Jump to content
GIGN Forum

Kā panākt savu...


worm
 Share

Recommended Posts

Nu ljoti gribas uzrakstiit sudzibu? Niez paduse? Juuti ka ir veerts meginaat? Bet zini, ka GIGN admini parasti nenjem veraa kreisaas sudzibas... tad sheit bus risinajums

HLTV Spy kas raksta demo failus uz GIGNa

Taatad, ja esi ljoti apnjemies kadu adminu nolikt pie vietas, tad ar rakstisku sudzibu parasti ir par maz, tapec uz GIGNa ir paradijies jauns shits, kas raksta demo failus visas dienas garumaa un uzglabaa tos zip formataa nedeljas garumaa...

Apskatit demo failus var spiezhot uz shii te linka

Tatad paskaidroshu kaa iesniegt sudzibu:

1. Vispirms izlasam sho te tekstu

2. Pectam atceramies laiku, kad notika nepiedieniga riciba no admina puses

3. Atveram demo failu sadalju un meklejam pec datuma iisto failu...

pastastishu siikaak kaa to dariit... Ja parkapums notika piemeram 2004.04.28 pulksten 23:45, tad jameklee fails ar nosaukumu weekly-040428xxyy-Kartes_nosaukums.zip, kur xxyy ir pulkstenja laiks... demo failiem nosaukumaa laiks attiecas uz to momentu, kad sakaas karte, tas nozimee, ja karte sakaas 23:30, bet parkapums notika 23:45, tad jameklee fails ar nosaukumu weekly-0404272330-karte.zip... elementari ne?

Ir silts ieteikums sho failu saglabat uz lokalaa diska, jo no GIGN servera tie tiek automatiski dzeesti pec nedeljas

4. Nokachato failu atver ar winzipu, winraru, vai kadu citu arhivatoru un extractee .dem failu. Sho failu novieto c:\program files\valve\cstrike direktorijaa (vai arii savadak, atkaribaa kur speele uzinstaleeta), pectam atveram CS un konsolee ieraxtam:

viewdemo weekly-0404282330-kartes_nosaukums.dem

5. Peec augstak doto noradijumu izpildes demo vajadzetu saakt spelet, kaa ari japaradas nelielam control panelim kur var patit uz priekshu, palielinat/samazinat atrumu kaa arii patit atpakalj skataamo demo failu... atrodam iisto vietu, parliecinamies ka taisniba nav admina pusee, piefixejam precizu laiku un parejam pie 6. punkta

6. Visbeidzot rakstam sudzibu un noradam ka taja un tajaa demo failaa ir atrodami pieradijumi noradot faila nosaukumu un precizo laiku

Link to comment
Share on other sites

njaa xsay ... zaban.gif

Link to comment
Share on other sites

kruta jau ir tikai man tas viss bedzas ar to ka taja pasha konsole izmet shad brinumu:

] viewdemo weekly-0405110927-de_inferno.dem

Playing demo from weekly-0405110927-de_inferno.dem.

Coudn't open demo file weekly-0405110927-de_inferno.dem.

Viewdemo: couldn't load demo weekly-0405110927-de_inferno.

ko talak? dry.gif

Edited by madball
Link to comment
Share on other sites

Liels paldies par palidzibu notworthy.gif , bet viss ir kartiba jau un demo ari es jau skatos ka nelabais tagad tikai admini piesargas. Tas ta! biggrin.gif

visus turi aizdomaas par 4iiterizmu un skaties demkas 2-4 stundas dienaa ?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

nez... nez... man liekas ka viss nroa serverii, admini ok!!!! smiliez.de_2523.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Guest Viesis_elLay

a ko man dariit ja ir taada cuuciiba,ka man ir wienaada ip ar Maikls[=NATO=]????

tu winju uz 97 dienaam esi izbanojis!!!

mani taatad ariii.... smiliez.de_2125.gif

taka dari lietas labaa k-ko, WORM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...