Jump to content
GIGN Forum

Rit JAAAIET VEELET!


0xDEAD BEEF
 Share

Par kuru partiju balsosi  

134 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

TAGAD VARAM ATSKATITIES UZ PRIEKSVELESANU SOLIJUMIEM UN REALI PAVEIKTO! HA HA! biggrin.gif

BET DRIIZ REFERENDUMS!Protams, tas, ka jabalso, tas ir skaidrs kaa diena, jo

JA TU NEBALSOSI, TAD TU BUUSI SAPUVIS PROLITAARIESHU DIRSAS LAIZIITAAJS

user posted image

Bet svariigi, protams, ir izdariit SHO TIK pareizo IzveeLI!

Izveleteis protams gruuti... wink.gif bet ir paaris argumenti man sakaami, kas jums palidzes izdariit pareizu izveli.

Saksim ar to, ka

1) balsot par citiem suudiem NUDIEN nevajadzeetu!

2) Nopietni padomaajat par TP un tad padomajat par VN privatizaciju 2vas dienas pirms velesanam. user posted image

3) Atceraties nesno reklamu radio un sodien avize Diena. Reklama skan sadi -

TP, ZZP un Pirma partija ir suudi - par viniem nebalsojiet, jo vinji jums iesplava seja un likumam un apdirsa visus un uztaisija organziacijas un iepisa daudz naudas reklama, TB balsojot par vinjiem jus esat lohi.

Es saprotu, ka mes negribam buut lohi - tapec Par sitajiem keksiem nebalsosim.

4) Kas paliek pari? PCTVL, TB/LNNK un JL ... wink.gif

5) PCTVL Ir stulbi idioti un visa krievu prese vinjiem laiza dirsas ar slepto reklamu - tadelj domaju, man nebus jastastsa tas,

, cik stulbi buus tie, kas

ATDOS SAVU BALSI LOHIEM PCTVL

6) par parejiem losiem tapat nav jegas balsot, jo vini anyway neparsniegs 5% slieksni un valdiiba netiks. Labak izterejiet savu balsi jedziigi, nevis bezjeedziigi!!!

7) Repse, protams, ir jociigs dzeks...

user posted image

Bet man liekas, ka godiigs. Piedevam liekas labaaka izvele no visaam.

8) TB/LNNK ir vinekarsi mieriigi dzeki! un daudz lativesu un maz valsts upiseju! wink.gif

tapeec - BALSOJAT PAR JL un kudoku (cepums) JUMS no manis (nee.. ta nav balsu priksana). Ja ne JL, tad TB/LNNK! wink.gif

Aizmirstat PAR ŠLESERU! user posted image

user posted image

Aizmirstat PAR LEMBERGU!

user posted image

un izdariet pareizu izveeli! wink.gif

Lai veicas!

Tiekamies riit! sestdien 9 saiemais velesanas! wink.gif

Beefy

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 180
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tu ir galiga paklaja vecit aizgajis...Preskam vispar ir jaiet velet? Doma tev bus k-kads labums no taa?? Neka tev nebus varesi sukat pirkstus visu atlikusho muzhu vot!! smiliez.de_2477.gif

LABEC - TU ESI DEBBIILS NERKSTULIS! TEV JAU NU BUUTU JASAPROT, KA JA TU NEEJ VEELEET, TAD ARII NERKSTEET TEV NAV NEKAADU TIESIIBU, JO TU ESI SUUDS.

BET TU NOTEIKTI NEESI SUUDS UN VARI LABOTIES UN ES TEV TICU, TAAECC LUUDZU EJ RIIT BALSOT (protams, ja tev ir 18), PARLEICINI SAVUS VECAKUS IET BALSOT UN BALSO PAR JL, JA NEVARI IZLEMT. UN REDZESI, KA DZIVE IES UZ AUGSU LENAM! GALU GALA TAS IR TIKAI 20 MINUTES TAVA LAIKA, BET IETEKMES NAKAMOS 4 LATVIJAS GADUS! SANEMIES!

Lai veicas, Beefy

Link to comment
Share on other sites

Balsošu par "Pirmā Partija".

p.s: 0xDEAD BEEF iemācījies strādāt ar tagiem smile.gif

Esmu parsteigts Em.. kas buutu jaizdara, lai cilveki mainiitu savas domas par partiju...

