Jump to content
GIGN Forum

Remonts


Dj_erix
 Share

Recommended Posts

Dabūju jaunu (lol kā man patīk šis vārds) dzīvokli. Ar draudzeni sasparojāmies un paņēmām kredītu 2000Ls, uz vienas istabas remontu aizgāja 2500Ls, tagad esam ievākušies šāi "jaunajā" dzīvoklī, šai pasakaini izremontētā istabā, bet kad nākas iet uz virtuvi, vannasistabu, !!!TOOOOLETI!!!, mani pārņem šausmas...tādas šausmas, ka vairs nezinu cik vēl piķis būš jāieliek, par otru istabu po, tas var pagaidīt, bet !!!TOOOOLETE!!! ir tāda, nu tāāāāā...eh... lab parunāsim pa virtuvi, lai pārlieku sevi nesatrauktu.

HMM Virtuve ir cool, daudz lielāka nekā standarta piecstāvu bloka ēkās, doma ir ielikt stūra ... hmm... ne dīvānu...bet...nu... karoč jūs sapratāt. BET IZLIETNE, KRĀNS< GRIESTI, PLĪĪĪTS, AAAAAAAAA Ārprāc, PSC cik vēl piķis jāiegrūz.....

Lab par vannasizstabu...hmmm...nav ne vainas (tīrākā vieta kuru varēja atrast, kad pirmoreiz spērām soļus šai miteklī) Vanna perfekti nolīmeņota, un nedomājiet ka tā lai ūdens normāli iztek, bet tā lai viss vienā līmenī, karoč, pēc vannas jāstumda ūdens uz to nolāpīto caurumu, lai dabūtu viņu ārā.

Jūs teiksiet "pidiņ tak paliec kautko zem vannas pekām", varu iepriecināt šīs pekas ir iecementētas grīdā. COOL ne?!?!

Uh..uzreiz palika vieglāk, kad izkrata sirdi.

Vēlāk varbūt bildes ar iemetīšu, žēl nenofočēju izremontēto istabu pirms ķēros viņai klāt ( viņa bij visbriesmīgākā )

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kr4 pagashgad pabeidzu ieksh lv remontu divistabu dzivoklii + virtuve + vannas istaba. Beigu beigas man sanaca ar visu darbu izmaksas nepajokasm ap 10k , bet tas ir ieskaitot, ka visas sienas tika nosiltinatas un griesti ar. Shajas dienas remonts nav nekads letais prieks sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Nu Erix tu jau vēl ekonomiski esi izremontējis.Mēs ar sievu ņemam 20000 Ls 3 istabnieka remontam un tad vēl domāju vai pietiks.Tākā nekrīti izmisumā būs labi,bet cik forši tagad ir tajā istabā,ne ?A par to vanu ,nu vienīgais būs jāizkaļ tās kājas un jāiecementē pa jaunam,bet vispār kāds idiots ir iebetonējis vannu ??smile.gif

Link to comment
Share on other sites

NU tāā vispār piekritīšu, ka tas ir lēti, bet ņemot vērā ka es visu darīju pats, tad domāju ka tas i daudz VIENAI istabai, un šī istaba nu kāā lai jums pasaka...nu... es taisīju 1x mūžā 4.gif (laikam palika skaidrāks), domāju ka visa dzīvokļa pabeigšanai šī suma tiks vismaz četrkārīgi palielināta.

Un jā, šai sumaa ir arī mēbeles (tb gulta ar madraci (300Ls)), bet ja ņemtu sīkāk (logi + krāsas + špakteļi + tapetes + aiskari + līmes + vēlsazinkas) tad tur jau sanāktu ašš visi 3500 + neesmu maksājis ne santīma meistariem, aa meloju 30LS par lamināta uzlikšanu.

Man pat nav galdiņa uz kā uzlikt PC 4.gif - man klava ir uz viena krēsla - pele uz otra - Monis uz kautkādas vecas TUMBOČKAS un pc aiz tās zemē, pats sēžu uz 10cm augsta beņķīša 4.gif .

Link to comment
Share on other sites

Njaaa apsveic ar parvertibaam, es iztereju 4,5 k, lai izremontetu 3 izstabu dzivokli, visu darija meistars, domajat, ka pietika biggrin.gif Tas pimpiits darbu izdarija cik gribeji un aizpisaas uz laukiem, viss jau it ka ir euro remonts, bet pilns ar tadie sikumiem,(vanasizstaba ir tikai 1 kraans, nav ne vannas, ne izlietnes).

