Jump to content
GIGN Forum

Cs_mcdonalds


Recommended Posts

cs_mcdonalds mape ir liidziiga iistajam mcdonaldam smile.gif Iekshaa ir virtuves, toletes kases, galdini, birojs, mcdrive, radio... Darbiiba notiek natkii un ne tikai pa iekshu, bet arii pa aaru cool2.gif mapee veel ir arii mazs pazemes tuneliits smile.gif Sry bet screenus atrast neizdevaas sad.gif

CS_MCDONALDS

Edited by ForCe^
Link to comment
Share on other sites

Paklau Force...

es saprotu nu, ka loti loti gribejas paradit visiem shito mapi, bet beigu beigas sanak, taa ka mums jaiztiek ar tavu ne tik detalizeto aprakstu...stulbi...

Bet katraa gadijumaa shi mape noteikti neparadisies ieksh servera tikai tapec, ka vinja saucas cs_mcdonalds.

Neatbalstu shadas kartes.

Link to comment
Share on other sites

Bļ** izlasat kas tai lapā bij raxtīts un tad muldat

"You are looking at this page because you are trying to download from www.gign.lv and NOT our website which is http://www.cs-maps.org/.

We do not encourage leeching of this sort. If you want to have the files on your website please host them locally"

Un tiem kas īsti neruba es varētu šīs lietas būtību izskaidrot,

viņiem nekad nepatiks ja kāds no mums liks tiešos linkus uz šamo failiem

un es viņus pilnībā saprotu, jo viņi ir web lapa nevis failu serveris priekš tiem kas paši šos failus kaut kur nevar glabāt.

P.S. Ja kādam to mapu čista vajg tad tai lapā searčā ieraksti un paņem

Edited by vincister
Link to comment
Share on other sites

Bļ** izlasat kas tai lapā bij raxtīts un tad muldat

"You are looking at this page because you are trying to download from www.gign.lv and NOT our website which is http://www.cs-maps.org/.

We do not encourage leeching of this sort. If you want to have the files on your website please host them locally"

Un tiem kas īsti neruba es varētu šīs lietas būtību izskaidrot,

viņiem nekad nepatiks ja kāds no mums liks tiešos linkus uz šamo failiem

un es viņus pilnībā saprotu, jo viņi ir web lapa nevis failu serveris priekš tiem kas paši šos failus kaut kur nevar glabāt.

P.S. Ja kādam to mapu čista vajg tad tai lapā searčā ieraksti un paņem

Klausies Pimpester!

Man nekas gudrs nav vel jazilee, lai tiktu pie skriniem vai jameklee pustundu googlaa screene, ja tiek taisits topiks par jaunu mapi, tad vajag arii normalu linku, nevis kaut kadu levo.

udar1.gif

Link to comment
Share on other sites

Paklau Force...

es saprotu nu, ka loti loti gribejas paradit visiem shito mapi, bet beigu beigas sanak, taa ka mums jaiztiek ar tavu ne tik detalizeto aprakstu...stulbi...

Bet katraa gadijumaa shi mape noteikti neparadisies ieksh servera tikai tapec, ka vinja saucas cs_mcdonalds.

Neatbalstu shadas kartes.

Pedeja laika vispar nevienas mapes netiek ne atbalstiitas, ne neatbalstiitas biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...