Jump to content
GIGN Forum

Gign Pasākums


macho
 Share

Recommended Posts

  • Replies 709
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

un es paliku bez tupeleem !  zaban.gif

pag pag es vel tikko zinaju vainigo =))

bus kautkads video?!

edit: vai es butu maku pazaudejis?!

Edited by darek
Link to comment
Share on other sites

Bljaa viens a man fakin eerce piesuukusies un es neesmu poteets smiliez.de_2477.gif? smiliez.de_2477.gif? smiliez.de_2477.gif

Nebeedaa! dodies uz slimniicu un vinji tevi sapotees, tiesa ka peec eerchu kodiena pote jau maksaa 9ls-10ls par katriem 10kg no tava svara, ja tu sver piemeeram 60kg tad tev shii pote izmaksaas 60ls, be ja tu esi tik smags kaa es tad tev shii pote izmaksaas 120ls ! thumbsup.gifhttp://www.ercem-ne.lv/

Atradu arii jauku VIDEO!

Edited by Judge**
Link to comment
Share on other sites

un es paliku bez tupeleem !  zaban.gif

es kaut kur redzeeju bezsaimnieka tupeles kliistot, diemzheel es iipashniekiem atgriezu tikai mobilos telefonus, tupeles neaiztiku tongue.gif

zheel, ka netiku :/ daudzi noteikti gribeeja pakashkjeeties ar mani ^^ bet nu mans pasaakums arii bija tiiri ok, tagad veel esmu zem zaljaa efekta smile.gif

nu katraa gadiijumaa vajag taisiit veelvienu tuvaakajaa laikaa smile.gif

lv liimens no csm tev gribeeja sveicienus iedot biggrin.gif (taa kaa es ar tomasu tevi iisti nepaziistam, tad gan neko sliktu tev nedariitu)!

Edited by EriX
Link to comment
Share on other sites

Es paliku bez ērcēm, bet man ir sametušās kādas miljons pumpas. Un iekoda man 0 odi.

moš alerģija pret kaut ko.

jimbuga - ērces bija arī naktrīsdē un peinam. Vēl nomiruši nav. Un potēts man liekas no viņiem arī neviens nav smile.gif

Link to comment
Share on other sites

36.gif jāiet man ar pačekot.. izskatās, ka tas nav bijis tusā, kam nav ērces  zaban.gif

jaasaka, ka es paliku bez eerceem, bet es, cik atceros, nemekleeju pa mezhu 40 minuutes kaa nolaist uudeni un es neteeloju liikji guljammaisaa mezha viduu (kaa te dazhi kadri, kurus es neatklaashu) biggrin.gif

Edited by EriX
Link to comment
Share on other sites

Tātad... viss pasākums bija okei. Man tiešām patika, protams, bija arī dažas vilšanās. Ar spiti jau runājām - tādu pašu vietu teorētiski varējām dabūt arī bez maksas (un bez uuber - resnās dilles).

Tāpat mani priecē spites peldētprasme un arī tas, ka labu laiciņu vazājoties pa mežu šamējo meklējot, ērces tomēr nedabūju tongue.gif .

Stulbi, ka peldvieta tāda... nu nekāda... bet tas pat savā ziņā bij labi, jo pa pālim nav gudri peldēties.

Aa jā... man liekas, ka es duha nežēlastībā tomēr nekritu, jo neatceros, ka šis man būtu kaut ko nelāgu teicis. Visiem pārējiem gan naughty.gif

Bildes arī labās smile.gif, katrā otrajā kāds vārtās pa zemi pilnīgā autā. Nājsiks smile.gif, tā tie gignieši atpūšas thumbsup.gif

P.s. Es ceru, ka vairs nedzirdēšo to dumo niku kā macho un peins mani šorīt nosauca! Bļin! mad.gif

Link to comment
Share on other sites

Starpcitu, "...inficēties ar šo nopietno slimību var ne tikai mežā, bet arī upes krastā, pludmalē, kur netālu no ūdens aug zāle vai krūmi..."

Erix, kopeet nemaaki? smile.gif

nee

edit: mums tas viss bija, ko tu nosauci anfisa.

Edited by EriX
Link to comment
Share on other sites

Tāpēc jau to teicu, jo daži minēja, ka mežā nebija un it kā tāpēc arī nesaķēra nevienu ērci, bet patiesībā viņiem iespēja saķert ērci bija tik pat liela kā pārējiem, kas bija mežā wink.gif.

patiesības serumu esi iedzērusi, ka patiesību zini? Pēc varbūtības teorijas tā galīgi nav 'patiesība'

pie tam ērces ir gudri radījumi un izvēlas kam kost! teiksim dr_pain dabūja normāla izmēra ērci, kā jau normāls kabans, kamēr nak3d noķēra tik tādu pussy ērci. no offence wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Ko tieši tu ar to gribēji pateikt!? To, ka tu biji tur aizbraucis, bet vislaik slēpies krūmos un zagi aliņus, jo vēl nebiji tik populārs, lai ietu kopīgi bazarēt? smile.gif

3 aldari , vairak nenjemu XD.gif pfff....nebij jau kruumi pec nakts kuros sleepties...pectam saaku dzivoties pa udenszaalem un tuseeju ar ziviim, paris sakariigi asari atnaca apjautaties ka iet thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

3 aldari , vairak nenjemu XD.gif pfff....nebij jau kruumi pec nakts kuros sleepties...pectam saaku dzivoties pa udenszaalem un tuseeju ar ziviim, paris sakariigi asari atnaca apjautaties ka iet thumbsup.gif

eemm.... wtf ?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...