Jump to content
GIGN Forum

Need For Speed Carbon


flashback
 Share

Recommended Posts

  • Replies 163
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

1. Nokačāju samērā ātri (no bithack, nebija ne 8h)

2. Spēlējot traucē tā vibrēšana, pat nemeklēju vai var atslēgt!

3. Riebjas grafika ar spīduma efektu(trūkst tikai zelta disku un būs jauno-krievu stilā)

4. Mašīnas tāpat nevar sadauzīt, porsche versijā vēl vismaz bija efekts ka autiņš sāk vilkt uz vienu vai otru pusi ja apdauzīts, kaut gan apdauzīts neizskatījās: ķipa tādas pumpas uzmetas uz korpusa, saburzīta papīra efekts nevis sadauzīta mašīna.

5. Diezgan sviestaini menti, turklāt vienmēr tik daudz kā ja GTA uzspridzina kaut ko, bet te tāds bars dzenas pakaļ par ielu sacīkstēm, Lame

6. Spogulis pietrūkst

7. Aizņem daudz vietas + prasa daudz resursus, bet neredzu atdevi tam ko noēd šāda spēle

8. Viens plus ka ir izdomāts kaut kas jauns - gang wars, cīņa par ietekmi, kaut gan tēma jau nodrāzta GTA

9. Nju jā, ko lai vēl pasaka...jāspēlē GTA vai vecie NFS, šo varbūt spēlēšu ja viss cits piebesīs smile.gif

Link to comment
Share on other sites

karoče, bļeg, ko es gribēju teikt... ?

ā!

NFS neesmu spēlējis kopš tālās NFS3 un arī neplānoju kaut ko vēl, bet visiem tiem kuriem draivingi nav tas tuvākais iesaku vai nu Dark Messiah vai NWN2.

thank you, thank you, you have been a wonderful audience.

Link to comment
Share on other sites

HINT:nemat tuners jo tie ir vislabakie,muscle leeni,exotics aatri meesli kuriem loti suudiigs hangline kaut gan uzraada labu,isaksakot tuners da best tongue.gif un vini tavaita var sakabinat gan muscle gan exotics

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

HINT:nemat tuners -vislabakaaas muscle leeni un exotic aatri meesli pie tam exoticus tuners un muscle var ielikt uzraavienaa un exotic ir aatri bet loti suudiigs hangline bet uzrada normalu pat uz 120 mph riktigi sudigi stuuree taka nav veerts ne nemt ne pirkt a to es samaxaaju 130k tikai uz vienu suuda careru ar kuru var izspiest 180 mph bet vina jau no 140 tikpatka nesture un ar rx7 es varu izspiest 170 un vis ir loti forshi un tavaita tuenrs sakabinas jebko

hohohohooho vienkaarshi izcils teikums

Link to comment
Share on other sites

Nu tak loģiski:

Exotic - Top Speed (ātrums)

Tuner - Handling (kontrole pār mašīnu)

Muscle - Acceleration (paātrinājums)

Ļoti iepatikās man tas, ka šeit var pilnībā savu mašīnu veidot, jo, kad izvēlies detaļas, izvēlies arī, uz ko būs viņas vērstas, piemēram, man ir Nissan SkyLine un salikts viss nevis, lai mašīna ātra būtu, bet lai būtu Acceleration + Handling. A ātrumu man dod drafters smile.gif

Link to comment
Share on other sites

karoče, bļeg, ko es gribēju teikt... ?

ā!

NFS neesmu spēlējis kopš tālās NFS3 un arī neplānoju kaut ko vēl, bet visiem tiem kuriem draivingi nav tas tuvākais iesaku vai nu Dark Messiah vai NWN2.

thank you, thank you, you have been a wonderful audience.

aahahaha laugh.gif vienkārši 10cms.gif

smile.gif nfs 4 jau vēl varēji izčekot, bija ok daļa

Link to comment
Share on other sites

Nu tak loģiski:

Exotic - Top Speed (ātrums)

Tuner - Handling (kontrole pār mašīnu)

Muscle - Acceleration (paātrinājums)

