Jump to content
GIGN Forum

Mekleeju


Piika
 Share

Recommended Posts

mekleeju meitenes kas speelee cs un taisiitu klanu

paaris jau ir atrastas bet ar to nepietiek lai piedaliitos cw

gribas slaikt dzhekus tongue.gif

luudzu luudzu atsaucieties meitenes tongue.gif

manas domas ir tadas-meiteneem nav vietas cs,jums nav izredzes!

un kaa tad sauks juusu klanu?-[sPice-gIrls]? smiliez.de_2428.gif

Link to comment
Share on other sites

nu aarpraac taada diskrimninaacija...

mums jau ir klans kuraa ir 3 keitenes mani ieskaitot un tas saucas [MeiCHas]

lai zinaatu vnk ka taa sir meichas tongue.gif

besii kad izliekaas

jaa protams mees nevareetu speekoties ar pashiem krutaakajiem bet citi arii anv laaga pretinieki tongue.gif

so 76.gif

Link to comment
Share on other sites

manas domas ir tadas-meiteneem nav vietas cs,jums nav izredzes!

un kaa tad sauks juusu klanu?-[sPice-gIrls]? smiliez.de_2428.gif

eXtract stulbais pidiņš! Kāda tev daļa par to, ka kāda meitene veido klanu, kas ir ļoti apsveicami. Cik zinu, šī būtu 1. meiteņu komanda @ LV, bet varbūt es kļūdos. smile.gif

P.S. JASNA! Birthday 21 March 1993. eXtract, uz datorkrēsla vispār pats vari uzsēsties?

Edited by n00ke
Link to comment
Share on other sites

eXtract stulbais pidiņš! Kāda tev daļa par to, ka kāda meitene veido klanu, kas ir ļoti apsveicami. Cik zinu, šī būtu 1. meiteņu komanda @ LV, bet varbūt es kļūdos. smile.gif

P.S. JASNA! Birthday 21 March 1993. eXtract, uz datorkrēsla vispār pats vari uzsēsties?

nav nekaada padomju savieniiba,ka nevar izteikt savas domas!Briiva Latvija ko gribu to saku! smiliez.de_2428.gif

Link to comment
Share on other sites

Exctract Tu esi vienkarshi paranormali stulbs un neizglitots pidinsh !!!

Kas TU pirmoreizi redzi , ka damas spelee cs ? Un esmu gandriz 100%, ka 1/3 no spelejosham jaunkudzem Tevi izmasetu taa kaa delinju, bet Tu jau arii tads esi

Mirsti smiliez.de_1591.gif

Link to comment
Share on other sites

extract tu patiesaam neesi atiistiits! nu un ka speelee meitenes? tev kaada probleema ar to? a mosh tu esi meitene un tikai nesaki nevienam? 4ista vaig banu vinjam, vislaik jauni topici, un arii piespamoshana!

Link to comment
Share on other sites

extract tu patiesaam neesi atiistiits! nu un ka speelee meitenes? tev kaada probleema ar to? a mosh tu esi meitene un tikai nesaki nevienam? 4ista vaig banu vinjam, vislaik jauni topici, un arii piespamoshana!

Viņš ir vidējā dzimte - ONO!

Link to comment
Share on other sites

Juus jau arii taa kaa kkaadas hieenas uzbruukat visi kaa viens un nepaartraucat chiiksteet. Es tikai veeleejos piebilst , ka pirmais meitenju klans jau gluzhi nebuus wink.gif Jo bija [t]stee[L] klans wink.gif 1 (vai arii 2`as) meitenes bija ieguvushas Latvijas pro statusu iekljuusotot 4tus (lai arii 4tus vadiija vinjas braalis , vinja tik tieshaam speeleeja labi 18.gif

Taa kaa - meiteneem ir vieta CS pasaulee un tas pat ir forshi wink.gif Vismaz serverii ir jautraak , ja tajaa atrodas kaads dailjaa dzimuma paarstaavis ;P

GL

Link to comment
Share on other sites

atomiCDoll agrāk normāli galvas rāva nost, spēlēja labāk par džekiem smile.gif atceros meitenēm bija oldskūl vs ņūskūl all star game smile.gif

bildes - ja nu kādam baigi interesē, kādas tad īsti izskatās tās latvju zeltenes, kas spēlēja vai varbūt vēl spēlē konter straiku smile.gif

nu es ceru, ka novāksies labu blici un tad jau kādu cw varēs uzraut smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...