Jump to content
GIGN Forum

Piis Yo


3ncOunTer
 Share

Recommended Posts

Pagaidām, nav komentāru laugh.gif

BAN] ----------------------------------------------------------------------

BAN] Tu esi izbanots no shii servera!!!

BAN] Izbanojis tevi ir: EDD

BAN] Nobanotaa speletaja niks ir: 3ncOunTer`

BAN] Iemesls banam: iekriti. wh smile.gifiesaku topiku pat netaisit, tevi tikai noliks

BAN] Bans uzlikts pirms 0 dienam 0 stundam 50 minutem 18 sekundeem

BAN] Bana terminsh ir peec nenoteikta laika

BAN] Par jautajumiem shai sakara griezties www.gign.lv forumaa sudzibu sadaljaa

BAN] --------------------------------------------------------------

Tomēr uztaisīju, jo ar 10ls es nemētājos apkārt, tāpat vien.

http://www.gign.lv/upload/files/demos/week...612-de_nuke.zip

Link to comment
Share on other sites

Es noskatījos demo ar cdhack un es esmu par wh.

Ievērtējiet 03:35min kur vins stāv augšā uz malas un skatās klints pusi un ar savu ūber

reakciju parmet pricelu uz leju kur skrien 2 terori un ja uzmanīgi noskatās uz lēnāko tad

var ieraudzīt ka viņi vēl nav izskreējuši kur viņš viņus nevarēja iereudzīt... zaban.gif

Link to comment
Share on other sites

Mani fascinee, ka tu pieliec demo linku, visiem labi redzamaa, sarkanaa kraasaa! Tad jau sanaak, ka tu muus te visus par pilniigiem smiliez.de_2428.gif uzskati, jo domaa, ka neviens nepamaniis tavu chiitoshanu! Tu pat iedomaaties nevari, kaadaas domaas es un daudzi paareejie par tevi tagad ir...admini, kaa arii paareejie pleijeri, tev uzticeejaamies - es pat nemeegjinaaju tevi kaadreiz paskatiities spectos, jo domaaju, ka "tas tak ECOUNTER - zinaams speeleetaajs, regots niks, tiirs, utt., bla bla bla" - bet tagad sanaak, ka esi dirsis uz galvas adminiem un pareejiem speeleetaajiem, man tai skaitaa! Taadas lietas vnk neviens nepiedod...gL un ceru, ka tu pazudiisi no shejienes uz visiem laikiem un mees par tevi peec iespeejas aatraak aizmirsiisim! Pat tavi veelreiz ziedotie 10 Ls, manas domas par tevi nemainiis! evilmad.gif

Link to comment
Share on other sites

nee, nu ir taa, ja chiito kkads paziistams playa, tad veel var piedot un taa, jo zinaams, ka chalis maak shaut un iespeejams spelee ar chiitiem prikola peec, protams, taada riiciiba arii nav attaisnojama, bet ja kkads BLJADJ bomzis enkaunters (shito bomzhu sarakstu vareetu turpinaat un turpinaat) sistemaatiski vaalee ar chiitiem, lai tikai paraadiitu citiem, ka es arii maaku speleet, vechi es esmu saveejais, es iederos juusu barinjaa utt., tas jau bljadj ir slimi, taa ir kkada slimiiba!

p1mp1s smile.gif

Link to comment
Share on other sites

it kaa ne pa teemu, bet kas notiekas taadaa idiotiskaa gadiijuma, ja kaads nenormaali apvainojies chiiteris aiziet uz vid ?

P.S vienkaarshi stulbs jautaajums, kura atbilde man ljoti interesee biggrin.gif

es jau domaaju, ka nekas!

Diez vai vinjsh spees pieraadiit, ka ir pircis kadu pakalpojumu vai preci! Paarskaitiija naudu kaut kaadam tur Kasparam, un ?

IR taadas aizdomas, ka VID vienkaarshi uzliktu miiksto!

Link to comment
Share on other sites

Reaali piesieties neviens neparko nevar, jo nav sanjeemis nekaadus chekus vai kko tamliidziigu, par jebkaada veida pakalpojumu! Taatad - taada pakalpojuma vispaar nav! Tad jau neviens nedriixteetu paarskaitiit naudu nevienam vispaar! Neviens jau jums nespiezh maxaat tos 10 ls... wink.gif

ps. bet p1mp1s paliek p1mp1s smile.gif

Link to comment
Share on other sites

it kaa ne pa teemu, bet kas notiekas taadaa idiotiskaa gadiijuma, ja kaads nenormaali apvainojies chiiteris aiziet uz vid ?

P.S vienkaarshi stulbs jautaajums, kura atbilde man ljoti interesee biggrin.gif

Ko viņš tam vidam var pateikt? smile.gif "Es labprātīgi aizsūtīju 10ls apmaiņā pret vārdisku solījumu (kam ir sūda vērtība) piereģistrēt mani serverī..." Tak viņu tālāk nemaz neklausīsies smile.gif Vajag skaistu līgumu, lai kaut ko pierādītu.

Mēs pat neesam domājuši ko darīt ar tādiem, kas piereģistrē niku pa 10ls un tiek nobanoti čītojot. Kādi 2,3 laikam tik ir bijuši. Kaut kas fascinējošs.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...