Jump to content
GIGN Forum

Need For Speed Carbon


flashback
 Share

Recommended Posts

  • Replies 163
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nu, ko lai saka, nedaudz vīlies esmu - šķita pārāk viegli... Darius'u apdzinu no pirmās reizes (Kanjonā apdzinu 10 sekundes) tagad vajag OnLine ieprovēt happy.gif

P.S. lielākais ātrums, ko sev pamanīju bija ~200 mph kopā ar drafteru smile.gif (bez NOS, tāpēc nevaru teikt, ka tūneri ir slikta lieta)

Link to comment
Share on other sites

Kopumā man patīk, vismaz līdz 26%. Stabils MW un Underground apvienojums. Filmiņas kā vienmēr smuki uztaisītas happy.gif Vispaār spēle uz mana PC iet labāk nekā biju domājis. Carbon liekas kaut kā aizraujošāks, par katru uzvarētu sacīksti kaut ko var vinnēt. Arī mašīnas, šķiet, ir vairāk. Turklāt vēl sadalītas kategorijās. Tūnings arī daudz lielāks. Drifts tāds dīvains uztaisīts, bet man patīk smile.gif Šajā daļa vismaz ir kautkāds sižets. Vienīgais pietrūkst spoguļa sad.gif

P.S. NFS 2 tomēr ir the best thumbsup.gif

Edited by napp
Link to comment
Share on other sites

Spogulis tač ir tikai jāpieslēdz, kāds te agrāk minēja...

Driftošana ir tieši tas kas man te riebjas, nu pahod palieku otrais man ~39k viņam ~43 un tā vienmēr...jā tā canyon trase man baigi kretinēja arī, vai nu sanāk par lēnu vai arī izslīd un nojaucas lejā..lab vienreiz izdodas izbraukt viņam pakaļ un diezgan labi, tagad man jābūt pirmajam, nu braucu norm...protams džeks pavisam klāt..mans atraujas un še tev atkal lejā no klints smiliez.de_2477.gif stulbākais tas ka atkal jāsāk no tā kur es viņam dzenos pakaļ!

Visas pārējās trases ir labas ar visu to bēgšanu no mentiem+viņu ieberzināšanau ar tiem prikoliem ko sagāzt, sagraut var.

Link to comment
Share on other sites

ew dzeki man ir problema ka var iziet pirmo gonku kur ar to resniti un vel vienu dzeku jabrauc es neiebraucu kas man tur jadara nobraucu kadus 7lap un nekaa nau saka lai kkadu Button nospiezu.plzz help

Braucot to gonku, piespied Esc, tad options --> controls, un apakšā kaut kur jābūt activate crew member vai kaut kas tāds. Un tad arī iebindo uz kādu pogu gribi thumbsup.gif

Spoguli atradu smile.gif Nepatīk tas, ka paņemot jaunu vāģi, praktiski visas performance parts ir jāiegūst no jauna confused.gif

Edited by napp
Link to comment
Share on other sites

Noka4āju spēli no bithaka, to, kas sver 3gb, ne 6. Jā, tas pats, ko gan te, gan tur ieteica. Nezinu kādēļ, bet šoreiz man tie visi faili nav rar izskatā. Parasti gan bija, kad ka4āju dvdrip filmu vai ko citu. šoreiz viņi ir, kā nezināms faila tips. Bet nu tā pat atvēru ar winrar, bet pašās beigās uzmet erroru, skatīt bildi.

Link to comment
Share on other sites

Caur winrar tur tā rādās, bet kad iemetu deamon tuuliit nekas nav.

edit nu kr4 winrar viņu uzrāda, kā iso failu, bet patiesībā man viņš nemaz nav iso fails. Vismaz kad vajag vērt deamon tūlī viņš anv kā iso fails. Lai to failu redzētu ir jāliek show all files.

Edited by Traffic
Link to comment
Share on other sites

Caur winrar tur tā rādās, bet kad iemetu deamon tuuliit nekas nav.

edit nu kr4 winrar viņu uzrāda, kā iso failu, bet patiesībā man viņš nemaz nav iso fails. Vismaz kad vajag vērt deamon tūlī viņš anv kā iso fails. Lai to failu redzētu ir jāliek show all files.

tas 100% ir ISO un DAEMONS ņem viņu, tu vnk kaut ko nepareizi dari!

ar 128 ram pavilks uz sliktaako kvalitaati shito speeli, ja cs pavelk? :/

Diez vai, man ar 512 viss cits jāizslēdz(skype, firefox etc.) lai ietu gludi uz medium.

Es saku ka tev pateiks ka nevar instalēt vai arī nenormāli lagos uz sliktāko kvalitāti...

Link to comment
Share on other sites

man 512 RAM's un sazin kāda Video karte bija (128 Mbit tas točn) - spēlēju uz 800x600 rezolūcijas un Low kvalitāti... Ir pilnīgs okej smile.gif ne raustaas nekas arī dumjā spīdīguma nav kurš ir uz Max kvalitātes happy.gif

P.S. Tikko izspiedu 200 mph ar Nissan SkyLine (pie tam man viņš nav uz ātrumu tēmēts)

Link to comment
Share on other sites

ā ķipa mazāka gaisa pretestība moš, karoč sviests, blockers man vislabāk patīk

Jā, tieši tā tas ir domāts. Drafteris uzņem visu gaisa pretestību uz sevi, līdz ar to tev nežēlīgi pieaug paātrinājums pie lieliem ātrumiem smile.gif

72% izieti, maximāli (performances ziņā) notūnēts SLR McLaren ir iehavots, tagad tik pretī Dariusam smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...