Jump to content
GIGN Forum

Faq U!


macho
 Share

Recommended Posts

Sūdzību faqs.

Man ir bans, es nečītoju. <span style='color:red'>IZLASIET ŠITO BĻIN</span>

Uzraksti sūdzību, kurā iekļauj tekstu, kuru izmet konsole, kad konektējies cs.gign.lv serverim. Bez konsoles teksta tavu sūdzību neizskatīs

Man ir bans, noņemiet lūdzu.

Banus mēs nost ņemam par 10ls. Sistēma tāda pati kā nika regošanai.

Man ir bans, bet neesmu ar tādu niku spēlējis (IP adrese nomainījās un dabūju banu)

Ja tas ir csdm serverī, tad maini IP adresi tālāk kamēr dabū tādu, kurai nav bana. Ja PUB serverī, lasi zemāk.

Man ir bans, bet neesmu ar tādu niku spēlējis (IP adrese nomainījās un dabūju banu)

Neiespējami. Kāds būs no tava datora ir čītots. Ja esi 100% pārliecināts, ka tāda iespēja nevar eksistēt, tad raksti sūdzību. Bet kā jau teicu, tas ir neiespējami. Gan jau tavs brālis vai draugs vai tu šmigā būsi pacenties.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
mani vakar duh nobanoja sad.gif paprikolu sad.gif es 4itoju man bij mp3 please please nonjemiet banu es nekad vairs neslegshu muzonu kad speleju cs luudzuuu

p.s.

dauņiem banu nost neņemam smile.gif

kauko neizlasiiji?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Zb man apollo pilseetas internets nomainaas ip dabuunu banu es vainiigs ka kaut kaads loxs ar 4iitiem speelee?Ja vareetu es pats vinjam pa pieri iedotu!!!Un kaadeelj vainiigs esmu es? censored2.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
Guest P!dars K@sk@@

Macho, vienreiz tach mirsti alu cilvēk! Skatos smadzenes joprojām neesi iegādājies. Ir tomēr lietas, kas nemainās... AK! rolleyes.gif Tu esi vienkārši sasodīti foršs! Thumbs up!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

1 veids ka izvairities no bana uz ip kas ir mainiijusies - paturi kompi izslegtu kadu laiku var ilgt lidz 2 dienam (moz ilgak) tad mainisies atkal (cerams ne atkal uz kadu kam ir bans smile.gif )

Link to comment
Share on other sites

1 veids ka izvairities no bana uz ip kas ir mainiijusies - paturi kompi izslegtu kadu laiku var ilgt lidz 2 dienam (moz ilgak) tad mainisies atkal (cerams ne atkal uz kadu kam ir bans smile.gif )

divi ieteikumi:

1) necel augsa vecus topikus(pat ja tie ir sticky)

2)tell me something i don't know

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
Blja man tas denja uzlika Banu ka es vinu ieksh de_cbble novacu ar ak47 galvaa (vinam awp bija) vins man atstaja 47HP es vinu heada shis saka : tu esi nobanots WH+AIM da kas par glupibam nekad neesmu 4iitojis nonemiet BANU ludzu un kko apturiet to denja ar saviem WH+AIM dry.gifsmiliez.de_2428.gifsmiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2538.gif10cms.gif76.gif

malacis tikai tu netur uzrakstiji tas ir 1 otrais tu demo paradi ...

Link to comment
Share on other sites

Blja man tas denja uzlika Banu ka es vinu ieksh de_cbble novacu ar ak47 galvaa (vinam awp bija) vins man atstaja 47HP es vinu heada shis saka : tu esi nobanots WH+AIM da kas par glupibam nekad neesmu 4iitojis nonemiet BANU ludzu un kko apturiet to denja ar saviem WH+AIM dry.gifsmiliez.de_2428.gifsmiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2538.gif10cms.gif76.gif

Īstā vieta, kur par to sūdzēties! wink.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...