Jump to content
GIGN Forum

Baltic Beach Party ..


htcr
 Share

Recommended Posts

Man jau arii patikās smile.gif Uguņošana gan bija so so vareeja būt labāk 20.gif

Vienīgais neapmierinaats biju ar to ka bija tikai smirdīgais Līvu alus, un tas kjipa Baltic Beach alus vispaar atšķaidiits ar uudeni annoyed.gif

Link to comment
Share on other sites

Ideaals pasaaciens.. Vislaabaakie momenti bija Praata Veetras uzstaashanaas, kad mees bijaam tik tuvu, ka redzeejaam katru Kaupera sviedru laasi & Latino nakts vienaa no teltiim. Vienkaarshi briiniskjhiigas briivdienas thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

man vienam izgaja 70 ls un nemaksaju par benzinu kas mums atveda taka kaa ar 40ls vareja iztikt es wnk nerubiju un kur nu veel 4 !!!!!! un nebija taa ka pirku ko gribu. .. visuvakaru dzeram un pa dienu edam chilli pica un pablo.. manuprat nav tas dragakais variants :/

Link to comment
Share on other sites

NU kā , patiesībā viss sākās 5dien Rīgā , mierīgi malkojām neparāk labu šnabi uz soliņiem , ap 3 naktī izdomājām bez īpašām finansēm šaut uz esīti. Ap 8 no rīta ieradāmies pie manis dzīvoklī , kur bija noplīsis T0mass ar Ēriku pēc wcg. Līdz kādiem plkst 11.00 niekojāmies ar alu un izdomājām , ka jāšauj uz bbp. Katrs savāca cik nu naudiņas varējam , un devāmies ar mikriņu līdz spicei stopēt . Sadalījāmies sākuma pa divi , pēčāk pa vienam . bla bla bla apmēram pēc stundām 7-8 biju Liepājā , tiesa pa vidam man parubījās telefons taču veiksmīgi satiku pārējos ceļa biedrus. Tikuši līdz liepājai katrs iztērējam apmēram 2 ls pārtikai , jo nebijām ēduši 24 h točna. Par pārējam naudiņam paņēmām brendiju un šnabi . Laimīgi satikušies iedzērām , tikām katrs pa 1 ls iekšā. Alkoholu diezgan riskanti slēpām ārpus bbp krūmos , par laimi neviens viņu nenospēra un neapmīza 18.gif Proatms iekšā satikām paziņas kuri bija biš pārstegti par mūsu negaidīto ierašanos ( iedzērām uz viņu rēķina ) , nu un tā mēs tur ballējāmies līdz pašiem plkst 6.00 kad visu klapēja ciet , un devāmies pie manas kursa biedrenes pagulēt , jo gulēts nebija 50 h . Nav ļaunuma bez labuma , jo viens no mums pazaudēja botu. Divi no mums devās gulēt , a mēs palikām meklēt botas. Atradām blakus mūsu slēptajam šnabim blakus vēl vienu . Bla bla iztukšojām šnabi - botu neatradām , un devāmies gulēt. Sanāca tā , ka vienu no mums varēja aizvest ar mašinu , divi no mums aizspēras uz Rīgu galīgi negulējuši , jo viņiem tur kaut kādas neatliekamas ģēlas bija. Nez kāpēc man likās , ka man ir nauda atpakaļceļam. Naudas nebija , un uz Rīgu tiku reti naglā veidā - Vienkārši aizgāju uz Autoostu un pat nepaskatoties uz šoferi iekāpu autobusā un braucu līdz Rīgai devil.gif tā pat nebija ko zaudēt . Man patika smile.gif

Edited by Atamans
Link to comment
Share on other sites

NU kā , patiesībā viss sākās 5dien Rīgā , mierīgi malkojām neparāk labu šnabi uz soliņiem , ap 3 naktī izdomājām bez īpašām finansēm šaut uz esīti. Ap 8 no rīta ieradāmies pie manis dzīvoklī , kur bija noplīsis T0mass ar Ēriku pēc wcg. Līdz kādiem plkst 11.00 niekojāmies ar alu un izdomājām , ka jāšauj uz bbp. Katrs savāca cik nu naudiņas varējam , un devāmies ar mikriņu līdz spicei stopēt . Sadalījāmies sākuma pa divi , pēčāk pa vienam . bla bla bla apmēram pēc stundām 7-8 biju Liepājā , tiesa pa vidam man parubījās telefons taču veiksmīgi satiku pārējos ceļa biedrus. Tikuši līdz liepājai katrs iztērējam apmēram 2 ls pārtikai , jo nebijām ēduši 24 h točna. Par pārējam naudiņam paņēmām brendiju un šnabi . Laimīgi satikušies iedzērām , tikām katrs pa 1 ls iekšā. Alkoholu diezgan riskanti slēpām ārpus bbp krūmos , par laimi neviens viņu nenospēra un neapmīza 18.gif Proatms iekšā satikām paziņas kuri bija biš pārstegti par mūsu negaidīto ierašanos ( iedzērām uz viņu rēķina ) , nu un tā mēs tur ballējāmies līdz pašiem plkst 6.00 kad visu klapēja ciet , un devāmies pie manas kursa biedrenes pagulēt , jo gulēts nebija 50 h . Nav ļaunuma bez labuma , jo viens no mums pazaudēja botu. Divi no mums devās gulēt , a mēs palikām meklēt botas. Atradām blakus mūsu slēptajam šnabim blakus vēl vienu . Bla bla iztukšojām šnabi - botu neatradām , un devāmies gulēt. Sanāca tā , ka vienu no mums varēja aizvest ar mašinu , divi no mums aizspēras uz Rīgu galīgi negulējuši , jo viņiem tur kaut kādas neatliekamas ģēlas bija. Nez kāpēc man likās , ka man ir nauda atpakaļceļam. Naudas nebija , un uz Rīgu tiku reti naglā veidā - Vienkārši aizgāju uz Autoostu un pat nepaskatoties uz šoferi iekāpu autobusā un braucu līdz Rīgai devil.gif tā pat nebija ko zaudēt . Man patika smile.gif

