Jump to content
GIGN Forum

Rit JAAAIET VEELET!


0xDEAD BEEF
 Share

Par kuru partiju balsosi  

134 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

pokor nah man banu?? tikai tapē ka kauko pateicu par krieviem?? tad zini esmu teicis un teikšu par viņiem vēl vairāk...piekrītu vbyuer. lielai daļai latviešu nepatīk krievija, jo viņi mūs okopēja. vai zini cik attīstīta būtu Latvija ja netiktu okopēta??? mēs bijām bagāta valsts ar apmierinātiem, samērā turīgiem iedzīvotājiem. bijām viena no bagātākajām valstīm eiropā. viss bija uz straujas attīstības ceļa, bet te pēkšņi krievija iedomājās mūs okopēt un to arī izdarīja. ieviesa sociālismu, kas nekam neder un čakarēja mūs 60 gadus. un arī tagat viņi mūsējos čakarē. V.V.Freibergai neļāva kļūt par ano ģenerālsekretāri tikai tapē ka viņa ir no latvijas..arī citas vlstis kas ir ap krieviju pakļavās tai un nebalsoja par Vairu. Starp citu tas aziāts kas ieguva visvairāk balsis ir daudz sliktāks nekā mmūsu prezidente..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 180
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

' date='Oct 6 2006, 16:02'] Es arī balsošu par TP un tieši par Šleseru

Manis teiktais apstiprinās.

Link to comment
Share on other sites

' date='Oct 6 2006, 15:02'] Beef ,redz tu vareetu paskaidrot kapēc tie kas balsos par TP ir nu kā tu tur teici -lohi?Es arī balsošu par TP un tieši par Šleseru,jo redzu vismaz dažas lietas ko viņš ir izdarījis.Blēži ir viņi visi ,savā ziņā.Tāpēc balsošu par to kuru uzkatu vismaz par sakarīgu blēdi.

Koma - Šlesers - LPP! wink.gif

Vins ir ok biznesmenis, bet par saviem pakalpojumiem prasa "mazliet par daudz"

Tp - tie gan ir prosta zaglji norijusies un jau noslipejusi savas metodes. Neko vinji nedara tadu, ko citi nevar izdariit.. saproti... saima nau daudz jadara.

Beefy

Link to comment
Share on other sites

nekad nedomāju ka tā teikšu bet beefijam šoreiz ir pilnīga taisnība.

par TP var balsot tikai atsaldēti idioti. reāli džeki strādā tikai tad, kad kaut kas ir jāizdara, pārējo laiku cenšas sabāzt naudu savā kabatā, lai pēc 4 gadiem varētu kādam iesmērēt stabu ar iemeslu "nu davai, pasaki kāds es mīļš un pūkains". Liepnieks, Stendzenieks & Rolšteins - šitos uz Irāku, lai paaģitē par saulaino dzīvi. plus pārējā varza, kas bučo kājas Šķēlem.

LPP (laikam arī LC - konkrēts lol, vecie krabji grib atpakaļ). Viņu lozungs - We Steal In The Name Of God! Baštiks var iesālīties, man līdz ģimenei vēl tālu.

ZZS. Lembergs. Vai man turpināt? Cik gan daudz ir jābūt galvai dauzītai pret gultas malu lai balsotu par Lembergu? Es aizbraucu uz Ventspili un zini ko? Nekā tur tik ahujenna kruta nav. Ielas nobruģēt neskaitās pilsētu sakārtot ja.

par kreisajiem nerunāšu, tāpat kā par LSDSP (sociāldemokrāti). man ar šiem džekiem nav pa ceļam. sola baigās nodokļu atlaides strādājošajiem un huju bļe - nekā vēl nav bijis. un nevajag stāstīt, ka viņus nelaiž pie stūres - paši viņi negrib braukt un vispār kaut ko darīt. karoče, šitie kuļ tukšus salmus.

balsošu par JL, tāpat kā iepriekšējo reizi. jo Repše ir no Marsa, bet šī partija cenšas citiem uz pirkstiem skatīties. un tas ir labi ja!

Link to comment
Share on other sites

ja jau TP neko nedara tad kapē viņi ir pārsāvēti tik daudzās pašvaldībās???