Vel labaaks jautaajums buutu - Vai tu zini, kapeec tu velies balsot tiesi par TO partiju, nevis citu.

Es saprotu, ka daudzi lemumi dzive ir impulsiivi un neapdomaati, bet tieshi uz to arii iziet TP, ZZS un LPP ar savam reklamam.. ! CMON puisi! Do it FOR ME! Nebalsojiet PLIIZ par TP, LPP, ZZS! Tie IR lielaakie LJAUNUMI no VISIEM!

Beefy

Link to comment
Share on other sites

Tu ir galiga paklaja vecit aizgajis...Preskam vispar ir jaiet velet? Doma tev bus k-kads labums no taa?? Neka tev nebus varesi sukat pirkstus visu atlikusho muzhu vot!! smiliez.de_2477.gif

Labec jabalaso kaut vai lai varetu izveidot latvisku valdiibu, tapec man poh par ko tu balsosi, tikai nebalso par shitaam chernjaam pctvl, saskanas centrs utt. Aizej un atstaaj savu balsi par latvieshu partiju un tu jau buusi labu darbu izdariijis thumbsup.gif

Es personigi par Tevzemieshiem ieshu, nevienam nekriitu celjos un nebliezhu, kad davai balsojam par shito, bet kadaam ir jacinaas par latvieshiem shaja valstii cool2.gif

P.s. Beefy izskataas, kad tu laikam esi JL parstaavis biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

uzskatu ka tieši par tautas partiju jābalso. viņi normāli strādā pašvaldībās un vienīgi viņu valdība noturējās vis ilgāk un netika nomainīta šajos 4 gados...piekrītu ka nevar balsot par kreisajiem(krievu urodiem) .

Link to comment
Share on other sites

Protams, tas, ka jabalso, tas ir skaidrs kaa diena, jo

JA TU NEBALSOSI, TAD TU BUUSI SAPUVIS PROLITAARIESHU DIRSAS LAIZIITAAJS

user posted image

Bet svariigi, protams, ir izdariit SHO TIK pareizo IzveeLI!

Izveleteis protams gruuti... wink.gif bet ir paaris argumenti man sakaami, kas jums palidzes izdariit pareizu izveli.

Saksim ar to, ka

1) balsot par citiem suudiem NUDIEN nevajadzeetu!

2) Nopietni padomaajat par TP un tad padomajat par VN privatizaciju 2vas dienas pirms velesanam. user posted image

3) Atceraties nesno reklamu radio un sodien avize Diena. Reklama skan sadi -

TP, ZZP un Pirma partija ir suudi - par viniem nebalsojiet, jo vinji jums iesplava seja un likumam un apdirsa visus un uztaisija organziacijas un iepisa daudz naudas reklama, TB balsojot par vinjiem jus esat lohi.

Es saprotu, ka mes negribam buut lohi - tapec Par sitajiem keksiem nebalsosim.

4) Kas paliek pari? PCTVL, TB/LNNK un JL ... wink.gif

5) PCTVL Ir stulbi idioti un visa krievu prese vinjiem laiza dirsas ar slepto reklamu - tadelj domaju, man nebus jastastsa tas,

, cik stulbi buus tie, kas

ATDOS SAVU BALSI LOHIEM PCTVL

6) par parejiem losiem tapat nav jegas balsot, jo vini anyway neparsniegs 5% slieksni un valdiiba netiks. Labak izterejiet savu balsi jedziigi, nevis bezjeedziigi!!!

7) Repse, protams, ir jociigs dzeks...

user posted image

Bet man liekas, ka godiigs. Piedevam liekas labaaka izvele no visaam.

8) TB/LNNK ir vinekarsi mieriigi dzeki! un daudz lativesu un maz valsts upiseju! wink.gif

tapeec - BALSOJAT PAR JL un kudoku (cepums) JUMS no manis (nee.. ta nav balsu priksana). Ja ne JL, tad TB/LNNK! wink.gif

Aizmirstat PAR ŠLESERU! user posted image

user posted image

Aizmirstat PAR LEMBERGU!

user posted image

un izdariet pareizu izveeli! wink.gif

Lai veicas!