Ļoti iepatikās man tas, ka šeit var pilnībā savu mašīnu veidot, jo, kad izvēlies detaļas, izvēlies arī, uz ko būs viņas vērstas, piemēram, man ir Nissan SkyLine un salikts viss nevis, lai mašīna ātra būtu, bet lai būtu Acceleration + Handling. A ātrumu man dod drafters smile.gif

zini par tuners varetu teikt visi tris kopa vislabakais hangline uzraaviens nav tik kruts kaa muscle bet ir labs un speed ari nav tik kruts ka exotic bet ir labs kr4 tuners da best

Link to comment
Share on other sites

zini par tuners varetu teikt visi tris kopa vislabakais hangline uzraaviens nav tik kruts kaa muscle bet ir labs un speed ari nav tik kruts ka exotic bet ir labs kr4 tuners da best

Ātrums ar tjūneriem vnk iesako smiliez.de_82.gif Knapi 300 km/h var izspiest, ja ar normālu exotic mierīgi līdz 370 aizvilks smile.gif

Tagad esmu k-kādus 49% karjerā izgājis, bet varu pateikt, ka online sistēma SUCKS ASS. No sākuma likās kruti, ka varēs braukt onlainā, nu var jau arī, bet nu tik debīlu spēles veidošanas/pievienošanās sistēmu nekur nebiju redzējis confused.gif Un tie reitingi jau arī ahujenna iesūkā.

un vēl

6. Spogulis pietrūkst

Spogulis ir gan smile.gif Un atpakaļskata kamera arī izrādās, ka ir.

Link to comment
Share on other sites

Ātrums ar tjūneriem vnk iesako smiliez.de_82.gif Knapi 300 km/h var izspiest, ja ar normālu exotic mierīgi līdz 370 aizvilks smile.gif

Pasaki kaut vienu treku, kur varētu dabūt tos 370 km/h (230 mph). Lielākais, ko es dabūju (ar Mazda RX-7) bija 170 mph (273 km/h) i to ar drafteru.. un tu gribi teikt, ka mierīgi brauc ar 370 km/h? blink.gif Kaut kā nereāli skan ..

Link to comment
Share on other sites

Pasaki kaut vienu treku, kur varētu dabūt tos 370 km/h (230 mph). Lielākais, ko es dabūju (ar Mazda RX-7) bija 170 mph (273 km/h) i to ar drafteru.. un tu gribi teikt, ka mierīgi brauc ar 370 km/h? blink.gif Kaut kā nereāli skan ..

Nu piemēram Mercedes SLR McLaren bez NOS taisnākos gabalos var tīri mierīgi izspiest 300, ar NOS taisnos ir pat 350 izspiests, tad bija līkums.

Link to comment
Share on other sites

Nu bet taču vislaik nevar braukt ar tiem 370 .. kā iepriekš teica - izspiests nu a nah tad vajag nesties ar 370 un pisties visos stabos, ja mierīgi ieejot līkumā es varu izejot uzjemt ātrumu, jo man visur likts, lai kārtīgs rāviens būtu nevis ātrums un kopā ar drafteri sanāk uūberīgi smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Diezgan jau noliku to geimu, bet kad uzzināju ka ir spogulis + nebija ko darīt sāku vnk pa pilsētu braukāt un iečekoju ka mentus piešuj par to ka agresīvi brauc, vēl kādā ieskrien etc. nu tad sākās skriešanās ar mentiem, smieklīgi jau ir ka viņi ir tik daudz un liek pat blokādes uz ceļiem, bet var paārdīt pilsētu biggrin.gif

Ah jā kas vēl ir crapīgi, bet tas visiem NFS, pie kā es GTA players nebiju pieradis, ka nevar braukt nekur citur kā pa ceļu mad.gif nevar piem. pa Flood canal slīpni braukt, vai kaut kur nost no ceļa, jūtos ierobežots...

BTW: Neieprikolīju ko dod tas 3 veida crew member, nu ķipa blocker un scout es saprotu domu, blocker pat pamanījos izmantot...bet tas trešais?

Edited by vincister
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...