Nu nau jau ventspilī nekā TĀDA, bet arī teiksim rīgā vai kur citur nau nekā TĀDA. Ventspils ir tīra un sakopta pilsēta, esi tur kādreiz bijis pilsētas svētkos??? arī iebraucot tur vasarā ap kādiem 6 no rīta uz katra stūra bija pa sētniekam, a citur to vēl neesu redzējis

Link to comment
Share on other sites

' date='Oct 6 2006, 15:20'] Ok lai būtu LPP smile.gif,ar politiku neaizraujos.Nu tātad es balsošu par LPP.

Magiclax,šis topics ir par vēlēšanām ja nēesi pamanījis un vēsturi te iekšā nejauc,vari vēl brīvdienās iedzīvoties.

Bet VECIIIT.. KAA BET KAAAA 36.gif ka tu vari balsot par to stulbo Šleseru?

Ka tu vari buut aizmirsis VISUS tos politiskos suudus, kuros vins vel nesen bija iejaukts. Vins tacu ir kauna traips partijai - es brinos, kapec vinju neizmeta no turienes. Atceries BM mikas? Atceries Jurmalgetas lietu? Atceries telofn sarunu ierakstus? OMG! 36.gif

Beefy

Link to comment
Share on other sites

' date='Oct 6 2006, 16:20'] Magiclax,šis topics ir par vēlēšanām ja nēesi pamanījis un vēsturi te iekšā nejauc,vari vēl brīvdienās iedzīvoties.

Politika ir cieši saistīta ar vēsturi, tā kā lieki draudi.

Link to comment
Share on other sites

ja jau TP neko nedara tad kapē viņi ir pārsāvēti tik daudzās pašvaldībās???

Nu nau jau ventspilī nekā TĀDA, bet arī teiksim rīgā vai kur citur nau nekā TĀDA. Ventspils ir tīra un sakopta pilsēta, esi tur kādreiz bijis pilsētas svētkos??? arī iebraucot tur vasarā ap kādiem 6 no rīta uz katra stūra bija pa sētniekam, a citur to vēl neesu redzējis

tīra un sakopta neskaitās labklājīga antiņ. aizbrauc uz Minsku bļe - tur arī batjka Lukašeno ir noorganizējis tīrību.

un par TP runājot - tas ir tikai loģiski ka viņi ir visvairāk pārstāvēti, lielākā valdošā partija, daudz biedru un daudz apčakarēto latviešu antiņu kas par viņiem balso pašvaldību vēlēšanās.

Link to comment
Share on other sites

tīra un sakopta neskaitās labklājīga antiņ. aizbrauc uz Minsku bļe - tur arī batjka Lukašeno ir noorganizējis tīrību.

un par TP runājot - tas ir tikai loģiski ka viņi ir visvairāk pārstāvēti, lielākā valdošā partija, daudz biedru un daudz apčakarēto latviešu antiņu kas par viņiem balso pašvaldību vēlēšanās.

Ventspils ir viens liels mīts un kārtējais ierocis Lemberga rokās.Nabadzīga, stagnējoša pilsēta ar pāris atrakcijām un sakoptām ielām.

Link to comment
Share on other sites

Ventspils ir viens liels mīts un kārtējais ierocis Lemberga rokās.Nabadzīga, stagnējoša pilsēta ar pāris atrakcijām un sakoptām ielām.

Tieshi TAA!

Piedevam .. piedevamm gudri cilveeki saka, ka Ventspils taada buutu bijusi jebkuraa gadijuma, jo ar to naudu, kas iepluda taja mazaja pilsetelee noostas, vienkarsi nebija iespejams cits rezultats?

Beefy

Link to comment
Share on other sites

Vbyuer,šis nav politiķu diskusijas klubiņš,bet gan topics par ko kurš vēlēs.+ magiclax runā par pirmskara Latviju itkā pats būtu tur bijis un visu smalki izpētījis.

Beef ,bet paņem jebkuru partijas līderi izņemot vienīgi (varbūt)kreisās partijas un visi viņi ir sasmērējušies ,tikai cik nu kurš ir ar žurnālistu palīdzību izcelts "saulītē".

Link to comment
Share on other sites

zheel, bet apmeeram meenesis pietruukst, lai vareetu balsot.

bet nu ja vareetu, tad balsotu par LPP/LC un miinusu ievilktu Shleseram (kuram gan citam?). LPP/LC normaals sastaavs, patiik Ivars Godmanis, Andris Beerzinjsh un Bashtiks, normaali pipari.

