Jump to content
GIGN Forum

Palīgā!


allworth
 Share

Recommended Posts

Tā... Nonācu pie secinājuma, ka man nepieciešams jauns telefona aparāts. Izskatīju visu netu un tā arī neatradu neko kabatā liekamu. Varbūt varat ieteikt kādu no jaunajiem daiļumiem? Cena robežās no 180-300 ls, cik esmu novērojies, tad labākie laikam ir Nokia's un Sony-Ericson telefoni. Vēlama funkcija - mp3, moš arī rādžiņš.

Paldies avansā.

Link to comment
Share on other sites

Es tā padomāju un atcerējos, ka bračkam ir N70, nevis N72, tātad tas paliek, kā viens variants, K800i būtu ok, tikai nav latviešu valodas (vismaz ieliktā linka pagrīdes variantam smile.gif ). G-60, cik atceros, Tu uzturies Anglijas (Īrijas?) galā un tur jau nebūs latviešu valoda iekšā +zinu, ka vienādiem telefonu modeļiem pat funkcijas atšķiras Anglijas un Latvijas tirgos. Un vēl - jutīšos Tev, kā parādnieks un tas atsvērs 30% ietaupīto cenu +vēl jāgaida. Baigi daudz plusi happy.gif, moš pirms pirkšanas vēl ar Tevi sazināšos, senks par piedāvājumu enivei.

Link to comment
Share on other sites

Sony Ericssoniem bača labi netur (vismaz k700i un k750i, pats tādus lietoju).

Man k700i ļoti labi tur, vēlpietam kad uzlieku enerģijas taupīšanas režīmu, tad ir pavisam labi. Es ieteiktu šo telefonu, ir arī visas ekstriņas ko gribēji mp3+rādžiņš. bet diez vai 40mb atmiņa tev apmierinās..

Link to comment
Share on other sites

Nezinu kaa citi, bet es telefonu iedalu divaas kategorijaas - 1) vienkarshi telefons bez fiichaam 2) telefons ar visam iespejamam fiichaam cik vien iekshaa ielien. Man teiksim besii shitie nokias kas ir kaut kaadi pushibriidi starp pda un telefonu, muuzhiigi bremzee, visadi gljuki utt utt... Ja tiesham neinteresee dators telefona, tad vislabakais variants ir nokia 6100 + iPod + canon 350d smile.gif starpcitu es dzirdeju ka ipodus pat mashinaa var piesleegt klaat

Link to comment
Share on other sites

Man k700i ļoti labi tur, vēlpietam kad uzlieku enerģijas taupīšanas režīmu, tad ir pavisam labi. Es ieteiktu šo telefonu, ir arī visas ekstriņas ko gribēji mp3+rādžiņš. bet diez vai 40mb atmiņa tev apmierinās..

Par baču es tiešām piekrītu man ļoti ilgi tur. Tikai pogas brīžiem gan izbesī, vnk tik mazas. Un kā tev ir ar jojsticku? negluko?

sry par offtopic

Link to comment
Share on other sites

Par baču es tiešām piekrītu man ļoti ilgi tur. Tikai pogas brīžiem gan izbesī, vnk tik mazas. Un kā tev ir ar jojsticku? negluko?

sry par offtopic

Man nedaudz gļuko k700i džojstiks, bet bača tur labi wink.gif

P.S. Traffic, resni, strupi pirksteļi, ka pogas pa mazu?

Link to comment
Share on other sites

Par baиu es tieрвm piekrоtu man пoti ilgi tur. Tikai pogas brоюiem gan izbesо, vnk tik mazas. Un kв tev ir ar jojsticku? negluko?

sry par offtopic

Dюoistiks ar laiku pieput un sвk gпukot, ir divi varianti.

1) Paрam atskrыvзt un iztоєоt (nekas sareюмits)

2) aiznest uz jebkuru mobilo telefonu remontu un samaksвt no 2-4 Ls (tas pats, tikkai pa naudu)

Un vis atkal ok.

Edited by |2.v_o
Link to comment
Share on other sites

Kads no jaunajiem Sony Erisoniem W800 jeb w801 vienam bija 512 mb atmina tongue.gif labs mp3 viss kr4 kas vajadzigs! Jeb nu nokiu kadu no jaunakajiem vai ari SAMSUNG D500 vai D600 ari labsi mp3 normala atmina pie 100 mb var iztikt !

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...