Jump to content
GIGN Forum

Fak Juu Aall


worm
 Share

Recommended Posts

Nahuj csdm, labāk otro Pubu, bet nu labi. Kas padarīts, tas padarīts  smile.gif Jāiet ietestēt.

EDITED: Pēc ietestēšanas varu pateikt tikai vienu: Kad spēlē viens, gļuku nav  thumbsup.gif

36.gif1d71.jpg

kāds CSDM smile.gif ?

EDIT: Miedzinjsh labaak te neko neraxti 1d71.jpg

btw : biju iegajis sastapu 2 4iiterus , kas ksreeja ar speedhack pa mapi , izgaaju smiliez.de_2538.gif

Pings : 333333

FPS : 1

Loss : 33333

Choke : 555555

Viss pa defaultajiem, so ir ok cool2.gif

Edited by lala_
Link to comment
Share on other sites

Kam zekes smird savus vakar mazgaties ieliku! Nu psc pasalues gals klaat ew visi tagd pagrabos slepjas jo kadam Zekes smird!! psc Apokalipse klat! Bla fiksi jaiet uz Dols visas maukas pec kartas jaizdraz psc Pasaules Gals! Bet tomer Dievs tu esi pedins drazts kroplis bla es esu grekojis es Pipeju,Dzeru nu labi tikai neslircejos,bet varetu tagad to izdarit biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Kam zekes smird savus vakar mazgaties ieliku! Nu psc pasalues gals klaat ew visi tagd pagrabos slepjas jo kadam Zekes smird!! psc Apokalipse klat! Bla fiksi jaiet uz Dols visas maukas pec kartas jaizdraz psc Pasaules Gals! Bet tomer Dievs tu esi pedins drazts kroplis bla es esu grekojis es Pipeju,Dzeru nu labi tikai neslircejos,bet varetu tagad to izdarit biggrin.gif

Tu esi mazlietiņ` stulbs.

Visiem, kuri vēl nav pamanījuši īsto Topica jēgu: Iezīmējiet tekstu baltā krāsā, kurš ir rakstīts virs tām zeķēm thumbsup.gif

Edited by 3ncOunTer
Link to comment
Share on other sites

vispar but loti jauki ja uztureetu velvienu gign serveri (csdm),kads tolks bija no sita topic worm? smile.gif

edit:lol sapratu biggrin.gif,nebiju izlasijis dazus topic

edit2:kr4 iegaju bet bija vel 2 cuvaki (maz sad.gif) itka nekadu gluku nebija tongue.gif ,varbut sho vaig ielikt zem gign pub:kur raxtita mape speletaji... sakuma ,varbut vairaki pamanis un bus vairak playeru

edit3:kr4 iegaju velreiz mape havana bijam kadi 6x7 laikam un vis bija norm pingi ari visiem bija mazi ap 20 tik 2 laikam bija uz 50 tad chetau un jau bija 9x9 bija pingi ta no 20-30 daziem bija ap 50 (kadiem 2 vai 3 vinu vaina drosi vien) personigi man uz 15 taka parastaja gign pub ar mdsl itka vis norm... vienigi komanda :nextmap nestrada

ta jau vis ir ok tik vaidzetu nedaudz pie pinga piestradat.un izplatiit vaIRAK JO 9X9 BIJA DIEZGAN ISU MIRKLI sad.gif

ka tur ar tiem statiem bus un acc?

piesakos pie acc uz csdm biggrin.gif jo tru biezi spelesu

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...