Link to comment
Share on other sites

Piekriitu pulkvedim, kad nemaz tik slikti cilveeki tur nav partijaa, un tiai tapeec, kad vinji apvienojas ar Latvijas Celu, vot shitaa bija partija uz goda, a tas Slesers ar savu Ryanair jau zb, juus zinaat, kas Latvija darisies peec 6 gadiem(Ryanair plano jau veikt ap kadiem 80 lidojumiem vismaz dienaa), tjipa iebrauceeju mums nebuus, taa jau latvieshu maz...

Sleseru cienu kaa biznesmeni - respect, bet politikis, common sad.gif

Tautas partija, ko lai saka nav pretenziju, tapat kaa par JL un Zemniekiem, visi zog un visi chakaree, bet arii labus darbus dara, tapec pateikt, kad TP lohi kuri visus apzog, un taja pashaa laikaa balsot par JL nav smuki. Vnk tas ir kaa taja teicienaa pr to balki sava aci un skabargu citaa...

Link to comment
Share on other sites

' date='Oct 6 2006, 15:31'] Vbyuer,šis nav politiķu diskusijas klubiņš,bet gan topics par ko kurš vēlēs.+ magiclax runā par pirmskara Latviju itkā pats būtu tur bijis un visu smalki izpētījis.

Beef ,bet paņem jebkuru partijas līderi izņemot vienīgi (varbūt)kreisās partijas un visi viņi ir sasmērējušies ,tikai cik nu kurš ir ar žurnālistu palīdzību izcelts "saulītē".

Saproti - NAV svariigi, kura partija IR pie ruljiem un kuras partijas dzeks ir ministru prezidents, jo ierosinajumus saeima var iesniegt visas partijas, bet citas vinus tikai akcepte vai deny. Proti, ja JL pie ruljiem, tapat TP var iesniegt topicu pacelt bernu pabalstu vai kaut ka ta, vienigi stulbibas nevar izdarit, jo normala kontrole. Un tapat partijas ir vismaz divas koaalicija! wink.gif

Beefy

Link to comment
Share on other sites

Piekriitu pulkvedim, kad nemaz tik slikti cilveeki tur nav partijaa, un tiai tapeec, kad vinji apvienojas ar Latvijas Celu, vot shitaa bija partija uz goda, a tas Slesers ar savu Ryanair jau zb, juus zinaat, kas Latvija darisies peec 6 gadiem(Ryanair plano jau veikt ap kadiem 80 lidojumiem vismaz dienaa), tjipa iebrauceeju mums nebuus, taa jau latvieshu maz...

Sleseru cienu kaa biznesmeni - respect, bet politikis, common sad.gif

Tautas partija, ko lai saka nav pretenziju, tapat kaa par JL un Zemniekiem, visi zog un visi chakaree, bet arii labus darbus dara, tapec pateikt, kad TP lohi kuri visus apzog, un taja pashaa laikaa balsot par JL nav smuki. Vnk tas ir kaa taja teicienaa pr to balki sava aci un skabargu citaa...

smile.gif

Tagad man pastāsti kādu gadījumu, kur JL ir apzadzis valsti.ZZS, TP un LPP ir izteiktas oligarhu un mafijas partijas, nesaprotu kā pat var apsvērt domu par tām balsot.

Link to comment
Share on other sites

smile.gif

Tagad man pastāsti kādu gadījumu, kur JL ir apzadzis valsti.ZZS, TP un LPP ir izteiktas oligarhu un mafijas partijas, nesaprotu kā pat var apsvērt domu par tām balsot.

Nu gluzi ka pa sviestu ari JL nav gaajis... bija kaut vai tas pats pisaks ar veselibas ministru auderu un tiko kaut kaads losis kaut kaadu 80k kukuli njeema, BET PUISI, taas ir tikai PUKIITES uz TP, LPP, ZZS fona (ZZS ar Ingirdu Udri kurai nodzerts muulis vispaar fascinee)

Beefy

Link to comment
Share on other sites

Nu gluzi ka pa sviestu ari JL nav gaajis... bija kaut vai tas pats pisaks ar veselibas ministru auderu un tiko kaut kaads losis kaut kaadu 80k kukuli njeema, BET PUISI, taas ir tikai PUKIITES uz TP, LPP, ZZS fona (ZZS ar Ingirdu Udri kurai nodzerts muulis vispaar fascinee)

Beefy

Jā, JL ir bijuši biedri, kas ir zaguši, taču 1)tā ir bijusi viņu personīgā rīcība, kas nav saistīta ar viņu darbību JL

2) tie nav bijuši partijas līderi

3)nekavējoties šie cilvēki ir izslēgti no partijas

Taču pārējie ? Pārējās partijas uzliek mīksto un atstāj visus sarakstos, turpina slepeni apzagt valsti, taču es patiešām ceru, ka beidzot pienāks tas brīdis, kad Šķēlem un Lembergam tiks piemērots drošības līdzeklis, beigas TP un ZZS būtu garantētas.