Tiekamies riit! sestdien 9 saiemais velesanas! wink.gif

Beefy

Lai cik tas dīvaini arī nebūtu, bet Bīfijam ir pilnīga taisnība.JL vai TB/LNNK.Cilvēki, kas balso par komunistiem, JD,VL uc pimpausīšiem ir tautas nodevēji.Cilvēkiem, kas balso par TP,ZZS, LPP/LC ir ļoti vājas zināšanas vai arī ir kāda saistība ar šīm 3 partijām.

Link to comment
Share on other sites

Beefy, iesaki man to mantu kuru tu esi sapiipeejies -.- effekts izskatas samera prikoligs.

Haha mybe 4ista?? Man sen4i laikam jau kad neies balsot, jo shamiem jau viss apriebies ar shitiem shitiem! Piemeram man ari tas reklamas zb TV normali pastities nevar + Tautas partija ar saviem uberigiem baloniem vaaks biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Balsošu par LPP/LC, to jau biju izlēmis pirms sākās foršās politiskās reklāmas. Kāpēc balsoju - īsti nezinu, laikam tāpēc, ka IMO viņi kaut ko ir panākuši, lai uzlabotu valsts demogrāfisko stāvokli. Jāsaka gan, ka politika nav mana stiprā puse.

Edited by HyperBoy
Link to comment
Share on other sites

Haha mybe 4ista?? Man sen4i laikam jau kad neies balsot, jo shamiem jau viss apriebies ar shitiem shitiem! Piemeram man ari tas reklamas zb TV normali pastities nevar + Tautas partija ar saviem uberigiem baloniem vaaks biggrin.gif

Vot pateicoties shitadiem antiniem arii valdibaa 20 vietas dabuu partija, kura labprat krievu valodu atziitu par 2 nacionalo smiliez.de_2125.gif

Vnk rulezzz biggrin.gif:D:D

Link to comment
Share on other sites

blja ja ne ponimaju..za4em lizatj zhopu USA i vrazhdovatj s Rossiej....esli Rossija perekroet vse kanali...u Latvijskih biznesmenov budut krupnie problemi....vse denjgi v Rosii...vzjatj tuzhe Venspilsnafta...kakaja bila kompanija...Rossija vsje perekrila i 4to mi vidim kompanija obonkrotilasj..nadnjah eje prodal na aukcione...vzjatj tu zhe Gruziju...na4ali lizatj zhopu Amerikosam i im Rossija vsje perekrila...6as oni tam budut sosatj svoi orlinie huji...Latviju zhdjet ta zhe u4etsj...skoljko uzhe soten tisja4 uehali za granicu iz Latvii za poslednii 4 goda ? i voob6e mne kazhetsja vsje eti golosovanija hujnja polnaja..uzhe davnim davno vsje izvesno...

Link to comment
Share on other sites

blja ja ne ponimaju..za4em lizatj zhopu USA i vrazhdovatj s Rossiej....esli Rossija perekroet vse kanali...u Latvijskih biznesmenov budut krupnie problemi....vse denjgi v Rosii...vzjatj tuzhe Venspilsnafta...kakaja bila kompanija...Rossija vsje perekrila i 4to mi vidim kompanija obonkrotilasj..nadnjah eje prodal na aukcione...vzjatj tu zhe Gruziju...na4ali lizatj zhopu Amerikosam i im Rossija vsje perekrila...6as oni tam budut sosatj svoi orlinie huji...Latviju zhdjet ta zhe u4etsj...skoljko uzhe soten tisja4 uehali za granicu iz Latvii za poslednii 4 goda ? i voob6e mne kazhetsja vsje eti golosovanija hujnja polnaja..uzhe davnim davno vsje izvesno...

