tu esi dizgan skrigs puika prikh savim gadiem un vartu naaaakt tikai pa labu gignam vizaazzaa zina no manis REC[.color es esmu mljed cuka akal piedzeies bet es neieshu pie svas sievietes savadak man akal nxies klusities morali, tapec paliksu tpat

Link to comment
Share on other sites

un rapec tu ari varetu iet kait ka peedas un salidzinat nu mle es ta gribeju shidien gribeju vienu sibvieti izpioeet un piedzeroas vinas itas sievites dzimshasn dieninaaa un paliky gibedams zaban.gif akal es te kau murogju vispa no manis REC[.olor

tapec ka mn liekas ka tu esi dizgan skrigs puika prikh savim gadiem un vartu naaaakt tikai pa labu gignam vizaazzaa zina no manis REC[.color es esmu mljed cuka akal piedzeies bet es neieshu pie svas sievietes savadak man akal nxies klusities morali, tapec paliksu tpat

Odnako visai feiks posts :/.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

I wish would be little bit taller, a litle bit baller, I wish would have a rabbit in a hat.

2 - 4, 4 - 6. ned kaada starpiba. Man vismaz liekas, ka pagaidam tadu pilniba pozitivu atsaucibu trukst. Bet no otras puses ieksh csdma ir vajadzigi jauni admini, kas viso to padarishanu vaktee. Dodam iespeju, tipa parbaudes laiks.

p.s. Varetu iedot visas un visiem tas pashas tiesibas , kas ir uz cs arii uz csdm, lai pa laiku laikam, ja ir vajadziba, tad varetu doties ieksh csdm un sodit pec nopelniem. unsure.gif

Link to comment
Share on other sites

p.s. Varetu iedot visas un visiem tas pashas tiesibas , kas ir uz cs arii uz csdm, lai pa laiku laikam, ja ir vajadziba, tad varetu doties ieksh csdm un sodit pec nopelniem. unsure.gif

neko neteikshu, bet varbuut ieej un paarbaudi savas "speejas" , jo cik atceros, tad worms nokloneeja visu adminu acc no main uz csdm... 31.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...