Karoche dirsaaa, musdienaas remonts ir navigi daargs, esmu keries pie majas atjaunoshanas, tapec saku jums vienu, pirms kaut ko tadu dariet apdomajiet, vai gribat dzivot uz udens un maizes biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

nu reaali par sava dziivoklja remontu naacaas maksaat paari 10k, bet vannasistaba pilniibaa tika paaartaisita un paareejaam istabaam kosmeetiskais + griida jauna, tagad prieks, ka var dziivot taadaa dziivoklii nevis meeslu kaudzee. Taa kaa erix tas ir to veerts izmest to naudu, peec tam pasham buus laba sajuuta, pohuj, ka kaadu laiku nevarees atljauties dazhus labumus.

Link to comment
Share on other sites

nu reaali par sava dziivoklja remontu naacaas maksaat paari 10k, bet vannasistaba pilniibaa tika paaartaisita un paareejaam istabaam kosmeetiskais + griida jauna, tagad prieks, ka var dziivot taadaa dziivoklii nevis meeslu kaudzee. Taa kaa erix tas ir to veerts izmest to naudu, peec tam pasham buus laba sajuuta, pohuj, ka kaadu laiku nevarees atljauties dazhus labumus.

Tieshi taa, tikai galvenais ir pabeigt, veel stulbaak ir, kad ir iesaakts, un tad dzivot tada pa pusei miskastee, Galvenais ir pabeigt thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Nedzivoju Riga, bet bralens tur dzivokli panema kredita visu siki izremontet 4 istabas purvciema. Es nedaudz biju soka kad sis pateica ka aizgaja rupji rekinot 70000ls

Kārtējais krānu garinošais posts ar kuru Super rembo gribēja pateikt ka viņa Ciltskokā visi ir ahūna bagāti... Ko es stipri abšaubu jau vien tapēc, ka tu esi no rēzeknes!

P.s maybe tu vari ielikt savu uberkruto TV par 2000k ls un kruto datoru (ķipa bildes) Vai ari tu nevari atļauties fočuku , vai vnk esi to saplēsis?

Link to comment
Share on other sites

Gribētu zināt ar ko nodarbojas viņs jo sanāk neizdevīgi skatoties ss cenas neremontēts 4 istabu dzīvoklis purvciemā maksā ~100000k EURO bet ar eiroremontu viss Pačotna uztaisīts ~ 160000EURO parēķinot tavs bračka kopā ir iztērējis 140000k LS r to gribēju pateikt ka tu smagi dirs (man liekas) Un vēlaizvien gribētos redzēt bildes (ā jā aizmirsu tev laikam nav fočuka) kad nākamreiz satiksi savu papucīti pasaki lai nopērk CANON 1D ar Kuču objektīviem pa pāris k LS !

Link to comment
Share on other sites

Nedzivoju Riga, bet bralens tur dzivokli panema kredita visu siki izremontet 4 istabas purvciema. Es nedaudz biju soka kad sis pateica ka aizgaja rupji rekinot 70000ls

lol, viņš smagi aplauzīsies, kad purčikā blokmājām dzīvokļu cenas kritīsies. un tas notiks agri vai vēlu.

jo padomju laiku arhitektūra ir sūds.

+

purčiks...

no offence, bet vienīgais vērtīgais rajons ir centrs. pārējos rajonos tur pēc ielām jāskatās.

arvienvārdsakot, ko mums SR gribēja pateikt, ka viņa brālēns ir notjūnējis septīto žiguli un tagad tam ir 100 zirgi. like yeah - thats some wise money investment.

again... ja tu ieliec saprātīgu (ap 10000) naudas summu blokmājas dzīvokļa remontam, tad tas ir ok.

Link to comment
Share on other sites

Laikam nevajag man braukt uz RIgu dzivot  dry.gif  tad jau letak saiet pasam maju uzcelt un pieskatit ka visu taisa. Letak un labak var viss sanakt.

be, leetaak un labaak tev tur viss sapuus.

es savu 3in2 dziivokliiti pa ~2k izremonteeju, btw pirms pieciem gadiem.

Edited by kaamis
Link to comment
Share on other sites

Nedzivoju Riga, bet bralens tur dzivokli panema kredita visu siki izremontet 4 istabas purvciema. Es nedaudz biju soka kad sis pateica ka aizgaja rupji rekinot 70000ls

Neskaitot remontu vēl ticētu, bet ar remontu tam visam vajadzētu izmaksāt 2x dārgāk. Dzīvokļu cenas ir vienkārši izcili kretīniskas.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...