Link to comment
Share on other sites

ja jau TP neko nedara tad kapē viņi ir pārsāvēti tik daudzās pašvaldībās???

Nu nau jau ventspilī nekā TĀDA, bet arī teiksim rīgā vai kur citur nau nekā TĀDA. Ventspils ir tīra un sakopta pilsēta, esi tur kādreiz bijis pilsētas svētkos??? arī iebraucot tur vasarā ap kādiem 6 no rīta uz katra stūra bija pa sētniekam, a citur to vēl neesu redzējis

Gribi teikt Cēsīs bija baigi sliktāk pilsētas svētkos??? Arī viss bija sakopts [ja neņem vērā to kad dalīja Coca-Cola un Limpo bundžas tad visas pilsētas miskastes bija pārpildītas], uz katra stūra pa WC, gandrīz visur jauns asvalts tika uzliets [ja neņem vērā to kā uzlika asvaltu pie pie super geto aka super neto, nu vnk. lol viss vienās bedrēs], atjaunoja visas strīpas uz ceļiem, visur bija norādes [cik es atceros] un sētnieki nepavisam neslinkoja!! So... Mazliet nepārspīle kad Ventspils ir labākā, bet visas pārējās pilsētas sūka!

Link to comment
Share on other sites

Jā, ja man būtu iespēja es protams būtu par LPP, jo skaidrs, ka visi zog, tikai daži arī k-ko dara! Piem. JL piestāda gan māmiņu algas, gan minimālās algas un pensijas paaugstinājumu kā JL veikumu un tas vien jau rada riebumu!

1) Tā pati Čepāne šodien tika pieķerta melojot tiesā! (Sīkāk varat lasīt @ ŠEIT)

2)

21 septembrī Saeimas deputāti balsoja par grozījumiem Darba likumā, nosakot,ka darba ņēmēji nedrīkst tikt diskriminēti seksuālās orientācijas dēļ.

JL (izņemot Ingūnu Rībenu un Paulu Kļaviņu) visi nobalsoja par visiem pederastiem u.t.t! Forši, ja piem. skolā bērnus mācītu pedofīls! wink.gif

Anyway šovakar varēs visu partiju izvirzītos premejera amata kandidātus TV ekrānos vērot @ LTV/Milžu Cīņas un nedaudz pirms šīs diskusija raidlaiku sev nopircis Lembergs @ LTV pēc panarāmas viņs teiks uzrunu - smile.gif

chill

Link to comment
Share on other sites

Jā, ja man būtu iespēja es protams būtu par LPP, jo skaidrs, ka visi zog, tikai daži arī k-ko dara! Piem. JL piestāda gan māmiņu algas, gan minimālās algas un pensijas paaugstinājumu kā JL veikumu un tas vien jau rada riebumu!

1) Tā pati Čepāne šodien tika pieķerta melojot tiesā! (Sīkāk varat lasīt @ ŠEIT)

2)

JL (izņemot Ingūnu Rībenu un Paulu Kļaviņu) visi nobalsoja par visiem pederastiem u.t.t! Forši, ja piem. skolā bērnus mācītu pedofīls! wink.gif

Anyway šovakar varēs visu partiju izvirzītos premejera amata kandidātus TV ekrānos vērot @ LTV/Milžu Cīņas un nedaudz pirms šīs diskusija raidlaiku sev nopircis Lembergs @ LTV pēc panarāmas viņs teiks uzrunu - smile.gif

chill

Tu pats apzinies, ka esi propogandas upuris ? Tvnet, LNT, TV5, NRA, Latvijas Avīze un citi mediji ir oligarhu kontrolēti.Piemēram, Latvijas Avīzes un NRA īpašnieks ir Ventspils Nafta par kuras saistību ar Lemberu tā kā vajadzētu zināt.Vienkārši bez komentāriem, reklāmu un propogandas rezultāts.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...