Jump to content
GIGN Forum

Cik Dziive Tomeer Ir Skarba :(


labbeC^
 Share

Recommended Posts

Normaali koku pakjeera laugh.gif Nedaudz atgaadina mani beerniiba kad ar iksinju nesos nost no normaali staava klana un netiishaam nospiedu priksheejaas bremzes. Aizlidoju apmeeram 10 metru sun nolaidos ar ribaam un seju pa prikshu un normaali aizshljuucu, kaadas 30 sekundes nevareeju paelpot, peectam gardi pasmeejos un devos remonteet savu sapliisusho riteni smile.gif

P.S. Kaa tu zini ka vinjsh ir dziivs ?

Edited by Koshkers
Link to comment
Share on other sites

Normaali koku pakjeera laugh.gif Nedaudz atgaadina mani beerniiba kad ar iksinju nesos nost no normaali staava klana un netiishaam nospiedu priksheejaas bremzes. Aizlidoju apmeeram 10 metru sun nolaidos ar ribaam un seju pa prikshu un normaali aizshljuucu, kaadas 30 sekundes nevareeju paelpot, peectam gardi pasmeejos un devos remonteet savu sapliisusho riteni smile.gif

P.S. Kaa tu zini ka vinjsh ir dziivs ?

PAlasi commentus ko dzeks raxtijis ja nemaldos tad shis bijis blakus...Vian laustas ribas un vrode ieksheja asinoshana!

Link to comment
Share on other sites

10metrus, k.. ir jau savas robežas fantāzijai, bet nu..

izskatījās, ka tas džeks tur ar kaklu vai ribām iemaucās tajā kokā, katrā ziņā šitādi joki var arī beigties fatāli, tapēc nemēģiniet to atkārtot mājās!

A jaa, iisteniibaa neapreikjinaaju reaali ka 10 metri ir pa taalu, isteniibaa vareetu buut 2,5 metri 1d71.jpg

Link to comment
Share on other sites

Es ar riteni esmu kritis no stava kalna klajuma bez kokiem utt liela atruma kad man bija 11 gadi, salauzu atslegas kaulu, un dabuju brazumus daudzus lielus. Taka pat ja zalite kriti, bet ja ir atrums un kuleni viss sanakt var

tas izskaidro, to ka tu esi Dabas Briinumu gariigais teevs smile.gif kaa sak' daudzi kriit no strojkaam, tu no kalna, poxodu rezultaats viens un tas pats!

shaubos, vai ar taadu aatrumu var nosisties, protams, var visaadi gadiities..

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...