Jump to content
GIGN Forum

Uzzini Savu Nāves Datumu!


Gramatvedis
 Share

Recommended Posts

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Thursday, November 9, 2073 būšu vecs opis kuram būs pari pa 80 gadiem biggrin.gif

EDIT : uzliku pēc tam Smoker un izrādās,ja pīpētu dzīvotu vēl ilgāk biggrin.gif

Thursday, December 11, 2087

Edited by ^Ali^
Link to comment
Share on other sites

2066 tas būtu 79 gados. Tik mož man kāds var izskaidrot par augumu un svaru, lai precīzāk noteiktu. Jo nezinu kur to likt, jo ārzemju mērvienības nezinu. kr4 cik tur būtu jāliek ja svars piem 50kg un augums 1m 50cm. rolleyes.gif

cum on izskaidrojiet tās svara un garuma mērvienības.

Edited by Traffic
Link to comment
Share on other sites

Tuesday, September 25, 2063.

Dammit, vēl tikai 57 gadi ko dzīvot, tas nozīmē, ka miršu 73 gadu vecumā sad.gif Itkā jau nav maz, bet varētu vēlēties vairāk. Turpmāk katru 25. septembri atzīmēšu ar totālu nodzeršanos par godu savai nāvei smile.gif

P.S. Man gan smoker vai non-smoker nemaina nāves datumu, tā, ka droši varu sākt kurīt biggrin.gif Gan jau, ka miršu no kādas lodes, tāpēc arī tā smēķēšana neko nemaina smile.gif

P.P.S. Izrēķināju vēl vienam sev tuvam cilvēkam nāves datumu un tas saits teica, ka viņš mirs manā vārda dienā dry.gif

P.P.P.S. Ierakstīju sīku resni, kurš dzimis 1956. gadā un ir pesimists, man parādīja nāves datumu 1997. gadā un parādījās uzraksts - your time has expired, have a nice day laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Ceru ka ieliku pareizi BMI.

Trešdiena, 23 Oktobris, 2041. gads.

Vai arī ja tomēr sākšu smēķēt - Trešdiena, 14 Novembris, 2040.gads.

Interesanti tizli ir arī tas ka ar vienādiem 'statiem' spiežot vairākkārt, parādas dažādi datumi. Lētums. dry.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...