Jump to content
GIGN Forum

Reporteejam Bagus


worm
 Share

Recommended Posts

Foruma bagi arī skaitās? Ja jā, tad man, nospiežot "View New Posts", vismaz pinnotie topiki nepazūd, pat, ja tur kāds ir pēdējo reizi atbildējis pirms vairāk kā dienas un es jau 18 reizes esmu apskatījies to atbildi un jaunas nav nākušas klāt.

P.S. Arī pārējie topiki nepazūd, sēž k-kādā 3. lapā kaut arī sen jau izskatīti un izlasīti.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 136
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Foruma bagi arī skaitās? Ja jā, tad man, nospiežot "View New Posts", vismaz pinnotie topiki nepazūd, pat, ja tur kāds ir pēdējo reizi atbildējis pirms vairāk kā dienas un es jau 18 reizes esmu apskatījies to atbildi un jaunas nav nākušas klāt.

P.S. Arī pārējie topiki nepazūd, sēž k-kādā 3. lapā kaut arī sen jau izskatīti un izlasīti.

Pirms ej ārā no foruma nospied Mark all posts as read, tad tos vecos vairs nevajadzētu rādīt, vismaz man tā ir.

Link to comment
Share on other sites

Nu bet agrāk viņus arī bez tās spiešanas vairs vēlāk nerādīja.

P.S. Autologins sācis strādāt.

nezinu, kas tev tur strada, bet ikreiz ienakot foruma, man ir jaklikscina uz ikoninjas ''log in''! un tad tikai varu ielogoties, kaut ari ir atceksets lai mani automatiski pielogo! zaban.gif

Link to comment
Share on other sites

Pie regotajiem nickiem neparaadas visi klani.. Esmu vairaakas reizes skatijies, bet Criminal neredzu, klans ir regots jau ilgu laiku... Par forumu katru reizi no jauna jaaieraksta logins un parole, kaut vai arii esmu ielicis remmber me..May be vnk uztaisiits ka cookies izdzeeshas... Cik skatos arii adminu izkaarojums katru reizi mainaas.. biju blakus Dreamam tagad esmu kaut kur citur...(kaut gan tas ir mazsvariigi un tam nav nekaadas noziimes)

Nobalsoju par severi paraadijaas daudz vairaak zvaignes kaa vaidzeetu buut laikam liidz max.. pagaaja paaris min un bija ok..

Lapas apakshaa laikam arii nav ielikti copy righti... smile.gif

P.S. Izmantoju Firefox/1.5.0.6

P.S.S. Sorry screenu nav...

Edited by Teddy
Link to comment
Share on other sites

bagam ar online juzeru tabulas novirzishanos lapas apakshpusee vajadzetu buut safixetam, ja vel kads to redz, tad noteikti skriinshotu taisat un postejat te

kas attiecas uz sho

Pie regotajiem nickiem neparaadas visi klani.. Esmu vairaakas reizes skatijies, bet Criminal neredzu, klans ir regots jau ilgu laiku...

tad tas nav bugs... vienkarshi criminal klans bija registrets ar niku kursh ir izdzeests, attiecigi to klanu nav pie kaa pieaakjeet, tapec vinsh ir dzeests smile.gif visus shitadus gadijumus atliek izskatiit manuaali un ar roku vienkarshi safikseet

Link to comment
Share on other sites

Gribu par forumu pasūdzēties. Skatos jauna pousta ikoniņa, eju iekšā sadaļā, izlasu, spiežu GIGN Forum, skatos sadaļā atkal jauns pousts, eju iekšā, aplaužos, jo tur rādās, ka jaunu poustu nav. Ja tikko pēc topika pārlasīšanas, uzspiežu uz sadaļas nosaukuma, tad infa apdeitojas un rādās, ka jaunu poustu nav. Kāpēc tas tā nenotiek, spiežot uz GIGN Forums? A?A?A?

Priekš paaugstinātā puikas: ir bijis visu laiku smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...