Krievija - SPEEKS vienoziimiiigi, BET Latvija -Latvieshu valoda! wink.gif

BTW, visi kruti biznesmenji runa ar tevi tada valoda, kada tu saproti.. sie kaut vai kiniski iemacisies, ja no taa $$$ bus atkariigs! wink.gif

UN PLIIZ, tie KAs ieraksta komentaru piem, balsosu par TP, vai LPP (par sleseru lol jabut daunim, lai par vinu balsotu),

MOSKA PASKAIDROJAT, NA... JUS IZDARAT TIESI TADU IZVELI??? 36.gif

Beefy

Link to comment
Share on other sites

blja ja ne ponimaju..za4em lizatj zhopu USA i vrazhdovatj s Rossiej....esli Rossija perekroet vse kanali...u Latvijskih biznesmenov budut krupnie problemi....vse denjgi v Rosii...vzjatj tuzhe Venspilsnafta...kakaja bila kompanija...Rossija vsje perekrila i 4to mi vidim kompanija obonkrotilasj..nadnjah eje prodal na aukcione...vzjatj tu zhe Gruziju...na4ali lizatj zhopu Amerikosam i im Rossija vsje perekrila...6as oni tam budut sosatj svoi orlinie huji...Latviju zhdjet ta zhe u4etsj...skoljko uzhe soten tisja4 uehali za granicu iz Latvii za poslednii 4 goda ? i voob6e mne kazhetsja vsje eti golosovanija hujnja polnaja..uzhe davnim davno vsje izvesno...

Pasaulē ir vairākas "nometnes" - Rietumu (tu to sauc par ASV) nometne, Krievija&CO, Arābu valstis, Ķīna, Indija un viena nometne, kas iespaido vairākas nometnes, taču pati par sevi nav nozīmīga pasaules lielvara - Izraēla.Lai spētu izdzīvot, ir nepieciešams būt daļai no kādas nometnes.Latvija no 2 iespējamībām ir izvēlējusies Rietumu nometni, jo ar Krieviju vēsturiski vienmēr ir bijušas sliktas atiiecības + Latvijā joprojām atrodas okupanti un daļa no Latvijas teritorijas ir okupēta.Pēc deokupācijas ir iespējama attiecību uzlabošana un veiksmīgu ekonomisko attiecību izveidošana, lai gan pat tagad par to nevar sūdzēties, mūsu preču boikots nav iespējams, jo tādā gadījumā Krievija varētu aizmirst par PTO un visdrīzāk tiktu izolēta no Rietumu tirgus, kā rezultātā tiktu zaudēts simtkārtīgi, salīdzinot ar Latvijas zaudējumiem.

Link to comment
Share on other sites

da net Lativja ne4ego ne vibirala..ja uveren eje prosto zastavili...prislali iz Kanadi svoego prizedenta..prosto Amerikosom vigodno, 4to bi strani kotorie okruzhajut Rossiju nahodilisj v ih vladenii, 4to bi sozdavatj postojannoe davlenie na Rossiju...Etozhe Amerikanci...oni zhe na prjamuju bojatsja Rossju.

P.s. moje mnenie

Link to comment
Share on other sites

da net Lativja ne4ego ne vibirala..ja uveren eje prosto zastavili...prislali iz Kanadi svoego prizedenta..prosto Amerikosom vigodno, 4to bi strani kotorie okruzhajut Rossiju nahodilisj v ih vladenii, 4to bi sozdavatj postojannoe davlenie na Rossiju...Etozhe Amerikanci...oni zhe na prjamuju bojatsja Rossju.

P.s. moje mnenie

Latvija to izvēlējās pirms ~16 gadiem, bez tam, ko gan viņi var piespiest? Tāds ir arī tautas viedoklis.

Link to comment
Share on other sites

Balsošu par TP kā arī lielākā daļa man pazīstamo.

Laikam būs jāatkārto Beefy teiktais...Tas ir jauki, ka tu balso par TP, taču vai nevarētu lūdzu nelielu paskaidrojumu - kādēļ ?

Link to comment
Share on other sites

Man sen4i laikam balsos par 9. sarakstu (hz, kā tā partija saucās, zinu tikai ka tur ir šlesers sad.gif un viens džeks kas māmiņu algas pielika) . Jo viņi laikam tiešām kautko labu labu ir izdarījuši .

P.S. Beefy, es esmu tavu postu cienītājs! Tā tik turēt! Var pasmaidīt kad ir sūdīgs garīgais! thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...