Jump to content
GIGN Forum

Ble Vai Var Buut?


Jurko
 Share

Vai var buut lielaaks daunis par manu siiko? (Glud!naTaju)  

96 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ne tikai skini!

Ble es uzlieku Antiviirusu un Spybotu skanēt pa nakti, bet nē, tas pidiņš vienmēr pieceļās ātrāk no rīta, jo viņam agrāk skola un izrubī ārā, tā ka es neko neredzu!

A skini bija vienkārši unikāli: Eagle uzmata tāds pats kā jaunais baltais Glock un granātas visas vienādas, pie kam, paņemot granātu viņš tā tizli pasviež viņu uz augšu un noķer!

Nu ble kurš ir redzējis, ka izvelkot granātu viņa ir jāpamet un jānoķer, lai pēc tam varētu izmest? blink.gif

Link to comment
Share on other sites

Ne tikai skini!

Ble es uzlieku Antiviirusu un Spybotu skanēt pa nakti, bet nē, tas pidiņš vienmēr pieceļās ātrāk no rīta, jo viņam agrāk skola un izrubī ārā, tā ka es neko neredzu!

A skini bija vienkārši unikāli: Eagle uzmata tāds pats kā jaunais baltais Glock un granātas visas vienādas, pie kam, paņemot granātu viņš tā tizli pasviež viņu uz augšu un noķer!

Nu ble kurš ir redzējis, ka izvelkot granātu viņa ir jāpamet un jānoķer, lai pēc tam varētu izmest?  blink.gif

lol nu ko tu vari muldēt, ka neko nevar atšķirt! d00h labi granātas bija biku tizlas, bet es tikai mēģināju atrast smukākas nekā vecās-pelēkās un drūmās granātas! Bet gloks gan ir smuks!

post-6-1139326955.jpg

Edited by Glud!naTajs
Link to comment
Share on other sites

granaatas loooooooooooool! kads laikam parak manjticiigs smile.gif

a kaada jeega likt kaut kadus debiilus skinus? parastie vislabaakie! atceros vel pirms 4.5 gadiem elikaa vislaik bija kaut kadi debiilie uz katra kompja savadaaki un tas riktiigi kretineeja!

tapēc, ka gribās kko jaunu! Nu es jau nelieku kkādus tur naakotnes puļamotus.....

20.gif

Link to comment
Share on other sites

Nobalsoju par 1. variantu, jo tas likaas pienjemamaakais. Nothing personal pinch.gif

Skini saksina fps`u, k-kad agraak speeleeju, un tad pooldayaa fps bija 20 wink.gif

Bet taa vispaar dazhreiz ir ok, tikai playeru skinus nevajag likt, tie nav preciizi sataisiiti.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...