Njaaaa vot to es saprotu Atamans izspiezh maksimumu no visa ko var, na haljavu aizbrauc atbrauc, nahaljavu iedzer. utt biggrin.gif:D:D

Link to comment
Share on other sites

Sestdien laikam izdomājām ka dārga ieeja n shit - testēsim aliņus pie manis - katram 7-10 aliņi. Dzeram sākumā - ordii, rawen un hydro - atnāk vel frozen, morfin UN ANALGINS - izdzeram vel pāris. Izdomājām ka jāiet k-kur - aizgājām uz ezermalu izdzert vel pēdējos, tad gājām uz jūrmalu - skrienot kautkā mistiski sapisu kāju, pa vidam mērena bezfilma - neatceros kā tikām lidz jūrmalai. Tālāk jūrmalā satikām h4x0ru - WZ. H4x0ram kautko prasījām runājām kādu brīdi un tad h4x aizgāja mājās, bet mēs tālāk. Nosēdāmies spotā pie bbp žoga un tad pievienojās k-kad mums meitene ar brendiju - bija tā ka ar meiteni biju es un frozen - pārējie kkur pazuduši.

Par brendiju neko nezinājām - meitene pēkšņi izvilka no somas un deva dzert - f00k tīrajā - un no tā laika arī filma pazuda pilnībā..

Atceros vel tikai fragmentu kā analgins jurcē vēma un to kā k-kur pa parku gāju skaidri neredzot un cenšoties kādam piezvanīt biggrin.gif Labi ka beigās tomēr tiku savā gultā kautkā mistiski XD.gif

Nākamajā dienā redzējām rēgu-protēzi un vel pāris faņī lietas, bet tas laikam bija daļēji cīņas ar kaltētāju dēļ..

Vēl nosēdējām 1h k-kādā underground salonā kur uz 3 pc nebija 3 vienādas spēles ko spēlēt >_< Ejot uz to salonu redzējām seliku - es teicu rekur worms (lol), Rawen teica spite pie stūres, bet tad selika pie kinoballes apgriezās un iekšā sēdēja tikai 2 īsmataini džeki - jaunums gign komjunitijam - spite nogriezusi matus biggrin.gif

Tāād tas salons bija gta fanu salons laikam - meitene spēlē gta un pa telefonu runā: "jā es tūlīt izpildīšu pirmo misiju, ar riteni aizbraukšu .. " biggrin.gif

Sīči kas spēlē gta vice: "Tik kruta mašīna bomzim!"

Čaļi kas spēlē war3 1: "Ti zajebal!" 2: "Ņet, eto ti zajebal!"

kr4 lawl.

Aizgājām tālāk uz citu salonu un 1.5h griezām q3 lanā (hehe es ownoju visus ar railgun) un pectam ~ 30min spēlējām 3x2 pret sīčiem cs happy.gif

Iceworldā brutāli wallbangojām (saloni bez austiņām protams) un pectam šie uzlika aim_map - vienkārši šāvām nost.

Sīcis1 nodropo awp sīcim2 2: "Nu man bāāāāil!" 1:"šauj nost!"

Rawen caur kastēm šauj džekiem 1: "ES NEVARU IZTURĒT!"

Ordī pasaka lai uzliek aztec: 1: "Nevarat sakaut mūs? TE TU VARI REDZĒT ĪSTO SKILLU!!!!!!!!""

Rezumē:" smiliez.de_2125.gif

Edit: Man veljoprojām no tās 6dienas zem gultas stāv aldara gaišais 0.5 - negribas vairs biggrin.gif

edit2: Un lol - otrajā dienā mēs ar rawen ēdām 3 sivēnos k-kādu saldo kas garšoja un smaržoja pēc bonaparta XD.gif

Edited by ExtraOrdinary
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...