Jump to content
GIGN Forum

Bans Neparko


apsins666
 Share

Recommended Posts

Pilniigs shits.. Jums pashiem neliekas ka forums ir vnk maksimaali piedir...? Gandriiz neiespeejami ir kaut ko izlasiit. Viens saliek tuukstoshiem smaidinju, otris reaali piespamo, treshais taisa jaunu topiku,ceturtais reaali vnk nemaak izmantot pogu EDIT! Un pats jaukaakais ir kad adminiem uz to ir pilniigi poo.. Nu ja nemaak izlasiit kas jaadara pirms raksta suudziibu, tad vnk panjemt un izdzeesh useri ar visu topiku(vai vnk uzliek warnu).. Gign tachu nav serveris kuraa truukst speeleetaaju, nu galiigi sheit nevaig cilveekus bez smadzeneem...

P.S. Es atvainojos par spamu, bet es ceru tomeer kaads pamaniis + vel kaut ko izdariis lai forums buutu lasaams..

Link to comment
Share on other sites

Cerams ka tādas lietas te vairs nekad neatkārtosies eusa_naughty.gif tā nedrīkst un admini būs normālāki un vismaz uzklausīs un skatīsies demo

un ko esmu pēc visa šā izsecinājis ka tādiem ībļiem kā who me? ali un last beast nedrīkst acc nekur dot viņš visus nobanos un pateiks ka wh visiem un pēctam neskatīsies demo 18.gif))

Link to comment
Share on other sites

Veel liidz shim neesmu speejis saprast shitaadu indiviidu domaashanas sisteemu. Muld pa savu kjeshu, kaa taada vienas nakts blondiine otraa riitaa.

Luugshanaas ir pirmais un galvenais iemesls kapeec notiek absoluuts Ignore no jebkura admina puses.

Ne 10ls, ne izmaksaatais 'zaljais puukjis' nemainiis atieksmi.

Godiigi sakot, briizhiem liekas, ka sheit postu saturoshais intelekta liimenis neatshkjiras no calis.lv .

Link to comment
Share on other sites

CSDM serverī 2006.11.05 šitenī te demkā uzrodas džekiņš ar niku [Advanced]*sausins(LV) , kurš ļoti interesanti māk apslēpt savu wallhacku un norecoil, dažās vietās arī aim(par aim varbūt kļūdos). Skatamies, banojam

Peec sitaa teksta banoju, bet izraadas ka nepareizo advancedu esmu nobanojis!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...