Jump to content
GIGN Forum

Videokarte.


Traffic
 Share

Recommended Posts

Vispaar shitaadu joku redzu pirmo reizi, nekad nebiju domaajis ka 7600 vareetu dabuut 6fps :) Varbuut paliidzees atrisinaat lietu.. Neesi kachaajis no nvidia maajas lapas kaut kaadus jaunos draiverus? Vai uzinsteleeji vecos labos, kas naaca liidzi CD?

Iisaak, ja esi vilcis no maajas lapas draiverus, iesaku insteleet tos kas naaca liidzi CD(pirmstam izdzeeshot esoshos draiverus) Ja neesi neko taadu darijis, tad neko nezinu :) (maybe antiviirus vainiigs, kaut gan vinjam nevaidzeetu buut nekaadam sakaram ar tavu fps pazeminaashanos)

Vel viens jautaajums... Counter-strike arii fps kritaas or palika tas pats vecais?

Link to comment
Share on other sites

Draiverus es esmu instalējis gan tos, kas nāca līdzi diskā, gan no nvidia lapas, jaunākos. Vakar vēl novilku jaunākos draiverus, bet nekā.

Par manu kompi - Intel Celerons 2,4ghz

2x256mb ram +512mb ram =1gb ram.

Mātesplate - P4 titan series, GA-8IPE1000 series(šim vēl bija kkāds burts klāt, kas ne uzvienas grāmatiņas nebija rakstīts, bet kkāda burta trūkst :) ) Intel 865PE chipset

EDIT: Man ļoti zems fps ir arī cs:s.

Edited by Traffic
Link to comment
Share on other sites

ja taa nav draiveru vaina tad visticamaak ka videokarte saak leenaam degt nost vai arii kkas vinjai nepatiik soursos jo 5 fps ir mazliet smiekliigi ja es pat ar savu fx5500 speleju bez bremzeeshanas un fps svaarstaas videeji no 60-25 fps un neakšna laikaa ir 100 :)

bet protams ka var arii gadiities ka taa ir citu dzelžu vaina, bet nu procesors un rams fps nepalielina un nepamazina.

pamaini nvidias settingus

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

Es tik zinu to ka Traffic nesen nopirka videokarti..nedomāju ka vina pa tadu mazu laiku varetu sakt degt!!

P.S. Man ir tas pats, bet man ir sliktaka nedaudz videokarte..Visas speles karas...citreiz pat liekas ka veca videokarte bija labaka(integreta 64 mb :rolleyes: )

EDIT : man arī ir FX5500, bet man karas viss iespejamais sakot ar CS:S beidzot ar GTA:SA ;(

Edited by Endijs_Dzerkalis
Link to comment
Share on other sites

degt? Nedomāju viss. Es to karti jau kā pievienoju, tā palaidu cs un cs:s un cs:s fps bija tāds pats kā ar veco videokarti. nvidia settingos nezinu, ko mainīt un kādi dzelži var būt pie vainas. Procesors tas ir ķip tas intel celeron 2,4ghz?

Link to comment
Share on other sites

a ko tu gribeeji? lai celarons butu tikpat kruts kaa kvadrakoore? vinsh ir taads pac vecs meesls kaa pentiums.

1 gb ram amd 64 3000+ un video jau teicu.

traffic viss ir iespeejams. videokarte var saakt degt jau tiko kaa vinju piesleedz piemeeram nepareizas straavas padeves deelj mo6 tev baroshanas bloks par jaudiigu vai par shvaku preiksh videokartes varbuut tev maajaas paaraak liels mitrums. da visaadi tur var buut taapatkaa taa arii vareetu enbuut videokartes vaina.

Link to comment
Share on other sites

1 gb ram amd 64 3000+ un video jau teicu.

traffic viss ir iespeejams. videokarte var saakt degt jau tiko kaa vinju piesleedz piemeeram nepareizas straavas padeves deelj mo6 tev baroshanas bloks par jaudiigu vai par shvaku preiksh videokartes varbuut tev maajaas paaraak liels mitrums. da visaadi tur var buut taapatkaa taa arii vareetu enbuut videokartes vaina.

