Jump to content
GIGN Forum

I Have 3 Wishes!


GooD`MeN
 Share

Recommended Posts

Ko es vēlētos?3lietas(xkick,xban xvotemap)

Kapēc?

Tā kā spēlēju jūsu serverii parasti darbdienas vakaros no apm.22:00-04:00 tad pec 1:00 admini pazūd...Retu reizi ar Deadly,denja,DiamonD vai kadreiz ar syu saspelejamies kopā!Bet nu pa naktim admini nava un es darbadienas parasti esmu lidz 4:00 ONLINE...

xkick-Prekš tiem,kas nakts laikā izdomā spēles laikā ieiet vannā,vai pēc cigaretēm aiziet...

xban-prekš tiem kuri parāk skilloti ar UBER spējam skraidā(ir pieredze jau 1gadu uz elounge ar tadiem)

xvotemap-ir ļoti daudz tādu exemplāru kuri 2vos pa nakti,iesāk kopistisku kori:"davai visi votemap 7 de_dust2 u.t.t" un tad pievienojas katrs otrais kuram nava slinkums...

Apm. diena nospeleju ap 3-5h jusu servaka droshi pedejaa laikā...pa dienam neesmu tik biezhi sastopams!Pirmas 2vas vajadzības būtu no lielāka svara,pa naktīm!

Purva Zivs mani ieaicināja Jūsu servakā,un nu jau aizgajuši pāris meneši!

About me:

Dzimums: 99,9% virietis

Dzimshanas vieta: Liepājas centrālā slimnīca(ķipa)

Personas kods: 041184-10812

Ģimenes stāvoklis: neprecēts

Bērni: ķipa 0

Tātad tas ka mans nicks nava reg.šoreiz nebūs nekāda KRĪZE!Jo ja mani apstiprinās,tad 24h laikā nicku pieregošu-NO PROBLEM!

Ok,postu man arī nava,bet nejau FORUMĀ tupot es SKILL kačāšu!Ir arī citas lietas...

Ceru uz sapratni!

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Pāris mēnēši , kopējais online laiks ~ 40 h . 3 -5 h dienā . Kaut kas neiet kopā blink.gif .

Pienjemu ka tu mani neesi redzejis spelejam!Lai taa butu...bet vai nevar but iespeja,ka shad pamainu nickus?kaa jau mineju es veselu gadu admineju elounga serverii,lidz parcelos uz jusu serveri!Nu 2 meneshi ir droshi!Un pa ka speleju pa naktim lidz 3-4 arii vari but droshs! 465.gif

Link to comment
Share on other sites

1. 2meeneshi serverii...

2. forumaa Joined: 20-October 06 ...

3. nepatiik tas, kas pieraxtiits pie xvotemap.

Manupraat, forums ir jaapaarzina ljoti labi, serverii arii vajadzeetu buut ilgaaku laiku, ne tikai 2 meen. kopumaa tiiri nepaarliecinoshi.

Link to comment
Share on other sites

ne ne! vel kaadu adminu netisham izbanosi, jo nepaziisi...

bet stiliigs niks, velaak varetu ari recot... un kapec tu nepieraksti savus citus nikus? un ko tu dari parasti pa naktiim? normaali cilveeki cucaa pa to laiku.. wink.gif

Beefy

Naktis nenak,miegs...Un starp citu,tiko daleca,ka matematiski nava iespejams,ka esmu nospelejis tikai pie 50h,bet pachekoju citus playerus,vai nu STATi iet pa jaunu,vai nu skaitama mashina juudzas! smiliez.de_2538.gif

Link to comment
Share on other sites

nez kaa tu taisies pieregjisteer savu niku?

un vispaar tu esi pilniigs aanus, personiigi es tev nedodu neko! Ja nu vieniigi pa ......

Link to comment
Share on other sites

1. 2meeneshi serverii...

2. forumaa Joined: 20-October 06 ...

blink.gif Nedaudz jociigi , 2 meneshus spele gign.lv , forumu atradis tikai 6. oktobrii (pirms 15 dienaam) un vel prasa acc! wacko.gifsmiliez.de_1343.gif

Edited by koshkis
Link to comment
Share on other sites

Kad pa vakariem speeleeju it kaa parasti shito kadru redzu, vismaz biezhi, neesmu jau pats nekaads ljoti biezhais speelmanis, bet nu cik parados pa vakariem, tb ap divpadsmitiem pec latvijas laika, kas ir desmit man...

Par tiesiibaam, nu maz forumaa radies un diezgan nesen tikai uz gign paraadijies...

Link to comment
Share on other sites

Piekriitu, ka pa naktiim ir redzeets speleejam, bet vai bishki par maz nav nospeleejis ieks gign, lai acc dotu...

P.s. Autovaditaja apliecibu arii saak dot no 18 gadiem, nevis jau no 13 gadiem, kad ar senci jau saac vizinaaties pa mazpisaniem biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Pieteikums ir labs. Bet par maz online time. Paspēlē vēl kādu mēnesi un nesastrādā muļķības, tad nāc vēlreiz.

Var jau arī iedot uz pārbaudes laiku. Ja viņam būs tiesības, domāju, tad viņš aizvien vairāk uzturēsies serverī un uzturēs kārtību.

Link to comment
Share on other sites

Pieteikums ir labs. Bet par maz online time. Paspēlē vēl kādu mēnesi un nesastrādā muļķības, tad nāc vēlreiz.

Var jau arī iedot uz pārbaudes laiku. Ja viņam būs tiesības, domāju, tad viņš aizvien vairāk uzturēsies serverī un uzturēs kārtību.

Pasaki man ludzu cik h Jums nepiecieshams uztureties?Ka jau teicu speleju 3-5h dienaa!Bet STATI ir atjaunoti...Nu lab,laikam jasamierinas ar savu likteni,lidz kamer neienaks vīrs "zilajā uzvalkā"!

Link to comment
Share on other sites

Pasaki man ludzu cik h Jums nepiecieshams uztureties?Ka jau teicu speleju 3-5h dienaa!Bet STATI ir atjaunoti...Nu lab,laikam jasamierinas ar savu likteni,lidz kamer neienaks vīrs "zilajā uzvalkā"!

Nu paspēlē vēl! Šeit tevi lielākā daļa vēl nepazīst.

Atceries, vispirms pierego niku, un tad būs runa par ACC!

Like they say - you got to earn your respect.

Link to comment
Share on other sites

ak, dies, iemetu aci statos un paskatījos, ka tagad es atrodos tik kaut kādā 2. lapā pa vidu pie online time. agrāk stabili biju kaut kur pie virsotnes, bij tik daudz fragi un stundas sakrātas pa vairākiem gadiem un tagad viss futsch sad.gif

un pa good man, it kā jau liekas, ka tīri sakarīgs, bet nu, pirmkārt, piereģistrē niku un tad nāc kaut ko prasi, un, otrkārt, tomēr tu vēl esi mazliet pa zaļu gignā...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...