Jump to content
GIGN Forum

IzpalĪdzi!


anfisa
 Share

Recommended Posts

Paldies visiem balsotājiem, balsošana ir noslēgusies!

Nu, tā, griežos te ar mazu lūgumiņu, jo šodien (cik sapratu) ir pēdējā diena, bet balsis tā pamaz. Jūs varētu ieiet http://rudens2006.delfi.lv un nobalsot par mana onkoļa Vitauta Almanas (mammas brālis + radlera krustēvs) gleznu "Oranžā figūra" (11. rindā). Tik tur lieta tāda, ka jāizvēlas piecas gleznas. Tāpēc, lūdzu, apskatiet rezultātus jau iepriekš un tad atzīmējiet 4 gleznas ar vismazāko punktu skaitu + protams Vitauta gleznu smile.gif. Neņemiet galvā citas gleznas, kas jums varbūt liekas smukākas/skaistākas/pievilcīgākas/whatever ^^. Būšu pateicīga smile.gif. Apakšā pievienoju dažus foto no izstādes.

Pa kreisi grafiķe Kate Seržāne un pa labi mākslinieks Vitauts Almanas

user posted image

Marģers Martinsons (baigi reāls, starpcitu!), Vitauts (nu viņš ar ir reāls, tapēc balsojam) un tyke. Blakus viņam atrados es, tikai izgriezu, jo izskatījos baigi pretīgi! smile.gif

user posted image

Nu tas pie Vitauta gleznas smile.gif

user posted image

Balsojam!

P.S Ceru, ka mani neviens par šo reklāmu netrenkās smile.gif.

P.P.S Iztiksim arī bez komentāriem par tyke.

edit:

Rekur vēl viens foto laugh.gif.

post-6-1161699584.jpg

Edited by anfisa
Link to comment
Share on other sites

+1

Link to comment
Share on other sites

Paldies, liels, liels paldies visiem! smile.gif

Sākumā Vitauts visu laiku bija 2. vietā un glezna "Akvārijs" (nav jau glezna, foto kaut kāds..) 1., stulbā krāniņjūra smile.gif. Tagad kaut kādas stulbas ogas apdzinušas. Pat "[mjau]" atpaliek.

Link to comment
Share on other sites

netgeimos arii esi pacentusies, kaut kaa mani nepiesit taas gleznas godiigi sakot - galiigi neskaistas, drhosivien gandriiz visiem balsotaajiem nepatiik neviena no vinaj gleznaam, + turklaat ats nav godiigi pret citiem gleznotaajiem, avrbutu citi arii taa dara piespamo forumus + visiem paziistamajiem liek balsot, ta4u es to neuzskatu par pareizu riiciibu, jaavinnee tam kuram skaistaaka bildiite nevis kuram vairaak balsu kipa papa cool2.gif

Link to comment
Share on other sites

jerrico, tā jau ir, bet vai tad Tu gribi teikt, ka Ogas un Akvārijs ir baigi skaistās gleznas? laugh.gif Vitauts da best! smile.gif

Nu, es jau netgeimos liku gleznas, kuras man patika, bet tad nu te vēlreiz:

Ļoti skaists gobelēns -

user posted image

Šis tilts man izstādē uzreiz iekrita acīs, iepatikās -

user posted image

Nū, vnk smuki smile.gif -

user posted image

Vnk skaisti uzgleznots rolleyes.gif -

user posted image

Starpcitu, tās gleznas izstādē izskatās daudz labāk.

P.S Jā, radler, es jau gribēju agrāk likt, bet nezinu kāpēc, tomēr neieliku. Vajadzēja likt sad.gif.

Edited by anfisa
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...