Un ja tā, tad garantijai nav vērtības? Un vsp, kad pieslēdzu videokarti, tad man teica, ka nepietiek kompim jaudas, lai pavilktu videokarti. Tad es izlasīju, ka vajag 350w, bet man bija tikai 300 barošanas blokam. Barošanas bloku ieliku jaunu ar 350w, bet tas paziņojums tur bija tik un tā, bet tad es ievēroju, ka esmu aizmirsis savienot vienu mazu vadiņu no videokartes uz vairs neatceros kurieni. Vadiņu pievienoju un paziņojuma vairs nebija. Paziņojums skanēja aptuveni šādi - nvidia grafiskā karte ir konstatējusi, ka tai netiek piegādāts nepieciešamais jaudas daudzums, tāpēc drošības dēļ tā ir pārslēgusies uz kkādu drošības režīmu, ka karte neiet uz visu, pilno jaudu.

Link to comment
Share on other sites

Tev ir brenda, tas ir labāk nekā noname. Bet tas, ka rakstīts 350w nenozīmē, ka viņš tiešām spēj lietderīgi dot tos 350. Labākais procents barokļos šobrīd bija vienam 1200wattiniekam - 80,03%. Vājajiem heciem bija ap 70-75%

Link to comment
Share on other sites

ja taisies atkal pirkt jaunu barokli tad iesaku nest visu kasti liidzi un vinji tev pateiks kaads tev buutu vispiemeerotaakais.

vispar izklausaas taa ka tev pat taa vareetu buut maatesplates vaina. kkas kkaada vietaa ir nopisies un tagad tev dzelziem nedod pietiekamo energijas daudzumum, bet tajaa pashaa laikaa tas vareetu buut kkas cits.

vislabaakais ir aiznest kasti pie kaada drauga kuram ir taadas pashas izejas un paarbaudiit katru dzelzi atseviski.

Link to comment
Share on other sites

Gar drauga kompi gan neragāšos, negribu neko sabojāt. Laikam būs jāaiznes uz kādu datoru labošanas iestādi, lai tur man pārbauda kompi. Tikai nenormāli besī, ka viņi tādu piķi rauj nost, kaut gan par elementārām lietām.

Link to comment
Share on other sites

'Pirms ej uz iestādi, paņem kādu draugu līdzi, kurš rubī fišku, jo tikko viņi redz, ka tu nejēdz no pc daudz, tā mēģina smagi piepist. Es, ja eju uz kantoriem, no sākuma patēloju muļķīti un tad, kad saprotu, ka pilnīgi aplamu huiņu nes tas čalis(lai pērku vkarti pa 200 ls, tas nekas ka 2200+smprons nekad mūžā viņu nevilks), sāku skaļi protestēt un izvaicāt līdz nāvei.

Link to comment
Share on other sites

Mans koments varētu būt muļķīgs, bet cik zinu visām spēlēt ir console nu vai konfigurēšanas fails vai kautkas tāds! Tur var uzlikt to fps uz 10; 30; 100; cik grib! Varbūt tev taja spēles faila vienkārši muļķibas pēc ir 6 :D

P.S. Tas tā ļoooti maza iespēja un tikai tad ja parējās spēles iet normalia!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Atnācis bija pie manis viens džeks. Pēc viņa teiktā fps un ms tur kkā varētu būt saistīti, jo itkā tad, kad TF2 palielinoties ms, tā arī pazeminoties fps. Nu es gan nevarētu teikt, ka es tur kko tādu redzēju. Tad viņš uzinstalēja man Carbonu, visu uz max salika un spēle gāja ļoti gludi, nu vo tad viņš arī teica, ka redz ne-interneta spēles man ejot labi, toties spēles netā nē, tāpēc pie vainas esot nets. Neko labu apr savu netu teikt jau es nevaru, bet es tomēr kkā tam nevaru noticēt. Šodien paspēlēju jauno NFS pro street un salicis ja ne uz pašiem zemākajiem settingiem, tad uz gandrīz zemākajiem settingiem, spēle man diezgan kārās.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...